Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gort

Dátum: 2008.11.02. 16:25:12
Valóban undorító. Az pedig szomorú, hogy lesznek olyan naiv vagy ostoba emberkék, akik megteszik amit kér, és így pénzelik a játékát a nagy semmiért cserébe.
Dátum: 2008.11.02. 13:18:10
Ha nem a saját szememmel látom el sem hiszem! Az ész megáll! Hihetetlen, hogy valaki ilyen ügyesen leplezi, hogy multizik. Vajon hogyan jöttek rá? Gondolom három napra eltiltják, aztán mehet minden tovább.
Dátum: 2008.11.02. 13:03:41
Nem vagyok benne 100 százalékig biztos, de szerintem ha a lélekkút túlcsordul, akkor az a le. elveszik. Szerintem eléggé nemtörődöm szövetségbe léptél be, ha engedik, hogy ez előforduljon. Talán jobban is választhattál volna.
Dátum: 2008.11.02. 11:26:09
Bevallom, hogy hozzászólásod felkeltette a kíváncsiságom, és a toplistában meg akartam keresni az Elite Smaragd Hordát, de egész egyszerűen nem találtam ilyet, igaz csak az első 13 oldalt néztem át. Kérlek áruld el, hogy hányadik oldalon található ez a titokzatos láthatatlan szövetség. A 8. oldalon találtam egy ELIT SMARAGD HORDA nevű társaságot. Nem róluk van szó? A tagjainak a szintje nevetségesen alacsony az Elit Horda tagokéhoz képest. Szerintem ha az Elit Horda tagjai multiznának, akkor azt nem ilyen rosszul csinálnák. Nem hiszem, hogy az Elit Horda rászorulna egy ilyen kicsi szövetség segítségére. Szerintem inkább arról van szó, hogy az ELIT SMARAGD HORDA (már ha egyáltalán róluk van szó) látta, hogy az Elit Horda hadat üzent nektek, és úgy gondolta, hogy annyira szét vernek benneteket, hogy így már számukra is könnyű préda lesztek. Persze ez csak egy vélemény. Semmit sem tudok az egészről, csak a te hozzászólásodból vontam le következtetéseket.
Dátum: 2008.11.01. 21:01:56
Tökéletesen igazad van. Az én állatkám 11. szintű, és még sohasem kellet gyógyítanom rajta.
Dátum: 2008.11.01. 17:52:26
Köszönjük a biztatást. Jelenleg 112-109-re vezetünk. A hódító barbár hordákat vissza fogjuk verni!
Ez egy nagyon szép és jó kérdés. Nem tudom mi a nem megengedett szó, de talán próbáld megváltoztatni a tehén szót. Örömmel látnám ezt a kérdést a játékban. Gratulálok hozzá, és remélem, hogy mégis sikerül megoldanod, hogy bekerüljön.
Dátum: 2008.11.01. 14:16:54
Kérdésedre nincs jó válasz, bár szerintem nem is vársz rá igazán választ. Mi két világban élünk, s bár olykor hiányzunk valamelyikből, azért még élhetünk mindkettőben teljes életet.
Dátum: 2008.11.01. 12:52:16
Ebben a játékban nincsenek galetkik. Bár igaz, hogy a végzeturak tőlük származnak, és sokan még ma is úgy nevezik őket, de valójában a galetkik a Végzetúr múltjához tartoznak, és nem a jelenéhez. Egyébként ha lenének galetkik, akkor azok sem a HKK-ból származnának, hanem az Ősök Városából, ahonnan a HKK átvette őket.
Dátum: 2008.11.01. 11:05:02
Szerintem, ha odaírnák, hogy ki kicsoda, akkor sem lenne egyértelmű a válasz. Hisz miért ne káromolhatná szülei állítólagos gyilkosának nevét? (Peltár) Vagy akár az asszonyt? (Ha az épp nem hallja) Aki egyébként Hilgar és nem Hilgár.
Erre a kérdésre valóban csak az tudhatja a választ, aki már olvasott egy Skandar Graun könyvet. Hála istennek és Nemes Istvánnak (John Caldwell) van belőlük jónéhány. De vajon nem mondható el ugyanez az összes többi regényekkel foglalkozó kérdésről?
Dátum: 2008.11.01. 10:39:49
Dess azért nem csak Riusék zargatnak titeket. Mi is rendesen odacsaptunk. Egy kicsit felkenődtetek a Hajnalpajzsra. Nem tudom, hogy mi lesz a végeredmény, de bárhogy legyen is, az biztos, hogy csak vért verejtékezve juthattok előre. 3 nap alatt nem fog véget érni ez a háború.
