Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricskosz

Dátum: 2010.02.11. 11:13:51
nem vagyok Ájjatfajmos, de sokukat ismerem V1-es szöviből, és egyáltalán nem retardáltak!
Dátum: 2010.01.29. 19:32:31
gondolom, abban az időben még nem létezett mert amikor indult a játék, mindenki szinthuszár volt
Mortimer:
szerintem nincs igazad a VF-fel kapcsolatban! Ha jól értelmeztem az egyik irományodból, te teljesen ellene vagy a VF-nek a póklétnek, és mindenkinek, aki kicsit is okosan fejlesztette a kariját és időt(esetleg még pénzt sem sajnálva)kereste a kiskapukat, hogyan lehetne a karaktere OPTIMÁLIS. A VF egy újabb színfolt, aki nem fejleszti(új regisztráltak) azok elvéreztek. Igazad van, elvérzik az,akinek nincs VF-e attól akinek van. De nem kell lebutítani a VF-et! Ha ezt előbb nem vették észre, most ne rontsák már el más játékos LE-befektetését! Tovább kellett volna tesztelni a játkot a fejlesztőknek, töprengeni a kiskapukon,megláni ezeket a lehetőségeket. Szerintem a VU a kezdetekben az egyik legjobb netes játék volt... most már... elveszik tőlünk az epikcucokat stb...
Dátum: 2009.12.30. 22:08:56
nagyo sok mindent szeretnék mondani a játékkal kapcsolatban!
1,Szerintem nem kéne agyonbutítani szegény portyakarakterek játékát, akik időt és pénzt nem sajnálva a játékra érik el kiváló LE-differenciájukat!
Gondolok itt:
a kivégzés butítására(bár ezzel picit egyetértek, tényleg óriásit lehetett anno szakítani egy magasra húzott KV-val)
kreatív butítására(önmagában ezt is jó ötletnek tartottam volna, de kivégzéssel együtt semmiképp!) Tehát vagy egyik, vagy másik, mindkettő módosítás egyszerre nagyon legyöngíti a pókokat(természetesen így is szintjeik királyai lesznek, de keserű nekik(nekünk),hogy föl kell adni ezt a játékstílusunkat
epikus tárgyak szinthez kötése(pl xszintű játékos max y szintű tárgyat kaphat)
ezzel is egy újabb színfolt fog eltűnni a játékból, ha ezt megcsináljátok4 ezzel az a taktika tűnik el, hogy magas szintű epikgyakátorok a kicsiknek verik le a tárgyakat és így ők előnyre tesznek szert.
Kérdem én:miért kell néhány kreatív, ötletes fondorlatos taktikát kigyomlálni a játékból?
Hisz épp ettől érdekes! Rengeteg úton elindulhat az ember, meglehőtesen sok kombinációs lehetőséggel! lehet szinthuszár, pók vadászkari... mindegyiknek megvan a maga varázsa... nem értem, miért kell az egyik taktikát lasssan már gyökeresen kiírtani!

Entitásozás:
ezt nagyon jó ötletnek tartom, csak az a zavaró, hogy egy halál után csak 3nap múlva lehet ütni.. ez sok szerintem én 1-1,5 napot javasolnék!
Dátum: 2009.12.28. 08:55:45
egyetértek Baalcan-nal! V2-őn most én jelenleg 5.szintű vok 22k LE építéssel... szakik még nincsenek nagyon húzva, mert a szerencsére feküdtem rá! jól mondtad, nem mindegy, hogy:
1,szerencsére mész rá és még a szövinek is jót teszel és 50lés szörnyek helyett 150esek jönnek
2spektrálisozol és 25ös helyewtt jön 30as... és még a szövinek se jó4 ellehget dönteni, később melyik hasznosabb(természetesen magas szerencsénél már el kell kezdeni spekizni!),
Phobos nem multis. am az epikussal vereti magát. nem olyan hülye,hogy a jó kis karakterét elrontsa egy tptáper
Dátum: 2009.09.19. 16:58:56
Megkérem Vikyt és Kétarcot, hogy valahogy keresssetek meg, mert újra együtt akarok lenni veletek!
Dátum: 2009.08.29. 17:29:00
Hogy ne legyen sírás-rívás meg miegymás, hogy jajj, hogy lehet valakinek 15.szinten több mint 1milliós LE-diffje, illetve ezeknek a karaktereknek a lecsalózása, leírom a méltán híres/hírhedt POK stratégiát!

