Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gort

Dátum: 2010.04.18. 11:08:47
"Egy játéknak pedig elsődleges célja szerintem legyen az hogy a játékosok céljait maradéktalanul kiszolgálja nem?"

Igen, és nem. Inkább úgy mondanám, hogy egy játék elsődleges célja az, hogy lehetőséget adjon a játékosnak, hogy megküzdjön a céljaiért. (Itt nem feltétlenül valódi harcra gondolok. Küzdelem egy épület felépítése, a karakterünk fejlesztése, stb.) Ha keményen megdolgozol érte, és lépésről lépésre haladsz a célod felé, az jó érzés. Ha készen alád rakják, az nem biztos, hogy ugyanolyan jó érzéssel tölt el. Szóval csak óvatosan azzal a maradéktalan kiszolgálással.
Persze mindennek nem sok köze van a topic témájához.
Dátum: 2010.04.18. 10:52:59
"ez a játék arról szól, hogy minél több legyen a győztes csaták statisztikában"

Ha ez a véleményed, akkor számodra minden bizonnyal így is van. Azonban nem mindenki ebben találja meg a játék örömét. Bármilyen hihetetlen, de nem feltétlenül mindenki ugyanúgy látja a dolgokat mint te. A játék mindenki számára más egy kicsit, sőt vannak akiknek nagyon más. Mások a célok, mások az örömforrások, és mások a kudarcok. Te a győztes csatákban leled örömöd. Más a győztes kihívásokban, a megoldott kalandokban, a megírt és elfogadott kalandokban, kvízkérdésekben, a szövetségébe beépített sok millió le-ben, vagy épp olyan dolgokban, melyek jelenleg nem jutnak eszembe, vagy elképzelni sem tudok.
Nem vagyunk egyformák, és ez így jó. Van akinek az energiahasznosítás jó, és van akinek a visszafogott fejlődés. Bármelyikről is jelentjük ki, hogy ez, és csak ez a jó, tévedünk.
Dátum: 2010.04.17. 13:25:44
A plusz támadásra megoldást kínál a támadás fejlesztése. Vagy támadást nem lehet fejleszteni, csak egészséget és epikus specializációt? Miért pont a támadás kell isteni beavatkozással erősíteni? Miért csak az egészséget és az epikus specializációt lehet önerőből fejleszteni?
Dátum: 2010.04.16. 23:00:06
"a kisebb karakterek epikus utesbe valo bekapcsolasat a leghatekonyabban a plusz tamadas segiti."

Igen. Sokat segít a plusz támadás. Főleg ha már a varázslatkörben kiütnek.
Dátum: 2010.04.02. 13:10:51
Max követőszám egyenlő 10, vagy a legkevesebb követő kétszerese. Minden egyes új csatlakozó a legkisebbhez 2 új lehetőséget ad a többihez. Ezzel klikkelési versennyé változtatták a jelentkezést. Gyorsabb nettel rendelkezők előnyben.
Dátum: 2009.12.24. 17:09:01
Eskut D Grán vagyok. És te ki vagy Rodriguez?

Nem állok az mellé, aki másokat mocskol. Önmagam mellé állok. Hadat üzentek, citadelláztak. Nem örülök. Nem értek egyet Hagen stílusával, de én meg olyanokkal nem lennék egy szövetségben, akik számára a Citadella bevett köszönési forma.
Ha valaki megsértene, nem köpném szemen a családtagjait. Nem vagyunk egyformák.
Sohasem állítottam, hogy Hercegnő rosszul játszik, mint ahogy azt sem, hogy csal. Azt mondtam, hogy most már megértem, hogy miért tartják sokan csalónak. (ezt sem én találtam ki, olvastam itt a fórumon) Később, az értetlenek kedvéért le is vezettem a logikai láncolatot.
Ha Hercegnő elfelejtheti, hogy ez egy játék, akkor én miért nem?
Ha már a kívánságoknál tartunk, akkor azt kívánom, hogy mindenki bánjon emberségesen embertársaival. Mind a való életben, mind a játékban.
Dátum: 2009.12.24. 14:35:22
"Nem értem a logikai kapcsolatot aközött, hogy citadellázik, és hogy csal...
de mindegy is..."

Pedig egyszerű. Ha valaki csúnyán viselkedik a másikkal szemben, akkor a másik meggyűlöli. Ha valaki gyűlöl, akkor hajlamos a legrosszabbat hinni a másikról. Ha valakit sokan gyűlölnek, akkor sokan hisznek róla rosszat. Egyszerű logikai láncolat.

