Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gort

Dátum: 2008.10.25. 23:20:15
Nálam a játék azt jelenti, hogy beleélem a karakterem helyzetébe magam. Én nem szeretem, ha félholtra vernek, ezért a karakterem sem szereti. Ráadásul ez nem is segít a problémán. 1 órahosszáig nem támadhatnak? Azzal mire megyek? Egy órahosszai vadászattal kb. 1500-1600 lélekenergiát tudok szerezni. A villámcsapás 5500- ba kerül. Ez bő 3 órahossza vadászat. Persze, tudom, küldetések, lélekkút kisütése. Meg lehet oldani, és meg is oldom. De ettől függetlenül, ha valamit el akarok érni a játékban, továbbra is a gép előtt kell töltenem majd minden szabadidőmet. Ezt nem panaszként mondom. Szeretem a Végzeturat. De az a véleményem, hogy egész egyszerűen nem igaz az az állítás, hogy a játék kevés időt igényel.
Dátum: 2008.10.25. 21:02:08
Igazad van, valóban elméletileg szeptember 22.-e óta így van. Bár akkor még nem túl sok szövetség volt. Számomra most ért odáig a játék, hogy most már a gyakorlatban is így van. Nyilván van akinél hamarabb előállt ez a helyzet, és van aki megúszta. Abban is igazad van, hogy lehet 1 ÉP-ről vadászni. A probléma csak az, hogy ezt csak úgy tudom megcsinálni, ha nálam erősebbekre támadok, és laposra veretem magam. Lehet, hogy van olyan, akinek ez kielégítő megoldás, de én nem vagyok mazoista.
Dátum: 2008.10.25. 20:36:29
Mára már megszűnt az a lehetőség, hogy elindítok egy, másfél órányi vadászatot, majd kilépek a játékból. Vadászat alatt végig ott kell ülni, és figyelni. Ha sikeresen betámad valaki, akkor azonnal el kell költeni a lélekenergiát, mert jönnek a szövi társai is. Ennyit arról, hogy nem időigényes a játék.
Dátum: 2008.10.23. 12:26:45
Én a legkevésbé sem akarom bántani, vagy megsérteni Ravenwoodot. Hibázott, és hibájáért megkapta a büntetését. Lezárt ügy. (Bár akkori hozzászólásaiból egy kicsit hiányoltam a megbánást.) Viszont azért hálás lennék, ha senki sem akarná követendő példának feltüntetni a taktikáját. Majd én megválasztom a példaképeimet. Őszintén sajnálom, ha ezzel megbántok valakit, de Ravenwood nem lesz közöttük.
Az én állatkám Zúzmara a jégféreg. Be lehet fogni.
Dátum: 2008.10.22. 17:29:20
Szép eredmények Ravenwood! De tudod a történtek után nehéz téged példaképnek tekinteni.
Dátum: 2008.10.22. 12:54:51
6 őskő az 120Ft. Én ennyi nyereségért nem indítanék kamu karaktert. Ráadásul egyáltalán nem biztos, hogy a világ2-n is kapsz induláskor őskövet. Azt azért adták, hogy kipróbálhassuk a prémiumtagságot, viszont aki a világ2-n indul, az már jó eséllyel tudja, hogy mi ez az egész.
Dátum: 2008.10.22. 12:37:37
Kétségkívül van igazság abban, amit mondasz. Bár a T.F.-en sem kellett minden karakteremnek külön befizetnem, nagyon jól elvoltak ugyanarról a számláról. No mindegy, legfeljebb itt megmaradok az egy karakternél. Az is kínál elég játékélményt.
Dátum: 2008.10.22. 09:38:07
Egyébként te nem lelsz logikát. Nyilván kell egy kis informatikai tudás hozzá. A kérdés nagyon ötletes, csak kicsit spec, bár a betűszámokból is ki lehet találni, mi a helyes megoldás.