1.szint:Prémium tagságot vált, hogy gyorsan jöjjön a csp, majd amikor összegyűlik az 50leütteti magát, és 15%HPalatt átkúszik szépen 2.szintre
2.szint:Jó esélyjel vadászatból összejött neki két kiló LE. Ebből tulajdonságot növel, megveszi a Koponyazúzót. Ezután nem portyázik még, hanem elkezd vadászni, megcsinálja a vadászathoz kapcsolódó küldiket(3apró lény, 30helyes kvízválasz)
3.szint:Azonnal megveszi az Energialövedéket, majd elkezdi a portyát! Kizárólag azokra megy rá, akiknél még nincs varázslat, mert valószínű, hogy azok éppen arra gyűjtenek, így sokat akaszthat tőlük. Szint végére nagy esélyel megvannak neki ezek:Kiégett rúnapajzs, Kiégett rúnapáncél,Koponyazúzó, Energialövedék. Ha a tulösszege elérte ezeket:IQ30/Támadás30/Védekezés30, akkor negyedik szinten befog egy állatot, azt nevelgeti, innen már csak portyázik, illetve mivel az előző szinteken megvolt neki a 30/30/30 az IQ/Támadás/Védekezés triászból, tulajdonságnövelésre nem is költ, hanem:Kreatív affinitás 10-15, Kivégzés 10, majd következő szinten szívósság10, meg egy kicsi TÖ, innen étrzés szerint. remélem, sikerült megismertetnem titeket a POK stratégiával, és eloszlatni a kételyeket, ezekkel az időt és energiát nem sajnáló játékosokkal szemben! Jó játékot
Dátum: 2009.08.29. 15:04:10
szia Lammandragon! Én lehet csinálnék egy 1.szintű, Smaragd karaktert! megtennéd nekem, hogy bejösz építőnek, és Körém húzod az épületket? Ja és hogyha ismersz még építészeket, azokat is hívhatod! köszi!
Idomított állatod, egy 4. szintű Kristálytündér is részt vesz a csatában. Felkészülsz, hogy elvedd ellenfeled lélekenergiáját.
Booommm egy vakító fény igéjét idézi fejedre. Gyorsak a reflexeid, próbálsz félrevetődni.
Mielőtt összecsapnátok, ellenfeled felé hajítasz egy fagycsóva varázslatot. (-60 VP). 73 sebzést okoztál.
Booommm pihenés nélkül támad. 30 pontnyit sebzett rajtad. Az állatod 1 életpontot sebződött.
Oldalt szökkenve, a mithril hosszúkarddal Booommm feje irányába ütsz. 41 pontnyit sebeztél. Kristálytündér is támad. 4 sebzést okozott.
Booommm lesújt rád az ében rövidkarddal. Könnyedén félrehajolsz.
Oldalt szökkenve, a mithril hosszúkarddal Booommm feje irányába ütsz. Eltaláltad, 41 sebzés! Kristálytündér acsarogva támad. Célt téveszt.
Booommm vicsorogva sújt rád az ében rövidkarddal. Könnyedén félrehajolsz.
Egy gyors támadást indítasz a mithril hosszúkarddal Booommm lába felé. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Booommm páncéljáról. Kristálytündér is támad. 5 életpontot sebzett
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a mithril hosszúkarddal. Eltaláltad, 113 sebzés! Kritikus sebzés! Kristálytündér is ellenfeledre veti magát. Nem talált.
A csatában összesen 277 sebzést okoztál, és 30 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 106 lélekenergia és 6 TP!
Rohanni kezdtek egymás felé.
Rohanás közben egy tűzgolyó varázslatot idézel. (-90 VP). 137 sebzést okoztál. Kritikus sebzés!
Hahoo feléd dob egy vérforralás varázslatot. Gurulsz egyet, hogy a varázslat ne találjon el. Csak 2 pontnyit sérültél.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Eltaláltad, 77 sebzés!
Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 214 sebzést okoztál, és 2 sebzést kaptál. Elhurcoltad ellenfeledet a kínzókamrába.
Te nyerted a csatát, jutalmad 1107 lélekenergia és 14 TP!
Dátum: 2009.08.29. 09:48:07
Vadkosleső, te Pulp Fictionos vagy? mert azokat nem győzte le senki! az Aranyhordának is csak egy veresége volt, a Pulp Fictiontól!
Dátum: 2009.08.29. 09:36:14
Sztem legyenek a feltételek: 100háború megnyerése
50epikus legyőzése!

Amúgy újrainndítom az Aranyhorda szövetséget, csak építészek, és fuillpré,miumos portyások jöhetnek a szövi ezúttal gyémánt lesz! itt lehet előre helyet foglalni a szövibe!!
Dátum: 2009.07.15. 15:29:43
A pókok nem csalók. csak rakat őskövet vesznek, sütögetik a lélekkutat és nagyon sokáig figyelik a portyalistát, hogy nagy hal akadjon a horogra, megosszák egymással a tapasztalataikat, hogy kitől mennyit raboltak és egyre jobbak lesznek. semmi multizás
Dátum: 2009.07.10. 20:24:02
oké, jöhetsz Evok, látunk szeretettel
Dátum: 2009.07.10. 15:40:44
Aki rubinos lesz az mindjárt az első nap jöjjön föl alapítok egy jó szövit. Aranyhorda lesz a neve és csak PÓK karik jöhetnek, prémiumos cucc nem kötelező, de előny. állattartás kötelező a 4.szinttől. építős karaktereket is várok akik gyorsan elérik a 9.szintet, hogy a portyásoknál mehessen a háború! jó játékot.

Vár az Aranyhorda téged is!
Dátum: 2009.06.27. 18:34:20
A pók stratégia a legjobb, V2-őn én is azzal nyomulok
Dátum: 2009.05.24. 15:12:17
Építettem szövis épületbe és nem számolta be az építést a program! Az Le elveszett, meg ki is írta hogy építettél az épületbe 49 lélekenergiát!
Dátum: 2009.05.24. 14:57:44
V1-en mindenképp gyémántra
Dátum: 2009.03.27. 17:00:36
Sziasztok!
A hkk-sok szövetsége felvételt hirdet! Ha gyémántos vagy, és még nem léptél be szövetségbe, vagy csak váltani szeretnél ,itt a kitűnő alkalom! Gyere egy jól légkörű szövetségbe, ahol Artéria szeretettel fogad téged!