Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricskosz

Dátum: 2015.11.09. 09:49:33
20 a max, igen 400 csata után 600ig jön.
Dátum: 2015.11.07. 10:12:14
Igen
Dátum: 2015.11.05. 12:02:06
Valóban nagyon nem jó ez így, de mindig is így volt, nem tudom, figyeltétek-e
Dátum: 2015.11.03. 19:28:25
de, megadja(legalábbis pár évvel ezelőtt még megadta)
Dátum: 2015.11.01. 10:17:53
Van, fogtam egy "bolygófaló cicát"
Köszönjük. A befizetési akció részletei ill. az aukciós tételek mikor lesznek elérhetőek?
Dátum: 2015.10.19. 10:22:21
Tehát 4 kékből kapok 1 véletlenszerűt?(ami akár kék is lehet)
ez így elég gyengének tűnik elsőre.
Szkarabeuszt a pajzsokba?
Egy másik dolog, ami már többször üdvözölve volt a játékosok részéről:
Fél/negyed évente különleges, világok közti bajnoki. Ezzel lesz valami?
Ez igaz lehet, de ehhez eléggé optimálishoz közelin kell játszani.
V5b csak egy kis karakterem van, amivel csak bajnokira nevezgetek. szövitársaimon látom, akik kezdnek és kihasználják az inspirációt, hogy a nagy rohanásban bizony egyszerű boxzsákok lesznek, amik könnyen verhetők egy közepesen fejlesztett karakterrel is.
Jöhetnének évente egyszer ezek a tárgyak a játékban is AHban. Szerintem ez nagyjából korrekt lenne, aki tud talira járkálni, az így is többször próbálkozhatna, de nem lennének kizárva a külföldről játszók sem.
Szerintem nem kell csinálni az Inspirátorral semmit. Aki nagyon szinthuszárkodni akar, annak ott a szingu.
Világonként évente 2 Inspirátor kerül kiosztásra(már ha azt választja az ember a Jokerből!). Nem kellene ezt bolygatni szerintem
Nem nagyon akarok belemenni ebbe a vitába, de azért a "köszönöm, hogy megszerezted ezeket a kincseket nekem" eléggé egyértelműsíti azt, hogy nem ő vette
legyen, de akkor a rendes inspi maradjon meg aukción. és persze a 2 féle inspirátor zárja ki egymást( a kódos után természetesen megszerezhetnéd az AHsat, ekkor felülírná a régit)
Aki inspirátorral tolja, az egy idő után biztosan elhagyja azokat, akik nem(legalábbis valószínűleg egyre jobban elszakad a mezőnytől felfelé, míg annyira utoléri a top1t, hogy az inspirátor minimális tápot ad csak, akkor pedig szembe kell néznie a felsőbb szintek erős karijaival). Ha elhagyja őket, akkor attól kezdve nem okoz nekik gondot. Az új regisztrálóknak pedig végképp semmi köze ehhez. Soha az életben nem fognak összetalálkozni egy inspirált karival(hacsak nem vesznek ők maguk is inspirátort). Ezért ez a probléma nem is létezik kb.
Én arra terveztem most licitálni.
Szerintem elég táp cucc, nem kell, hogy tucattárgy legyen belőle.
Megfelelően használva az a relik bőven felér egy szívósság övével, pedig mekkora felháborodás lenne, h az bekerülne egy HKK kódért/100 kőért
Célok:
-30 dicsőség medál(jelenleg 17 van)
-Inspirátor szerzése a novemberi talin
-Átmeneti taktikai gyengülés után minden bajnoki behúzása, amíg játszom.
-100 küldetés egyetlen nap alatt (xenón)
Dátum: 2015.10.01. 10:48:33
Ilyen szörnyek csak bizonyos szint után jönnek(talán 100?)
Lehet, hogy a kérdező karakterének még nem is jönnek
Dátum: 2015.09.18. 11:24:52
tetszetős ötlet.
Apróság, de szerintem jó lenne, ha az ősköves forgatásra dobott gyógyitalok ősköves italokat adnának, legalább akkor a templomhoz fel lehetne használni
Dátum: 2015.09.17. 10:06:38
Csak legalább 50.szintű adható állatnak adható oda. A fétis tulajdonságaiból csak a +TPt kapja meg. Az egyéb képesség a csatlóssá válás után aktiválódik