Víz vagy tűz? A betűszámokból én nem jöttem rá.
Dátum: 2008.10.22. 09:32:37
A világ2-vel kapcsolatban merült fel bennem egy kérdés. Az őskövek hozzám tartoznak, vagy a karakteremhez? Ha a karakteremhez, akkor ugyebár az azt jelenti, hogy ha a világ2-n indítok egy új karaktert, annak szintén fel kell töltenem az őskő készletét. Az azért elég durva lenne! Gondoljunk csak a lélekkút kisütésére. Ennyit nem hiszem, hogy áldozni szeretnék a játékra. Akkor inkább maradjon 1 karakterem, de annak megadok minden földi jót. Ha viszont az őskövek hozzám tartoznak, akkor a karaktereim közösen gazdálkodhatnak belőle. Ebben az esetben nagy valószínűséggel fogok a világ2-n is kalandozni.
Dátum: 2008.10.22. 08:16:04
Épp most olvastam egy cikkecskét a tegnapi Blikkben.
Rekordszámú könyvlopás
Berlin - Minden ötödik könyvet elloptak a most bezárt frankfurti nemzetközi könyvvásáron. A kiállított 3000 kötet 20 százaléka eltűnt, amellyel megdőlt minden eddigi vásári lopásrekord.

Íme a bizonyíték, hogy van igény a könyvre! (kár, hogy a becsületre nincs)
Dátum: 2008.10.21. 14:36:27
Azért akarsz hibáztatni minket mert VÉDEKEZÜNK? Félreértés ne essék; a kis szövi ellen indított háborúnk VÉDEKEZŐ háború volt amit azért kellett megindítanunk mert az ellenünk törők -az Azúr Légió és az ELIT HORDA, ha valaki elfelejtette volna- 1.) amúgy is túlerőben vannak 2.) lekommandózzák a gyengébb szöviket és + LE-t szereznek tőlük, így nekünk is extra LE-t kell szereznünk valahonnan ha nem akarunk még nagyobb hátrányba kerülni.

Megvert két drabális fickó. Én meg megrugdostam a szomszéd kölyköt. Színtiszta önvédelem.
Dátum: 2008.10.19. 15:01:39
Úgy tűnik, hogy újra be lehet lépni a végzetúrba.
Dátum: 2008.10.19. 14:57:54
Mond valakinek valamit az, hogy átirányítási hurok? Csak mert a firefox ezzel a szöveggel dobott ki a végzetúrból, és azóta is csak ez a szöveg fogad, ha megpróbálok az oldalra lépni.
Dátum: 2008.10.05. 16:31:41
Ez nem hiba, csak egy ici-pici hiányosság. A prémiumtagság lejártának idejét igazán ki lehetne rakni a karakterlapra. Persze úgy, hogy csak a karakter gazdája láthassa. Vagy legalább lehetne egy figyelmeztetés, ha már csak egy-két nap van hátra belőle. Jelenleg eléggé eldugottan van kiírva, könnyű elfeledkezni róla.
Dátum: 2008.10.01. 17:41:20
Van egy javaslatom: a kérdezők egyből a googlenak tegyék fel a kérdést, a vadászok pedig automatikusan kapják meg a plusz 10 százalékot. Így a világ tele lesz mosolygó végzeturakkal. Egyébként én még mindig saját kútfőből válaszoltam (szégyenlem is magam miatta).
Dátum: 2008.09.29. 23:09:28
Helló! Kellene írnom a játékba egy kérdést (küldetés), de nem tudom milyen témában írhatok. T.F., Ő.V., HKK. nem lehet, mert nem ismeri mindenki. Könyv nem jó, mert hátha valaki nem olvasta. Film ugyanezen okból. Természetesen csak olyan kérdés jöhet szóba, amire a választ a google azonnal kidobja. (nem akarom, hogy meglincseljenek) Légyszi segítsetek!
Dátum: 2008.09.28. 16:33:39
Nem szeretem, és nem is túlzottan ismerem a focit. Akkor a fociról szóló kérdések rosszak?
Dátum: 2008.09.28. 16:08:11
Senkinek sem kötelező játszani. Őszintén sajnálom, hogy neked nem jön be, de káromkodás helyett nyugodtan kereshetsz egy jobbat. Ha találtál légyszíves szólj!
Dátum: 2008.09.28. 16:00:38
Raia, Elenios, Sheran T.F. istenek. A bárd az énekes. Nem én írtam a kérdést, de szerintem nincs vele semmi baj.