Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gort

Dátum: 2009.10.20. 10:38:59
Tehát ti nem ártotok a citadellával? És mi mennyit ártottunk a Tyrantnak a válaszunkkal?
Dátum: 2009.10.20. 10:34:08
Tehát a citadella, mások játékának tönkretétele jobb, mint egy esetleges gúnynév? Mást szemen köpni jobb, mint gúnynévvel illetni?
Dátum: 2009.10.20. 10:29:55
Mi sem szóltunk egy szót sem a Tyranthoz, míg többször is meg nem támadtak minket. Továbbra sem értem, hogy mi a különbség közöttünk. Miért kellene nekünk hasonló helyzetben teljesen másképpen reagálni, mint nektek?
Dátum: 2009.10.20. 10:26:41
Mindezt megértem, Byzon. Annyira, hogy szövetségem befogadta egyik tagotokat, aki tanulni jött hozzánk. Mert bennünk van együttérzés. Amit nem értek, hogy Cirip szerint miért kell másnak, például a K&V akadémiának jó képet vágnia ahhoz, hogy tönkreteszik a játékát, ha nektek nem kell így tenni? Miért vonatkoznak másokra más etikett szabályok, mint tirátok?
Dátum: 2009.10.20. 10:03:44
Kedves Cirip, nem lehet, hogy a hangnemetekkel van baj? Talán csak barátkozni akarnak a támadásokkal. Vagy csak másnak kell jó képet vágnia ahhoz, ha elcseszik a játékát, neked nem? Vizet prédikálsz, és bort iszol?
Dátum: 2009.10.15. 11:59:23
Kedves Cirip, ismét tágítottad a látóteremet. Köszönöm. Ismét abba a tévedésbe estem, mint amikor azt hittem, hogy a kizárva nem egyenlő a lehettel. Nem gondoltam rá, hogy ha kétszer pofán vernek, és összesen 16 pofán verést ígérnek, azt barátkozási céllal teszik. Elszomorít, hogy eddig mennyire tévesen láttam a világot. Darksol, öreg cimbora, borulj a keblemre, hadd forrjunk össze egy baráti ölelésben.
Dátum: 2009.10.15. 11:45:00
De igen. Régen sokat beszéltem, olykor vitáztam is Darksollal. Amikor még tagja voltam a Tyrantnak. Ha valaki ellenérvet hozott fel, akkor azt elintézte annyival, hogy "ehhez most nincs kedvem". Ez volt a végső, megdönthetetlen érv.
Dátum: 2009.10.15. 11:37:50
Kedves Cirip, ha megengeded, most egy idézet következik:

"Az ítélet jogerős, végrehajtása folyamatban van. Fellebbezés kizárva."

A kizárva szó valóban azt jelenti, hogy lehet? Milyen ostoba vagyok, én eddig azt hittem hogy pont az ellenkezőjét jelenti.
Dátum: 2009.10.06. 13:15:21
Nem igazán értem, hogy mi ez az acsarkodás, de mélységesen elszomorít, hogy "békés" világunkban már csak a gyűlöletnek van hely.
Kedves Denisa te a saját érdekeidet a közösség, a szövetséged érdekei elé helyezed, amikor a háborúról tudomást nem véve döntetlenezel tovább. Ez is egy lehetőség. Viszont nem biztos, hogy nálad rosszabb ember az, aki inkább a közösség érdekeit helyezi előtérbe a sajátjai helyett, és háborúban háborúzik, nem pedig döntetlenezik.
Dátum: 2009.09.22. 16:06:55
Én már sejtem, hogy mi lesz a következő korszakalkotó fejlesztés. 100. szinttől nem jár sem le, sem tp, sem a vadászatért, sem a portyáért. Sőt a térkapuban, és sehol másutt sem lehet majd le-t és tp-t szerezni. Egy csapásra megoldódnak a játék fejlesztési problémái.
Dátum: 2009.09.09. 11:21:50
Vajon mi lesz a jutalma azoknak, akik egy manót sem öltek meg?
Bár első pillantásra furcsának tűnik, hogy azok is kapjanak jutalmat, akik nem tettek semmit, de ugyebár a fertőzésnél is így van, tehát logikusnak tűnik, hogy itt is úgy tervezték az eventet, hogy komoly jutalmat kap az, aki nem tesz semmit. Vagy a logika csődöt mond ebben a játékban?
Dátum: 2009.09.09. 11:13:35
Bár tökéletesen egyet értek veled abban, hogy nem a jutalom a lényeg, de azt is számításba kell venni, hogy ha a jutalmat nem fogják az emberek kielégítőnek találni, akkor a következő rendkívüli eseményen, (ha lesz még valaha is ilyen) nagyon alacsony lesz a részvételi arány, és egy olyan esemény, amiben szinte senki sem hajlandó részt venni, aligha fogja majd megdobni a játék menetét.
Dátum: 2009.09.08. 14:53:43
92 manó leölése után megvan az első relikviám, a transzcendális fókusz. Ezzel kapcsolatban lenne egy fogós kérdésem. Tételezzük fel, hogy 10-es a transzcendális projekció szakértelmem, rárakom a turbót, és ugyebár van relikviám. Most mennyi le-m van levédve a támadások elől? 3000? 2500?
A fókusz kifejti-e a hatását a turbózott részre?
Dátum: 2009.08.19. 14:04:31
Ezek szerint rendbe fog jönni. Köszönöm szépen.
Dátum: 2009.08.19. 13:11:00
Gondolom semmi esély nincs rá, hogy a fórum olvasatlan hozzászólás kijelzőjét megjavítsák. Jelenleg mindent olvasatlannak jelöl. Így sokat romlott a fórum élvezhetősége. Klassz lenne, ha legalább a régóta meglévő dolgokat működésben tartanák.
Dátum: 2009.08.18. 12:13:22
Nálam sem működik. Firefoxnál.
Dátum: 2009.08.17. 08:50:37
Eskut Damerol Grán, 50. szint, ELIT HORDA.
Dátum: 2009.08.10. 01:24:56
Miklós, a manók képe szuperül sikerült. Nagyon jók. Biztosan sok dicséret érkezett volna rájuk, ha nem azzal lettünk volna elfoglalva, hogy azt találgassuk, hogy vajon most játszunk, vagy pedig a karakterünket tesszük tönkre éppen.
Zarknod ébresztése egy nagyon jó fejlesztés, melyet csak a bizonytalanság felhői homályosítottak el. Most eloszlattad ezeket a felhőket. Nagyon köszönjük.
Remélem, hogy a végén jól fog elsülni minden, és ez csak az első a hasonló fejlesztések sorában. Biztos vagyok benne, hogy ha olykor lesz egy ilyen esemény, akkor valóban végtelen lesz ez a játék.
Dátum: 2009.08.09. 18:09:00
Kedves Winnie, nem, nem a nyeremény a lényeg, hanem a játék. Tökéletesen megértelek, hogy lenézed azokat a mohó, harácsoló, kapzsi egyéneket, akik kapni is szeretnének valamit, ha már az összes bevételüket erre az eseményre költik. Fúj, mohó banda!