Egyébként mi is egy nem háborúzó szövetség vagyunk. Benne van a szabályzatunkban, hogy nem küldünk hadüzenetet. De sohasem engedünk a zsarnok önkényuralmának, utolsó csepp vérünkig harcolunk.
Dátum: 2008.11.01. 10:11:19
55-20 három nap alatt? De jó nektek! Nekünk az első nap végén 73-75.
Dátum: 2008.10.31. 19:38:43
Nem baj Csapka! Sajnálatos módon azt kell mondanom, hogy a hordaépületek úgysem kerülnek be a játékba, számtalan más ötlettel egyetemben. Nem értek hozzá, de biztos vagyok benne, hogy egy ilyen játék üzemeltetése és fejlesztése rengeteg munkát igényel. Időhiány okán egyszerűen nem vehetnek figyelembe minden ötletet. Azért ne búsulj! Ez egy jó gondolat volt, és én értékelem a jó szándékod. További lélekenergiában gazdag játékot kívánok.
Dátum: 2008.10.31. 14:05:37
Nekem mindegy, hogy a viadalon szerepet kap-e az épületbónusz, vagy sem. Neked viszont azt javaslom, hogy ne becsüld le a kőműveseket. A fizikai munka megedzi a testet. Talán hallottál már Conanról, a barbárról. Ő is munkában erősödött meg. Először rabszolga volt, majd gladiátor lett, aztán harcos.
Dátum: 2008.10.31. 11:32:26
A zafírok nagyon érdekesek, sőt számomra a legérdekesebbek.
Egyébként Csapka ötletei lehet, hogy alapos kidolgozásra szorulnának, de az alapötlet, miszerint hordánként legalább egy különböző épület legyen kiváló, sőt zseniális, hisz olyannyira kézenfekvő, és még sincs.
Dátum: 2008.10.31. 10:41:39
Csapka, valami bajod van a zafírokkal? Csak nekünk nem ajánlottál új épületet.
Dátum: 2008.10.29. 15:59:40
Ez a legkönnyebb küldetés. Egyesével vadász, ha nem tudod a választ szakítsd meg a vadászatot, anélkül, hogy válaszolnál. Az új vadászathoz új kérdést kapsz. Csináld ezt addig, míg biztos nem vagy a válaszban. Én így csináltam. Működik a módszer.
Dátum: 2008.10.26. 17:30:36
Melyik lény nem szerepel a végzetúr játékban?
bíbor mösze
zertax
manapuffancs
szaurán szu

Tulajdonképpen nem rossz kérdés, mégis kénytelen voltam hibásnak értékelni. Még korántsem láttuk a Végzetúr összes szintjét. Az, hogy eddig nem láttunk ilyet, nem feltétlenül jelenti azt, hogy később sem lesz.
Dátum: 2008.10.26. 17:16:12
Én zafír vagyok. Kevesebbet sebződök, gyorsabban gyógyulok, sőt a prémiumtagságnak köszönhetően még gyorsabban gyógyulok. Védelmem 54 a tárgybónuszokkal együtt. Eddig háromszor fordult elő, hogy 15 százalék alá vertek, és még egyszer sem ájultam el. Mindezekre büszke vagyok, és továbbra sem áll szándékomban agyonveretni magam.
Dátum: 2008.10.26. 10:59:43
Éppen az általad idézet részben mondom el, hogy miért nem kielégítő megoldás az 1 ép-re leveretés. Kérlek, ha már idézel, legalább olvasd el, hogy mi áll az idézetben. Abban viszont igazad van, hogy az éjjel, hajnalban vadászás megoldás lehet. Bár támadtak már rám éjfél után, és hajnali hatkor is. Kezdetben elég volt egy órányi vadászat ahhoz, hogy megvedd amit akarsz, de az árak egyre nőnek. Most a 12. szinten kb. 4 órányi vadászat kell egy új felszerelési tárgy megvételéhez, és nem hiszem, hogy ez a folyamat itt megállna. Elég nehéz négy órát kifogni úgy, hogy közben ne kapj be egy olyan támadást, ami lever. Ha ez megtörténik az illető már küldi is az infót a szövitársainak, és 5 percenként kapsz támadást. Ezt a lélekenergia elköltésével könnyű kivédeni, ha a gép előtt vagy. Viszont ha távol vagy, akkor legközelebb már arra lépsz be, hogy nem több ezer le.-d van, hanem csak két tucat. Szívből örülök neki, hogy neked ilyen problémád még nem volt, és kívánom, hogy ez maradjon is így. Egyébként csak ismételni tudom magam, mindez nem baj. Új kihívások elé állít, új magasságokba emeli a játékot. De továbbra is az a véleményem, hogy nem igaz az, hogy a játék nem igényel sok időt.