Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gort

Dátum: 2008.09.21. 10:56:31
Egy világban csak egy karaktered lehet, ezt bizton olvastam valahol. Később nyílnak új világok, ahol lehet másik karaktered.
Dátum: 2008.09.20. 18:07:53
A végzetúr jelenleg olyan mint egy csukott könyv. Szép a borítója, izgalmas a fülszövege. Már olvastunk az írótól más, jó könyvet, így hát majdnem biztos, hogy ez is jó lesz. Bár ennél többet remélünk, hogy ez lesz a legjobb. Persze csak akkor tudhatjuk meg milyen is valójában, ha lesz időnk felütni a könyvet és alámerülni az új világba. 22.-én végre kinyílik az a könyv, és jó lesz, bár más, mint ahogy előre elképzeltük, de ez mindig így van, hisz a játék (könyv) csak a vázát adja a történetnek, a részleteket a képzeletünk teremti.
Dátum: 2008.09.20. 16:29:31
Egy kérdésedre sem tudom a választ, de szerintem minden életforma ˝állatnak˝ tekintendő, ami nem végzetúr. ( és nem növény.)
off Tomboló energiavihar, ami valami mágikus kataklizma (pl. egy végzetúr halála) nyomán jön létre. off
*Gort fejcsóválva otthagyja a méretes sziklatömböt, melynek fedezékéből eddig a barlangbejáratot figyelte. ~Micsoda nyüzsgés! Még nézni is fárasztó. Mennyivel kellemesebb az otthon csendje és nyugalma. Ha egyedül vagyok nem kell alkalmazkodnom senkihez, azt teszek amit akarok, ez az igazi szabadság. Bár talán mégis az efféle szövetségeké a jövő...
Dátum: 2008.09.20. 11:09:37
Ismerem a Túlélők Földjét és az Ősök Városát, ennek ellenére örömmel olvastam összefoglalódat. Jól sikerült és ideillő. Gratulálok hozzá.
Dátum: 2008.09.19. 20:16:51
Vélemény: a 100 feletti hozzászólást írók nem biztos, hogy mindig érdekeset írnak, de legalább élővé teszik a fórumot. Amit viszont soha nem lenne szabad megtenni, az a kicsik ( kevésbé aktív fórumozók) leszólása, hogy ne szóljanak bele a nagyok dolgába. Senki se akarja kisajátítani a fórumot, hisz ép az a lényege, hogy bárki írhat bele.
Dátum: 2008.09.19. 20:04:38
Kocka=zombi?
Dátum: 2008.09.19. 19:59:41
Korai ez még. Majd néhány hónapnyi játék után szavazok.