Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rozmi

Oldal: 1
Dátum: 2010.04.12. 14:07:10
Sajnos nem tudja felüllicitálni, akinek kellene. Köszi a segítséget!
Dátum: 2010.04.12. 13:55:41
S.O.S. segítséget kérnék!
Nem lehet levenni a kincspontomat a kincseskamrában lévő cuccról? Tévedésből került rá, és emiatt gondok vannak a szövimben.
Dátum: 2010.03.03. 15:21:13
Szerintem nagyon gáz az új színválasztás, marhára fáj tőle a szemem, mert megerőlteti.
Már bocsánat, de ez hogy kerülhetett be???

A mohácsi csata után a magyar királlyal mi történt.

El menekült a török sereg előll,meg sem állt Bécsig.
Nem volt magyar király.
A Csere patakban megfulladt.
A budai várban meg vacsorázott,várva a csata eredményét.


Ez ultra nagy bunkóságot tükröz. (pl. Csere patak?? Tán Csele...ja, és a kérdőmondat után tegyünk már kérdőjelet!)
Dátum: 2009.09.02. 12:03:35
Csak gratulálni tudok a kérdés feltevőjének

Hogy hivják Gyözike kissebik lányát?
Rozssa
Virág
Tulipán
Evelin
Dátum: 2009.08.06. 09:39:46
Ok, köszi!
Dátum: 2009.08.06. 08:55:46
Sziasztok!
Volna egy kérdésem:
A 30-on túliak szövetségében lettem bajnok, de pár napja szövetséget kellett váltanom, így kerültem a Laraxians-ba. A szövetségi toplistánál viszont még mindig úgy látszik, hogy a 30-on túliaknál 3 bajnok van (amiből az egyik én vagyok), a Laraxians-nál meg nulla. Ez miért így van?
Eddig a panaszosba írtam, most ide írok:
az én normális kérdéseimet (amire egy alap IQ-szintű ember is tud válaszolni) rendre visszedobják.
Hát már bocsánat, de ez mi??

Mit mond a nulla a nyolcasnak? (vicc).
Hellocska.
De szép öved van.
Nem vagy szám.
Nem mond semmit.

Felháborító az értékelési rendszer!!
Kijavítva feltettem a kérdést, érdekes módon el lett fogadva. Köszönöm.
Ezen viszont kiakadtam:

Gyurcsány Ferenc... (2008.11.24.).
50 éves!
Pécsen született!
Budapesten született!
47 éves!

Hát ez aztán baromi értelmes, de az is aki elfogadta.
Vagy ez:

Mi nem kell a madártejbe?
Cukor
Hús
Tej
Tojás

Anyám....
Aha...és ha én találkoztam már olyannal, hogy a ly helyett j-t írt valaki, meg ennél is fatálisabb hibákat láttam? Hagyjuk. Színvonaltalan az egész kvíz-baromság. Az adatbázist meg nem tudtam, hogy közös.
Sziasztok!
Nagyon fel vagyok háborodva a kvízkérdések értékelésén! Talán nem 15 év alattiakkal kéne értékeltetni, mert a színvonal kb. arra mutat. A hatodik kérdésemet utasították el, és ezt már nem hagyom szó nélkül. Helyesírási hiba miatt! Aki ebben talál, azt megtapsolom:

Mi volt a trilobita?
tőrfarkú rák (ma is megtalálható pl.Ázsia partjainál)
sirály nagyságú szitakötő (karbonkorban élt)
Háromkaréjú ősrák (250 millió éve halt ki)
lábasfejű (az ordovícium időszakban élt)


Már megszoktam, hogy olyan kérdésekkel találkozom, hogy hány lába van a lónak? 1,2,3 vagy 4?
Ha értelmes kérdést teszek fel (mert eddig mindegyik értelmes volt), már előre tudom, hogy el lesz utasítva. A játék ezen része kritikán aluli, nevetséges, olyan, mintha ovisok játszanának. Ha valamit nem tudsz, nem kell rosszra értékelni, arra van a google.
Változtassatok az értékelési rendszeren, mert ez így nem igazságos. Az 1-es világon ugyanez megy.
Egyébként én már nagyon régóta nem is értékelek, mert nem adja meg a lehetőséget. Miért?
Köszi, hogy kiadhattam a mérgemet, további jó játékot.
Arkana
Oldal: 1