Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricskosz

Dátum: 2020.05.04. 11:37:23
Máris készen vannak az új AF-ek?
Vagy csak egy részük?
Dátum: 2020.04.16. 21:31:23
Nekem is nagyon tetszenek! A szörny koktélost nem igazán tudom elképzelni, hogy bárki is használná magasabb szinten, de valakinek lehet jól fog jönni. A többi szuper
Dátum: 2020.04.15. 10:34:22
Ezt én is panaszoltam az AF javaslatos topikban, javasoltam is rá AF-et(nem is kell új, csak egy régi maximumának a drasztikus növelése), de le lettem pontozva, úgyhogy mások szerint biztos nem nagy probléma. Szerintem vicc, hogy olyan szakértelmekre, amiknek van maximuma, a maximum akár 1,5-2*-esét is kérheti egy-egy próba.
Dátum: 2020.03.30. 10:57:19
Írok én is néhány javaslatot.
Az alábbi kettő megoldaná a vermes(és egyéb) CSP-problémákat.

Esszencia nagymester

Egyszerre két aktív esszenciád is lehet.

Elementarista
Elementáris fúzió esszenciád a vadászat idejének csökkentése mellett +CSP-t is ad.

Amit még én észrevettem, hogy probléma, az a kalandok kristálypont igénye nagyon magas szinten. Nem tartom gyengének a karakterem 6000 feletti IQ-val és egyebekkel, de olyan próbákat képesek generálni a kalandok, hogy csak nézek. Nem tudom mi alapján számol a program, de maximummal rendelkező szakértelmeknél akár a maximum másfélszeresét is kérheti stb. Ezért úgy gondolom, jó lenne ha Túlélő nevű képességnek ami hozzáad a mentődobásaimhoz 1-et drasztikusan megnövekedne a maximuma(mondjuk 100-ra). Az 5 feletti szinteknek a sebződést nem kell csökkentenie, azzal nincs gond.
Dátum: 2020.03.27. 20:47:41
Egy apró megjegyzés, részletes ötleteket később írok, ha írok: V1 topban már szinte mindenki gyémánt, elég egyértelműen az a legjobb szerintem magas szinten, felesleges ezt bármilyen képességgel még jobban kiélezni.
Dátum: 2020.03.17. 19:16:48
Ezekről mikor lesz tudomásunk? A jelenlegi jutalmak között nem látom őket, és nem neveznék ha ezek maradnak.
Dátum: 2020.01.05. 10:37:22
Azt hiszem ez adott egy ideje
1997 db Kisebb vadászzsákmány
Dátum: 2019.10.13. 11:13:10
Támogatom
Dátum: 2019.10.06. 21:04:59
Borzasztóan belassult a játék így este 9 tájban. A Végzet verme használhatatlan, akadozik az animáció, oldal frissítésnél kiderül, hogy valójában semennyit nem mozdultam el stb.
mod: a játék okés, a verem halott.
Dátum: 2019.09.15. 14:39:14
Elismerésem hogy ennyire nyomjátok. Én 243-on megálltam, eléggé kiéget ez az event, semmi játékélményt nem ad, a magasabb szinteken egyszer fixen beszopod max ÉP-ről, hogy megnézd mikkel támad, aztán tudsz csinálni bármit.
Dátum: 2019.07.25. 23:18:51
Részemről sima
Dátum: 2019.07.02. 11:40:08
Te egyszerűen a visszahívott-nem visszahívott témába futottál bele. Az az ugrás sokkal később van 500.000-ről 1 millióra
-Egészen biztosan nincs aranytallér upgrade, a Friss hírek topikban meg tudod nézni, hogy miknek lett, puha párna, démonűző idol, kőműveskanál és hasonló hulladékok. Elvétve találsz csak köztük olyat amire nagy jóindulattal ráfogható, hogy van értelme.

-Örülök, ha tetszik az öv ötlete.

-Nem tudom gyűjtik-e, mostanában olyan nagyon én sem figyelek rá, de a csatlós felszerelések általában elég masszív kiadás szokott lenni, ezért a +kheszon sose rossz, és a barna myto is jól jöhet.

