Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gort

Dátum: 2009.08.09. 11:24:35
Az éppen folyamatban lévő vadászat csp-jét már nem mutatja, az már le van vonva. De ha megszakítanád a vadászatot, akkor újra 19 csp-ben gyönyörködhetnél.
Dátum: 2009.08.08. 14:19:39
Ez a lesz nagy meglepetés dolog szerintem egyszer már megbukott, mégpedig a fertőzés leküzdésénél. Miklóséknak nagyon, nagyon pontosan kell eltalálniuk a jutalmat ahhoz, hogy egyik oldal se zúgolódjon, se azok akik részt vettek benne, se azok, akik nem mertek kockáztatni. Szerintem ha lenne előzetes tájékoztatás, akkor nem lenne zúgolódás, mindenki józan megfontolással, és nem pénzfeldobással dönthetné el, hogy részt akar-e venni benne. Úgy látszik, hogy Miklós szereti, ha forronganak az indulatok.
Dátum: 2009.08.08. 12:33:54
Meg lehet oldani az ajánláshoz és a kínzókamrához hasonlóan, és akkor már nem is rabolják el.
Dátum: 2009.08.08. 11:41:51
Elsősorban nem magamról beszéltem. Ha megnézed a toplistákat, akkor rá fogsz döbbenni, hogy sokan sokat költenek rá. És még csak az elején járunk.
Dátum: 2009.08.08. 10:42:58
Néha az az érzésem, hogy Pató Pál uram is a Beholdernél dolgozik. Ej, ráérünk arra még!
Dátum: 2009.08.08. 10:07:23
Miklós szerint ez az esemény nem a tápról szól. És valóban, csak egy kis le-t kell rákölteni, több szintlépésnyit. Ezek után kíváncsi leszek, hogy hogyan fog nem a tápról szólni az esemény.
Dátum: 2009.08.07. 08:08:58
Nekem nagyon tetszett eleinte ez a fejlesztés. Beleraktam minden le-met. A toplistán a 4. és az 1. hely között ingadoztam. 8 órahosszáig. Akkor a tisztelt Behó változtatott a szabályokon. Onnantól nem a betöltött le számít, hanem a leölt manók. Természetesen ennek a kis módosításnak köszönhetően eltűntem a toplistárol. Mit mondjak jól esett. Legalább annyira, mint egy orrba vágás. Ha már az elején a manók szerint van a toplista, akkor csak a minimum le-vel aktiválok, nem pedig sokkal többel. Egy kicsit úgy érzem magam, mint a maratoni távfutó, akit egy kicsit megviccelt a bíró, és a rajtnál rossz irányba indított, majd egy nap múlva szólt, hogy emerre kellene menni. Persze így is versenyezhetnék tovább, de csak jókora hátránnyal. Így nem látom értelmét a versenynek. Ezzel gyakorlatilag kizártak, bár a nevezési díjat, egy napi össz le bevételem megtartották. Nem sajnálnám a le-t, akár szinteken keresztül sem, ha tudnám, hogy van értelme. Nem haszna, csak értelme. De azzal, hogy 8 óra játék után a manókat kezdték számolni elvették a le töltés értelmét. Az aki csak este 6 után csatlakozott az ébresztéshez az akkori szabályok szerint, jót játszhat ezzel a fejlesztéssel, sajnos tőlem elvették ezt a lehetőséget, mert én még az este 6 órai szabálymódosítás előtt kezdtem hozzá az ébresztéshez.
Dátum: 2009.08.06. 19:43:37
Mondjuk, hogy van egy futóverseny. Azt még elfogadom, hogy nem tudom, mi a verseny jutalma, de az már számomra sok, hogy azt sem árulják el, hogy merre kell futni.
Ha a manók száma a fontos, akkor mindig csak annyival megyek be, amennyivel aktiválni lehet az épületet. Ha a le számít, akkor többel.
Gratulálok azoknak, akik még úgy is kitartanak, hogy nem csak a jutalom ismeretlen, de még az is, hogy pontosan mit kell tenni a győzelemért. Lenyűgöz az elszántságuk. Én beérem azzal, hogy elbuktam egy napi le bevételemet, többet nem dobok ki az ismeretlenbe.
Dátum: 2009.08.06. 19:04:11
Sajnálom, tetszett ez a fejlesztés, de ennyi. Ha még azt is titokban tartják, hogy le-t kell-e minél többet beleölni, vagy manóhullákat gyűjtögetni, és aztán a dögszaggal felébreszteni Zarknodot, akkor én kiszállok a versenyből. Számomra ezt a fejlesztést is tönkretették, pedig tetszett.
Dátum: 2009.08.06. 18:51:31
Eddig nem tudtuk, hogy mit ér a le, amit beleölünk, most már azt sem tudjuk, hogy ér-e valamit. 8 órán át azt sugallta a toplista, hogy a le a lényeg, most azt, hogy a leölt manók száma. Addig oké, hogy a játékvezetés káoszhívő, de azért valami rendszer nem ártana. Egynapi keresetem beleöltem, de ha még ezt sem tudják eldönteni, hogy mit kell gyűjteni, le-t, vagy leölt manókat, akkor azt hiszem inkább kiszállok a versenyből. Biztos, hogy ez a Végzetúr, nem Worluk a káosz világa?
Dátum: 2009.08.06. 18:41:31
Felhasznált LE: 2.747

Legyőzött manók:
Látondi Zan 3 db
Alzanni Mátka 1 db
Rabi Vastitán 1 db
Táncos Vozálk 1 db
Zanti Rumivác 1 db
Viskóti Dán 2 db
Moróki Thils 4 db
Összesen 13 db
A pilon aktiválására eddig elköltött LE:
Rubin 33117
Smaragd 26833
Zafír 43531
Gyémánt 17463
még szükséges: 679.056 LE

