Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kaoraku

Dátum: 2009.04.09. 10:36:48
Magyarországon a zömének dinamikus IPje van, szóval sokmindent nem lehet rá alapozni sajnos.
A Gameforge meg... Nem tudom, engem pl mint Gameforge játékost abszolút nem érdekel a dolog, és nem fogok ezért abbahagyni egy játékot. Szerintem ehhez nekünk van közünk, hogy semmi ilyennek nem dőlünk be. 100%, hogy ilyeneket nem ingame fognak megírni, emailben meg a feladóból ki lehet deríteni, hogy hamis. És olyan végképp nincs, hogy sorsolás útján osztanak ilyet. Szerintem a legminimálisabb odafigyeléssel ki lehet szűrni az ilyet, és az adott játékon belül jelenteni az adminoknak, másnak úgysincs köze hozzá, és nem is érdekli őket.
Dátum: 2009.04.06. 09:56:03
Petőfi Sándor: Anyám tyúkja-ban van benne: ?
Még nyílnak a völgyben a kerti virágok,
Ha szeretsz, életed legyen Öngyilkosság, vagy majdnem az.
Olyan légy, hogy szeresselek.
A kiskirály sem él jobban.

Egyrészt a kérdésnek valahogy úgy kellene lennie, hogy Idézet Petőfi Sándor.... Másrészt lehet én vagyok kőbunkó, de így ... 8 éve fejeztem be a középiskolát, nem tudom fejből a verset

Melyik testrésze esett le Michael Jacksonnak?
Keze
Lába
Szeme
Orra

Öhm... Melyik évig bezárólag? Már bocs Megeshet, hogy leesik még ez-az róla

Melyik az az opció amely a első szinten még nem elérhető és később válik azzá?
Szakértelmek
Üzenetek
Lélekkufár
Karakterlap

Egyrészt ez bármikor változhat, másrészt ha valaki tök kezdő 1. szinten kapja meg, az nézi a falat?
Dátum: 2009.04.05. 21:55:17
Ha az alma almafán terem a csipkebogyó pedig csipkebogyóbokron akkor a makk hol terem?
makkfán
platánfán
tölgyfá
almafán


Lehet bennem a hiba, de mivel így kezdődik, hogy HA valami, és valami, akkor valami - nos az egy logikai képlet. Ergo honnan álmodjam meg, hogy a kérdésfeltevő itt mégsem arra gondolt, hanem nagyviccesen tényleg a tölgyfára?
Dátum: 2009.04.03. 09:03:12
Mikor uralkodott I Lajos Magyarországon?

Első, tehát kéne egy pont mögé

Honnan származik Dave Lombardo a Slayer dobosa?

Bár metált hallgatok ezt azért a többiekkel szemben spec-nek érzem

Hol játszódik a 'Vészhelyzet' című sorozat?
Los Angeles
Las Vegas
Chicago
New York

Erre a válasz az lenne, hogy kórházban. Melyik városban illene ide

Mennyi 1000-nek 25 százaléka?

A 25 százaléka... Egyébként meg eléggé 0szintű kérdés

Mi a Gyűrűk ura 2. részének az alcíme?

Ura, mivel ez a címe

Hány Oscar-díjat kapott A rettenthetetlen?

a Rettenthetetlen, mivel a címében nincsen a
Dátum: 2009.04.02. 12:21:16
Hány km hosszú a Garda-tó?
46km
93km
52km
26km


Maximum széles,ha nem tévedek.


Egyébként elég sok olyan kérdést sérelmeztek itt, ami általános műveltség, és csak mert mondjuk 2 ember nem tudja 50ből még nem kell kivenni
Dátum: 2009.04.02. 10:33:21
Mennyi 4*5+20-40=?
20
40
-20
0 (nulla)

Azért ezt nemár... Nem mintha nem lehetne kiszámolni, de jóhogynem számtanpéldák legyenek a kérdések

Nöi név is , gyógynövény neve is, melyik?
Katalin
Kamilla
Éva
Judit

Ez meg teljesen nem stimmelő mondta. Női név, és gyógynövény is egyben. Melyik az? Vagy valami hasonló

Melyik CRPG játszódik posztapokaliptikus környezetben?
Oblivion
Fallout
Diablo
Baldur's Gate

Speciel nekem is eltartott pár másodpercig kitalálni, mi az a CRPG. Ráadásul ebből szerintem egyik se RPG annyira... Legalább egy kötőjel lenne ott, vagy melyik PC-s RPG játék vagy valami értelmes megfogalmazás kéne oda...
Dátum: 2009.04.01. 08:18:11
Idézet: Mespe - 2009.03.31. 23:05:58


Melyik a nagyobb?
Decimális 14
Hexadecimális 10
Oktális 11
Bináris 100


Nem vagyok jó fejszámoló, se matekos. Viszont a számrendszerek(?) ilyen szintű ismerete már igencsak specnek számít itt.

Így ránézésre a legelső, szerintem ez annyira nem nagyon speciális egy kérdés, úgy kb ránézésre is megállapítható
Dátum: 2009.04.01. 08:16:24
Ki nem volt az alábbiak küzül Aradi vértanú?

Melyik angol csapat nyerte meg a 2007/2008-as idényben a BL-t(labdarúgás)?

Én azt se tudom speciel, mi az a BL, mondjuk ki lehet találni, hogy Bajnokok Ligája, de szerintem elég speciális kérdés. Ráadásul kb 4 féle verzióban szerepelt eddig már a kérdés

Hol található Tab?
Somogy megyében Siófoktól nem messze
A Capsloktól északra
Szlovák határtól nem messze
Szegedtől 37 km-re északra

Ez így... Mi az a nem messze, aztán meg utána konkrétan 37 kilóméter...

(A többi mire idekeveredtem fórumra már nem látszik a mostani vadászat alatt ,de volt valami olyan, hogy hogyan lehet leváltani a miniszterelnőköt - a helyes válasz a bizalmatlansági idítvány, megjelölve az utódja benne, de ez nem így van, nem kötelező az utódot is megnevezni benne)
Dátum: 2009.03.30. 20:34:15
Én nem akarok nagyon okoskodni, de picurit el vagytok tévejedve.... Először is, miért a Beholder Kft. jelentse fel őket? Miért nem a károsultak? Nyílván ők azért arra már lusták, hogy járkáljanak is a dolog után.
A másik, hogy előfizetői információt csak akkor adnak ki, ha bírósági végzés van. Csak úgy, mert a rendőrség kéri nem fogják kiadni. Ráadásul honnan tudod, hogy nem esetleg egy havertól küldt az üzenetet, könyvtárból, vagy akármi.
Ez meg, hogy töröltessék... Megpróbálni nyílván meg lehet, de ilyen indokkal nem fogják törölni, még ha foglalkoznak is az esettel. Egyrészt mi köze van az ottani accountjához bármilyen más játékban a viselkedésének (mindenki ártatlan, míg a bűnösségét be nem bizonyítják), másrészt meg nekik pénz, nem fogják emiatt törölni.
Ilyen próbálkozások meg minden játékban vannak, szóval hiába a felháborodás, a jövőben is lesznek ilyen próbálkozások.