-Én csinálom, úgy szoktam vadászni hogy megvárom míg 5-6 állathelyem lesz, és akkor próba szerencse alapon benyomom a vadászat mellé ezt a küldit. Ritkán lesz meg a 6 befogott állat előtt, de ha igen, az tök jó, amúgy meg semmibe nem került felvenni és eldobni, ha nem. A relikvia ebben segítene, hogy konzisztensebben lehessen építeni erre a küldire is.

-Nálam is halomban áll, de egyszer mindenképp tervezem elnyomni, és azért elég jó cucc. Meg persze vannak fanatikusok(Mr. Robot ) akik azért elég aktívan elpörgetik ezeket, nekik mindenképp jól jön.
Jó lenne ötletelni valamit az élő aukciós tételekről is. Szerintem mindenképpen kellenének új tárgyak, különben elég nagy érdektelenségbe fog fulladni tippre. Már így is sokszor filléres áron mennek el tárgyak, mert már mindenkinek megvannak/nem elég jók.

Itt van pár ötlet, némelyiknél követtem a korábbi tárgyak upgradejét, és kitaláltam 1-2 újat is:

Platinum tallér: Az ismételhető küldetésekért +25% lélekenergia jutalmat kapsz. Előfeltétel: Aranytallér leadása.

A szívósság arany öve: Szívósságod maximuma 150-re nő. Előfeltétel:a Szívósság övének leadása.

Kincskereső amulett: Vadászat során +2 asztrális kincset találsz(ha erős, lehet 1, de az meg gyenge(?))

Rundhal köve: Szerezz vadászat során kiégett őskövet küldetésed célszáma 3-ra csökken(ha erős, lehet 4, de nem hiszem)

Tharr amulettje: Minden nap az első belépésedkor kapsz egy a portyázás italát(lehet kisebb, ha erős).
Dátum: 2019.06.08. 10:29:45
ugyanez 10:30-kor. mintha arról lett volna szó, hogy elkapták a ludast.
Amit én fontosnak tartok, hogy mindenképp legyen valami megoldás az immár 8 éve fennálló "Ismeretlen eredetű hiba történt, kérlek próbálkozz később" problémára. Nálam abszolút top prioritás, hogy ha ráérek kicsit játszani akkor azt zavartalanul meg tudjam tenni.
Más, a szokásos dolog, hogy a top számára ismét kiüresedtek az elérhető célok:
-AF pontok 8-10000 körül járnak mindannyiónknál. Mondjuk nem tudom ezzel lehet-e bármit kezdeni, az alacsonyabb szintű játékosok így is ki vannak akadva, hogy bizonyos képességeket évekig fog tartani kifejleszteni(mondjuk ez nem tudom miért zavar sokakat, aki lokálisan akar erős lenni annak nem mindegy?).
-a 400-as szintmaximumról jó lenne valami bővebb tájékoztatás, mert erről annyi volt, hogy bevezetődött a halhatatlanság, egy játékos volt aki elérte, de ő 1-2 nappal később lebukott csalással, szóval nem nagyon tudjuk hogy mi ez pontosan.
-a Smaragdszelencék felhasználhatósága szerintem elég rosszul lett megoldva, így hogy max 50 szintre lehet felzárkóztatni a csatlósokat, nem értem miért nem lehet teljesen. Így továbbra is rajtam rohad több száz szelence.
Szövetségeknek is lehetne valami célt adni, az építgetés és az epikusok nagyon kiüresedtek már.
Dátum: 2019.06.02. 19:40:31
Nagyon kéne már, ismeretlen eredetű hiba, laza 8 éve . Mikor van kicsit ideje játszani az embernek, tipikusan az esti órákban, akkor rendszeres ez. Gondolom nem bírják a szerverek a terhelést, lehet ideje lenne egy upgradenek.
Dátum: 2019.03.13. 19:43:20
Cáfolom, én pár éve felhúztam egy kis szövit, ott rögtön megvolt a bónusz amint megépültek az előfeltételek.
Dátum: 2019.02.28. 21:56:27
Komolyan ezeket sikerült kitalálni? Ezek értéktelenek
Dátum: 2019.02.25. 23:34:19
8 éve ez megy, esténként főleg amikor többen ráérnek "Sajnáljuk, ismeretlen eredetű hiba történt". Nagyjából ennyi ideje ez a hibaüzenet