Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricskosz

Mivel támadtál már az elmúlt 59 percben, fáradtan indulsz csatába. Erre a harcra tulajdonságaid 40 százalékkal kevesebbnek számítanak. Idomított állatod, , egy 1. szintű móleon is részt vesz a csatában. Rohanni kezdtek egymás felé.
méregfelhő varázslat repül ki kezedből. (-20 VP). 21 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -3 Erő.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Bekem egy alsó támadást indít. 11 életpontot vesztettél.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Ellenfeled kivédte a csapást. Móleon is támad. 1 sebzés!
Egy gyors csel után Bekem a hasadat támadja. Talált, 22 ép-t sebződsz.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Talált, 12 sebzést okoztál. Móleon acsarogva támad. Mellé!
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Bekem egy alsó támadást indít. Melléütött!
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Ellenfeled kivédte a csapást. Móleon az oldaladon harcol. 1 sebzést okozott.
A csatában összesen 35 sebzést okoztál, és 33 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 5 lélekenergia és 2 TP!
mi/ki az a Drakin? mer van 1olyan küldetés amiben őt kell megtalálni! De nem tom hogy hol van vagy egyáltalán-kicsoda-micsoda!
Idomított állatod, , egy 1. szintű móleon is részt vesz a csatában. Gyűlölködve rántjátok elő fegyvereteket.
Scynfarwel feléd dob egy energialövedék varázslatot. Futás közben szaltózol, hogy kikerüld a varázslatot. Csak 10 pontnyit sérültél.
Futás közben egy méregfelhő igéjét mormolod. (-20 VP). Scynfarwel félrevetődik. Csak 18 életpontot vesztett.
Scynfarwel rád veti magát, a szöges mithril buzogánnyal sebezhető pontot keres. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Lesújtasz a szilmill tőrrel. 19 pontnyit sebeztél. Móleon az oldaladon harcol. Mellé!
Egy gyors csel után Scynfarwel a hasadat támadja. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a szilmill tőrrel. Eltaláltad, 21 sebzés! Móleon is ellenfeledre veti magát. 1 sebzés!
Scynfarwel vicsorogva sújt rád a szöges mithril buzogánnyal. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Lesújtasz a szilmill tőrrel. Talált, 14 sebzést okoztál. Móleon is ellenfeledre veti magát. 1 életpontot sebzett
A csatában összesen 74 sebzést okoztál, és 10 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 39 lélekenergia és 2 TP
jó csata volt, köszi
-30%-ot kaptam minden tulajdonságomra, mégis nyertem!
Mivel támadtál már az elmúlt 60 percben, fáradtan indulsz csatába. Erre a harcra tulajdonságaid 30 százalékkal kevesebbnek számítanak. Az ég is elsötétedik, ahogy egymásnak rontotok.
Elmondasz egy energialövedék varázslatot. (-10 VP). Sexygirl38 futás közben kitérni próbál. Csak 7 életpontot vesztett.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a szilmill tőrrel. Talált, 9 sebzést okoztál.
Sexygirl38 lesújt rád a buzogánnyal. Könnyedén félrehajolsz.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Talált, 14 sebzést okoztál.
Sexygirl38 lesújt rád a buzogánnyal. Ütése célt téveszt!
Egy gyors csel után a szilmill tőrrel Sexygirl38 védtelen felsőtestére támadsz. Talált, 22 sebzést okoztál.
Sexygirl38 egy gyors támadást intéz feléd. Könnyedén félrehajolsz.
A csatában összesen 52 sebzést okoztál, és 0 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 7 lélekenergia és 3 TP!
Dátum: 2009.03.08. 15:40:19
Sziasztok! Hányadik szinttől lehet állatot fogni? és hogy megy ez? vadászat közben megfogom és ahelyett, hogy megölném, elkezdem idomítgatni?
Mivel támadtál már az elmúlt 60 percben, fáradtan indulsz csatába. Erre a harcra tulajdonságaid 10 százalékkal kevesebbnek számítanak. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
energialövedék varázslat repül ki kezedből. (-10 VP). Lolo12345 futás közben kitérni próbál. Csak 6 életpontot vesztett.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a szilmill tőrrel. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Lolo12345 páncéljáról.
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Lolo12345 megpróbál oldalról támadni. Melléütött!
Egy gyors támadást indítasz a szilmill tőrrel Lolo12345 lába felé. Talált, 20 sebzést okoztál.
Lolo12345 rád veti magát, a mithril buzogánnyal sebezhető pontot keres. Eltalált, sérültél 8 pontnyit.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a szilmill tőrrel. 17 pontnyit sebeztél.
Lolo12345 vicsorogva sújt rád a mithril buzogánnyal. Melléütött!
A csatában összesen 43 sebzést okoztál, és 8 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 89 lélekenergia és 1 TP!

Vész hercegvsLolo12345
én 1szinttel nagyobb voltam, de több ép-je volt és pihent volt, míg én _10%-ot kaptam a tulajdonságaimra, szal sztem fair csata volt