Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricskosz

Dátum: 2019.01.29. 16:53:01
Sajnáljuk, ismeretlen hiba történt, kérlek próbálkozz néhány perc múlva. Ha a probléma továbbra is fennáll, lépj kapcsolatba velünk a support.beholder.hu oldalon.
Jó lenne már kezdeni ezzel valamit, 8 éve ezt olvassuk . Mostanában elég instabil a játék. Ironikus módon, mialatt megpróbáltam eljutni ebbe a topicba 2* össze is omlott az oldal.
Dátum: 2018.12.07. 09:10:29
Lehet, hogy félreérthetően fogalmaztam, úgy értettem, hogy a bent lévők közül maximum a platina hasznos már csak.
Dátum: 2018.12.06. 23:15:08
Lehetne esetleg, hogy a minievent válaszható jutalmai közé bekerüljön a Karácsonyi süti? Vagy esetleg Verempálca, ha valami combosabb jutalmat keresünk . Számomra nem nagyon van már hasznos váltható jutalom, esetleg Platina, amekkora hiányom van mostanában belőle
Köszönjük az összefoglalót. Max szint? Már megint? Minek? Azt hittem ezt egyszer már elvetettük.
Nem éri meg top6-ból elvinni az Inspirátort, ez jó .
Ariel anno +1 CSP-ért vitte el ha jól emlékszem 12k dukátért.
Nem értem, hogy ez miért lenne jó nektek Ha egy szintkorláttal lényegében eltiltanak a képesség fejlesztésétől akkor az miben más, mintha csak simán nem lenne kereted fejleszteni? Ha nincs szintkorlát, akkor pedig még taktikai elem is, hogy melyik képességet húzod.(bár a 95%-os specnél nehéz erősebbet kitalálni, szóval ez inkább elméleti lehetőség)
Dátum: 2018.09.25. 11:57:18
Másnak is adatvédelmi hibát jelez, ha megpróbál belépni?
Dátum: 2018.09.10. 13:32:34
Tudom, hogy így van, V1-en sikerült most a "legbikább 3" közé kerülnöm
A próbaütéseket is így csináltam, de bizony egy idő után elfogytak a gyógyitalok
Tudom, hogy v5-ön sincs szingu. Onnan és v6-ról ki lett véve minden tpt gyorsító-lassító cucc ha jól tudom.
Dátum: 2018.09.10. 13:00:51
Nekem nem elsősorban ez a bajom vele, mivel ez az event az abszolút erőt méri, és nem azt, hogy a szintkörnyezetében ki milyen erős.
Az a bajom vele, hogy
-nem látod előre hogy milyen elemű a szörny, és 180-200. toronyszint fölött szinte garantáltan belegyalogolsz a félmilliós varisebzésekbe.
-rengeteg idő/őskő újrapróbálni(persze a díjként osztott medállal ez valamelyest mérséklődik, de még mindig 10 perc lesz)

De ne offoljunk, ez nem ide tartozik, csak eszembe jutott az előző kapcsán.
Dátum: 2018.09.10. 12:34:48
Jogos
Csak nem értem, mi ez a követelőzés mostanában, hogy ne legyen kihívás megszerezni semmit, minden azonnal pottyanjon az ölünkbe, és lehetőleg még az élesítés napján maxoljuk ki bármilyen szintűek is vagyunk.
Lásd az ektoplazma fétis rinyálást, hogy el van írva egy nullával, lol
Most meg ez. Lehetőleg minden azonnal kell, ne kelljen küzdeni semmiért.
Nagyon régen még természetes volt, hogy kalandokat pl csak 40. szinttől lehet csinálni, stb.
Elvileg az lenne a játék lényege, hogy ahogy haladsz előre, úgy egyre többféle tevékenységet tudsz csinálni, képességeket kifejleszteni.
Így elég szomorú, hogy azoknak, akik a mutatók nagy részében az élen járnak-és ezzel a további fejlesztéseket ösztönzik(reméljük)- azoknak mostanában nem sok kihívást tartogat a játék, minden gyorsan ki van húzva és kész.(Mondjuk a Kihívás Tornya telitalálat lenne, de az jelen formájában borzalmas).
Dátum: 2018.09.10. 12:01:06
Nem szívják meg az alacsony szintű játékosok. Mindenki előtt adott a lehetőség a szinguláris ismeretek kifejlesztésére. Érdekes ez a mindent azonnal akarunk szindróma, emlékszem az ektoplazma fétisnél is mekkora rinyálás volt, hogy jajj, hát ez nincs meg egy hét alatt
Dátum: 2018.09.08. 10:07:49
Esélyes, hogy ezzel meg kell várnunk a hétfőt.
Harmadik, az szép
Dátum: 2018.09.07. 18:35:10
Nagyon jó ötlet
Dátum: 2018.09.07. 18:22:59
Vadászzsákmányt tényleg el kéne felejteni, de úgy emlékszem ezt mondtuk már párszor.
Sőt, jó lenne ha be lehetne váltani valamire(pl platinára, az úgyis mindig kell a vermek miatt).
Nekem 810 kisebb vadászzsákmányom van, és semmire nem tudom használni(rég 1 másodperc egy vadászat, így semmi értelme).

