Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tyrmcdragon

Oldal: 1
Dátum: 2009.06.02. 17:08:49
A Világ 1-en várja lelkes és békés végzeturaikat és asszonyaikat "A Halál angyalai" szövetség...
Én azaz Tyr McDragon alapítottam s Le Sinistrével fel is építettünk pár épületet. Rajtunk kívül még négy tagunk van...
Ez a szövetség a szoros barátság nevében alakult...
Adó nincs, annyi LE-t adsz be amennyit akarsz..., de ajánlatos beadnod LE-t mert így tudjuk, hogy komolyan veszed a Szövetséget...
Fórum használata ajánlott...
Jah és legalább olyanok jelentkezzenek, akik valóban tudnak játszani ezen...
Ha hosszabb távollétre kerülnétek, akkor szóljatok a Fórumba lévő topicra, nehogy kirúgás legyen a vége...
Sztem egyszerűbb az én nevem: Tyr McDragon vagy jóbarátom Le Sinistre nevén megkeresni a szövetséget
Tehát várunk Mindenkit szeretettel...
Jah és még valami szavazni kötelező az adott menüpontban...
Mindenkit szeretettel várunk...
Dátum: 2009.05.07. 14:22:58
A Világ 1-en várja lelkes és békés végzeturaikat és asszonyaikat "A Halál angyalai" szövetség...
Én azaz Tyr McDragon alapítottam s Le Sinistrével fel is építettünk pár épületet. Rajtunk kívül még négy tagunk van...
Ez a szövetség a szoros barátság nevében alakult...
Adó nincs, annyi LE-t adsz be amennyit akarsz..., de ajánlatos beadnod LE-t mert így tudjuk, hogy komolyan veszed a Szövetséget...
Fórum használata ajánlott...
Jah és legalább olyanok jelentkezzenek, akik valóban tudnak játszani ezen...
Ha hosszabb távollétre kerülnétek, akkor szóljatok a Fórumba lévő topicra, nehogy kirúgás legyen a vége...
Sztem egyszerűbb az én nevem: Tyr McDragon vagy jóbarátom Le Sinistre nevén megkeresni a szövetséget
Tehát várunk Mindenkit szeretettel...
Jah és még valami szavazni kötelező az adott menüpontban...
Mindenkit szeretettel várunk...
Oldal: 1