Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gort

Dátum: 2008.11.09. 08:38:38
Szerezz még egy cicát. Ketten majd jól eljátszanak egymással. Persze játék közben azért téged is felébresztenek.
Vagy várj egy kicsit. Egy 10 éves macska már kevésbé játékos.
Dátum: 2008.11.09. 08:30:23
Ezt a hozzáállást már jobban szeretem hallani. Ami általában nem tetszik, az az, hogy ha egy szövetséget megtámad egy erősebb, akkor az azonnal térdre borul kegyelemért könyörögve, kapituláció gombot nyomogatva. Aztán meg felöltik az én vagyok a legerősebb elnevezésű pózt, és mennek a kisebbeket verni. Persze csak akkor, ha a másik szöviben kevesebben vannak, és átlagszintjük legalább 2-3-mal alacsonyabb. Na ehhez kell aztán bátor harcosnak lenni!
Dátum: 2008.11.08. 22:35:33
Harcolni kell és győzni és már meg is van állítva a spirál.
Dátum: 2008.11.08. 21:56:09
Köszönjük a Diamonds are Forevernek, hogy 12689 lélekenergiával hozzájárult lélekkutunk feltöltéséhez.
A Hajnalpajzs hálás tagsága.
Dátum: 2008.11.08. 19:26:12
Enni sem az igazi sötétben. Egy kattintás a villanykapcsolón sokat segíthet. Nem, nem az egérrel kell rákattintani.
Dátum: 2008.11.08. 19:09:28
Nekem egy 12. szintű jégférgem van. Még sohasem kellet gyógyítanom rajta, bár a morálját olykor meg kell emelnem egy kis lélekenergiával. Talán a játék későbbi szakaszában másképp lesz, de jelenleg semmi értelmét nem látom egynél több kedvenc tartásának. Plusz haszon semmi, a morálproblémák hatványozottan jelentkeznek. Talán ha lenne kennel, akkor tényleg megérné, de szövetségem attól még messze áll.

Vulkan11, legalább áruld el, hogy mit eszel, hogy el tudjuk képzelni az illatát!
Dátum: 2008.11.08. 17:55:06
Azért állat, mert nem végzetúr. Ezt a szemléletet még a galetkiktöl örököltük. Ők minden más fajút torzszülöttnek hívtak, függetlenül attól, hogy értelmes lény volt-e vagy sem. Mi végzeturak vagyunk ennek a bolygónak az urai, és eszünk ágában sincs más lényeknek "emberi" jogokat adni.
Van egy nagy hibám. Sajnos csak magyarul tudok. A WoW-ról már hallottam, de nincs szerencsém közelről ismerni. Alapból nem érdekelnek azok a játékok, melyeknek nincs magyar szinkronja, vagy legalább nincs feliratozva. Egyébként is egy játékról az érdekel, hogy jó-e, nem az, hogy ki készítette, ki adta ki, ki forgalmazta. Az interneten szívesen utánanézek az olyan adatoknak, amelyek érdekelnek, de csak azoknak. Nem találkoztam a kérdéssel, és pláne nem húztam le, de ez a véleményem. Érdektelen információ. Nem része az alapműveltségnek.
Értem. Úgy valóban meg lehet csinálni. Egy hétig...
Mivel napi 40-50et portyázok, így SOKKAL nagyobb esélyem van kiválasztani a jó LE-t hozó karaktereket, mint annak aki 15-öt portyáz.

Mivel annak aki egyenlő vagy magasabb szintűeket üt napi 30 portyapont jár, kíváncsi lennék, hogy neked honnan van napi 50?
Dátum: 2008.11.06. 22:25:49
Ez talán valami járvány.Tőlünk egy fő törölte magát, kettő kilépet. Nem kedvellek titeket Dees, (talán megérted miért) de Jakab jó harcos volt. Sajnálom, ha ilyen emberek abbahagyják a játékot. A nálunk törölt emberke azt mondta, hogy elege van a csalókból, és abból, hogy a játék készítői nem tesznek ellenük semmit. Nem tudom, hogy valóban ez volt-e az igazi ok, de talán nem ártana, ha a játék készítői egy kicsit szigorítanának az ellenőrzésen.
Dátum: 2008.11.06. 21:37:18
Hála a háborúnak kilépett a harmadik tagunk is. De az acélt is tűzben edzik. Veszteségeink ellenére csak erősebbek leszünk. Akik maradnak, azok igazi bajtársak lesznek. Meglehet, hogy lassan már csak fele annyian leszünk, mint az ellenség, de nem adjuk fel. Győzni fogunk!
Dátum: 2008.11.06. 19:26:20
Bocsájts meg, de ilyen rossz ötletet még életemben nem hallottam. Egy játékos megkapja több ezer játékos le-jének egy százalékát? Az illetőnek egyáltalán nem kellene játszania, csak magára pakolni a le-t, és örök időkre legyőzhetetlen lenne.
A kövérségről még annyit: John Candy a kedvenc színészem!
Dátum: 2008.11.06. 18:24:50
Rákényszerítve? Mi sem eddig, sem ezután nem akarunk gyengébbnek hadat üzenni. Ha megtámadnak harcolunk, ha veszítünk lenyeljük. (Csak remélni tudom, hogy emiatt nem veszítünk több tagot) De soha, soha nem fogunk gyengébb szövetségre támadni. Ebben minden Hajnalpajzs tag egyetért, és ha valaha is megtörténne, hogy ez megváltozik, kénytelen lennék kilépni, mert az már nem az a szövetség lenne, amit megálmodtam.
A kinézetem nem érdekel. Kövér vagyok és kopasz. Ráadásul igazi magyar, vagyis hajlamos a búskomorságra. Ha érdekelne, hogyan nézek ki már rég öngyilkos lettem volna, de nem érdekel, az pedig végkép nem érdekel, hogy mások szerint hogyan kellene kinéznem. Szeretem a finom ételeket, hisz oly kevés öröm ér az életben. Most mégis fogyókúrázom. Semmi drasztikus, csak a vacsorát elhagyom. A szívinfarktusom után kezdtem el. Remélem, hogy megérem a negyvenet.
Dátum: 2008.11.06. 16:56:35
Amióta a Diamonds are Forever hadat üzent nekünk két tagot veszítettünk. Az első már egy hete nem lépett be a játékba ismeretlen okból. Kénytelenek voltunk kitenni, mert túl könnyű célpont volt. Ha nincs háború, még vártunk volna, talán újra játszani kezd. A másodiknak annyira elege lett a csalókból (nem a Diamondsról beszélek, hanem úgy általában) és a háborúból, hogy törölte a karakterét. Ezek a veszteségek nagyon elszomorítanak. Fáj a társaim elvesztése. De mi akkor is a Hajnalpajzs vagyunk! Megfogyva bár, de törve nem, él nemzet e hazán. Nem adjuk fel. Győzni fogunk, mert győznünk kell. Jelenleg 298-269-re vezetünk.