Mod:értékben nincs nagy különbség? A vadászat/portya itala +erőforrás, tehát nyerstáp, a vadászzsákmány meg konkrétan egy semmi.
Dátum: 2018.09.07. 10:54:49
Már sokadszor említed ezt, ezért reagálok rá:nem, nem lehet inspirátorral sem kheszonból felszerelgetni a csatlósokat
Még úgy sem, hogy kb 30 harci szintenként cserélek csak teljes szettet.
Dátum: 2018.09.05. 13:33:36
Kapunk pár jó cuccot, de az élenjáró játékosok többsége ezeknek a hasznosságát is bőven túlhaladta már.
A további medálok fogják buffolni a sebzést is, vagy csak a végső AF jutalmat? Csak mert én (és a topban sokan mások is) már több, mint egy éve kihúztam a 95%-os AF-et, azóta az AF is hulladék.
Paco ötlete valóban megfontolandó az arany univerzum ládikókról. Én 500. szintig kitoltam már az univerzum fétises csatlóst, így minden nap pusztán a belépésért kapok 10 univerzum ládikót. Azért elég nagy erőfeszítésbeli különbség van egy napi belépés és egy giga templom megcsinálása közt.
Dátum: 2018.09.04. 16:13:51
Szerintem alaptalan ez az őskő nerf, csak jó ürügy volt.
Igazából nem növekedett jelentősen a templomi pálcák szerzésének lehetősége. Egyedül az ektoplazmákból váltott verempálcák okoznak növekedést, de
-a verempálca váltása is folyamatosan drágul
-nem biztos, hogy kapsz pálcát a veremből.
Ez a fejlesztés lényegében csak segít gyorsabban letolni a pálcákat, de többletet nem ad.
Nekem 32 pálcám volt, ezzel szerintem kb a középmezőnyben vagyok. Óvatosan azt tippelném, hogy 90 pálcánál senkinél nincs több.
Ezzel a fejlesztéssel nem jutunk több templomkristályhoz, csak kényelmesebb így. De aki el akarta, az eddig is elpörgette, nekem a rekordom egy egyórás templom, és ismerek a szöviben olyat, aki hétvégente 5-6 templomot is le tud tolni.
Az exponenciális növekedéses mondatot pedig nem is értem, konkrétan ha megcsinálsz egy templomot, akkor +2 transzdestrukciót kapsz, vagyis minden templomban 1-gyel több kristályt mint az előzőben. Hát ez rohadt messze van az exponenciális növekedéstől
Dátum: 2018.07.28. 09:08:39
Ezt a vagonnyi Isteni italt még mindig nem sikerült elfelejteni? Pedig mondtuk már párszor, hogy semmitérő. Lassan jó lenne a napi ajánlat tételeket is újragondolni, ezeken az akciókon mindenképp.
Dátum: 2018.07.27. 15:54:14
egy ötlet: esetleg lehetne, hogy bizonyos szám felett több esszencia is be legyen kapcsolva. Mondjuk ennek megint csak úgy van értelme, ha az EF esszencia buffolja a CSP-t.
Dátum: 2018.07.27. 13:32:33
+a CSP nagyon durva táp szerintem. Bár ki tudja, ötönként 1 lehet belefér. Jó lenne ezt tudni, mert nem biztos, hogy elszórnék erre 160 követ.