(a statisztika félóránként frissül)
Karakter neve Horda Szint Töltés Győzelem
Blade 38 2.6k LE 48
D.E. 40 3.9k LE 40
Vassfanni 35 5.8k LE 40
Kyara60 36 868 LE 28
Zord 32 2.7k LE 26
Billy Pilgrim 47 4.9k LE 18
Woky 37 1.7k LE 17
Sátánfajzat 47 1.6k LE 17
Chera 42 1.5k LE 15
Lord Modin 38 756 LE 14

Hibás a 10-es toplista. Én 2747 le-t töltöttem, a 10. 756-ot, mégsem szerepel a nevem a listán. Pedig eddig azt hittem, hogy 2747 az több, mint 756.
Dátum: 2009.08.06. 18:26:42
Azért nem lehet olyan rossz a gyémántbónusz a V3-on sem. Én nem vagyok gyémánt, de naponta kb. 5-6 alkalommal van 1000 le feletti rablásom a V3-on. Jól jönne ahhoz a gyémántbónusz. Persze ha gyenge vagy, és folyton veszítesz, akkor tényleg nem ér semmit a gyémántbónusz, de (most meg fogsz lepődni) ha gyenge vagy, és folyton veszítesz, akkor a többi horda bónusza sem ér semmit. Ráadásul más kedvezményt sem kap a lélekkufárnál.
Dátum: 2009.08.06. 13:39:28
Nem akartak harcolni. Sokféleképpen lehet játszani, nemcsak úgy, ahogy neked tetszik. Fogadd el, hogy ők ezt tették, változtatni úgysem tudsz rajta, még 1000 panaszos felszólalással sem.
Dátum: 2009.08.06. 11:04:39
V3-on pillanatnyilag a zafír vezet, és én zafírként a 4. vagyok, aki a legtöbb le-t beletöltők között.
Azért az biztos, hogy ez nagyobb (és veszélyesebb) zsákbamacska, mint a fertőzés.
Dátum: 2009.08.05. 17:06:47
A kilépés egyfajta védekezés. Én egy kissé mindig különösnek éreztem, amikor a támadó azon siránkozik, hogy az áldozat hogyan merészel védekezni. Nyilván azért léptek ki, mert nincs esélyük a harcban. A kilépés gerinctelen dolog, de gyengébbet támadni, akinek nincs esélye a harcban, az büszkeségre ad okot?
Egyébként szerintem a kilépés több kárt okoz nekik, mintha csak simán kikapnának, de ez már az ő dolguk.
Dátum: 2009.08.05. 11:50:25
Összehasonlítottam ezt a játékot más böngészős játékokkal, és úgy tapasztaltam, hogy ez a legjobb.
Éppen ezért szeretném, ha a fejlesztők egy kicsit megerőltetnék magukat, és adnának valami célt a játéknak a fertőzés leküzdése után is.
Dátum: 2009.08.05. 11:38:44
Zsarolás, vagy segélykiáltás? Nézőpont kérdése, hogy minek tekintjük.
Nekem eszem ágában sincs törölni, de megértem azokat, akik errefelé haladnak. Jelenleg úgy néz ki a játék, hogy Miklósnak és csapatának volt egy briliáns, zseniális alapötlete, ebből megszületett a Végzetúr. Kidolgozták, mondjuk 60 valahányadik szintig, és ezzel kész. Nincs tovább. Vége. Egy végtelennek kikiáltott játék véget ért, és a játékosok választhatnak, hogy vagy törölnek, vagy elszórakoztatják egymást portyázgatással, levelezgetéssel, fórumozgatással. Szerintem egy ilyen játék igazán megérdemelné, hogy a készítők továbbgondolják, és legyen folytatása a fertőzés leküzdése után is.
Dátum: 2009.08.05. 11:09:22
Azért az a 10-15 ember nem is olyan kevés mint gondolod. Mivelhogy 10-15 AKTÍV emberről van szó. Igaz, hogy a V1-en 17983 karakter van regisztrálva, de ebből szerintem több mint a fele inaktív, elhagyott karakter. A maradéknak pedig több mint a fele nem használ őskövet. Azok a karakterek, akik azért törölnek, mert a játék elfogyott alóluk, nagy valószínűséggel aktív, őskövet használó emberek.
El tudom képzelni mondjuk 5 év múlva a játékot. Lesz egy szerveren 100 000 regisztrált karakter, ebből aktív 100, ebből őskövet használ 10. Biztos jókat lehet majd egy ilyen szerveren játszani, no és fejlesztésekből sem lesz hiány, hisz a játék csak úgy ontja majd a pénzt. Vagy mégsem?
Dátum: 2009.08.02. 18:10:11
Megnéztem az az Azúr légiót. Többen vannak mint 20, ráadásul mind 20. szint feletti. Nem is értem, hogy miért. Hiszen 20 darab 20. szintű karakter egy kis taktikai érzékkel könnyedén a csúcsra juttathatja a szövetségét.
Dátum: 2009.08.02. 16:21:47
Oly sokáig voltál fent, hogy el sem tudod képzelni, milyen lent.
Több világon játszok. Van ahol magas szintű vagyok, erős szövetségben, van ahol alacsony szintű vagyok gyengébb szövetségben. Elárulom, hogy egyikben sem taktikázás az akadémia építése. Az erős szövetségben természetes, hogy egy hét alatt felépítettük az akadémiát 0-ról 10. szintűre. A gyengébb szövetségben ez egy lassú, nehéz folyamat, mivel kevesen vagyunk, és sok az alacsony szintű tag. Nincs itt semmiféle taktika, csak eltérő lehetőségek.