Vajon felfogja-e valaha az Ember, hogy a háború csak pusztulást és szenvedést hoz?
Dátum: 2008.11.03. 20:26:13
A cél ugyanaz mint a való életben, s mint minden játékban. Élni és fejlődni.
Dátum: 2008.11.03. 19:47:23
Felégetett kukoricaföld, üszkös romok.
Háború…
A romok között holttestek. Két férfi, az egyiknek még csak most serkent a bajusza, a másik már őszes. Meztelen, meggyalázott asszony, tépett ruhái mellette hevernek. Pár méterrel arrébb szőke, hat éves forma fiú hever a véres fűben.
Háború…
A romok mellett tábortűz. Mellette katonák tréfálkoznak, néhány palack körbejár.
Háború…
Győztes sereg tagjai ők. Az ellenség váratlanul tört be hazájukba, dúlva, fosztogatva. Véres csaták árán kiűzték földjeikről a betolakodókat, de ennyi nem volt elég. Követték hazájába az ellenséget, s most örökre elveszik a kedvüket a háborúskodástól, tán még írmagját is kiirtják.
Háború…
Félrehúzódva a többiektől magányos katona falatozik. Kezei vértől vörösek, de nem törli meg, mielőtt a kenyérért nyúl. Nem is látja, szemei kifejezéstelenül merednek előre. Gondolatban messze jár. Gyermeke barna fürtökkel keretezett arcát látja maga előtt, amikor könyörgött, hogy ne vágják le Rudit, a malacot. Milyen boldogan ette a kását karácsonykor, tudva, hogy Rudi biztonságban van.
Háború…
Távol járt, amikor az ellenség jött. Az egész falut lemészárolták. A felesége eltűnt, azóta sem tudja, mi lett vele. S amikor belépett a betört ajtajú nagyszobába… a fia ott hevert holtan. Még csak hat éves volt.
Háború…
Így lett katona. S most itt van az ellenség földjén, és azért harcol, hogy azok soha többé ne jöjjenek vissza, hogy ne ölhessenek gyerekeket.
Háború…
Az ellenség készleteit meg kell semmisíteni, így hát rajtaütöttek ezen a tanyán. A kisfiú menekült, de rossz irányba futott, éppen őelébe. A katona karja lendült, s kezében a kardja…
Háború…
Újabb falatért nyúl a katona, de ekkor meglátja kezén a vért. A kezére mered, s a lesújtó kardot látja, a vérbefúló hörgést hallja.
Háború…
Előveszi kardját. A penge tiszta. Már emlékezik is a mozdulatra, ahogy megtisztította, mielőtt elrakta. Hosszú hónapok alatt ivódott belé a mozdulat.
Háború…
Halott barna hajú kisfiú a döngölt agyagpadlón. Nem tudta megvédeni.
Háború…
Halott szőke kisfiú a véres fűben. Nem tudta megvédeni.
Háború…
Kardja markolatát a földnek támasztja. Hegyét a mellkasának illeszti, ott, ahol a szív van, majd előredől.
Háború…
Az eldőlő test még egy utolsót rándul, majd elernyed.
S a katona békére lel…

Hogy ennek mi köze a Végzetúrhoz, és a szövetségi háborúkhoz? Semmi. Ez csak egy kis történet, ami a háború szóról eszembe jutott. De ha mindenáron el akarjuk helyezni Ghalla világán, hát akkor valamikor a Túlélők Földje előtt. Vagy után. Vagy a jövő hónapban. Mert az idők változnak, de a történetek ugyanazok maradnak.
Dátum: 2008.11.03. 18:23:35
S eljöve a negyedik nap, de a harc lankadatlan zajlik tovább. S a Hajnalpajzs fennen ragyog, büszkén hirdetve, zsarnok előtt meg nem hajlunk soha. Meglehet, hogy a Diamonds are Forevernek számosabb harcosa van. Meglehet, hogy harcosai magasabb szintűek, mint mi. Ám mi a szabadságért és a hazáért harcolunk, s ez megacélosítja karunk. Ez a háború nem fog egy hét alatt véget érni. Jelenleg 165-161-re vezetünk.