Arról a levélről akkor még tényleg nem tudtam, de ez semmit sem változtat a helyzeten. Indokolt lett volna egy válaszlevél, az illető rendszeres elverése, (ez speciel megtörtént) sőt akár még a hadüzenet is, de a citadella semmiképpen. Al Kaponénak lehet hogy bejött a csúnyán néztél rám, kiirtom a családod módszer, de végül ő is eltűnt a történelem süllyesztőjében.
Dátum: 2009.12.24. 12:01:52
Camorra szövetség egy 5. szintű pusztító csapást küldött rátok! Ma, 11:52
a Camorra szövetség hadat üzent nektek! A háború Ma, 23:49:05-kor kezdődik.

A hadüzenet rendben, de a pusztító csapásra nem volt okuk. Mindenesetre most már értem, hogy miért utálják oly sokan Hercegnőt, és miért vádolják, okkal, vagy anélkül, csalással.
Dátum: 2009.12.09. 15:19:49
Ha a vadászat harc lenne, és mondjuk 10 vadászattól 15% életerő alá kerülnél, akkor hogyan tudnál elkölteni napi 50 csp-t? Nemcsak a pp, de a csp is elkölthetetlenül túlcsordulna.
Dátum: 2009.12.04. 13:20:56
Csak egy sajtolható állatott veszítettem. Kis bosszúság, de kibírható.
Dátum: 2009.12.04. 12:59:52
A játék az óraátállítás miatt előreláthatólag 04:00-ig szünetel, megértéseteket köszönjük!

Hányszor van egy évben óraátállítás? Az jó, hogy a vasárnapi leállásról szólnak előre, de erről miért nem lehetett? Természetesen vadászat közben ütött be a ménkű.
Dátum: 2009.11.28. 23:40:38
Fekete Macska Mocska
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 23:30:59
Na figyelmezzél ide, drága egyetlen barátom!

Szerintem most már azért nagyjából kiszórakozhattad magad.

A helyzet a következő: hogy ha nem hagysz fel azzal a hülye szokásoddal, hogy ide hordjad a TP-det, akkor minden egyes adandó alkalommal szét fogjuk citadellázni a szövetségeteket.

Jól hangzik?

Mondok jobbat.
Nem csak mi, hanem a két szép szememért mások is rátok fognak mászni citadellával, akiknek szintén maxos citadellája van.
Aztán akkor építgethettek reggeltől estig, csak hogy nullára kigyertek.

Tedd megfontolás tárgyává.

Holnaptól, ha megütsz, repül a citadella.
Ha még egyszer megütsz, akkor repül egy citadella egy másik szövetségtől is.
És így tovább.

szép estét,
FMM
Dátum: 2009.11.28. 14:25:53
A turbózott részre is kifejti hatását a relikvia. tehát ha turbózva 60 a transzcendálisod, és van transtcendális fókuszod, akkor 60*150 lesz a hatásfoka.
Dátum: 2009.10.26. 10:06:34
Lehet 1000 le-t rabolni, sőt még többet is, de csak magasabb szinten. Tedd félre ezt a küldetést, és majd a 40. szint után vedd elő újra. Az sem árt, ha fejleszted a kreatív affinitást. 6114 le volt a legtöbb, amit eddig a V3-on raboltam. Szóval nem lehetetlen a küldetés, de csak magasabb szinten van esély teljesíteni.
Dátum: 2009.10.24. 14:56:58
Ha te 1 nap alatt el tudod vadászni 1 hét csp termését, akkor le a kalappal előtted. 7*50=350. 350 csp-t kell elvadászni ezzel a módszerrel 1 nap alatt. 350*3.5=1225. 1225 perc, vagyis 20 óra, és 25 perc. Bevallom, hogy én nem szoktam egy nap ennyi időt eltölteni a végzetúrral.
Dátum: 2009.10.24. 14:43:16
Nem tudom, hogy mi az oka, nem értek a műszaki dolgokhoz, de én is tapasztaltam már hasonlót. Sőt, olyat is, hogy az emberek egy része az új avatárt látja, mások pedig még a régit. Általában ezen segít, ha még egyszer felrakod ugyanazt a képet.
Dátum: 2009.10.24. 14:04:41
Igen ez így van. Én V1-en újrakezdtem, és kb. 15. szint alatt izgalmas eseménynek számított, ha egy héten kaptam 1 támadást. Ha véletlen 2 támadás is volt 1 hét alatt, az már csúcsforgalom volt. Persze az is az igazsághoz tartozik, hogy 15. szint alatt nem léptem be szövetségbe, és így a háborúk nem érintettek.
Dátum: 2009.10.24. 13:58:55
Ez ésszerű, és elfogadható javaslat.
Dátum: 2009.10.24. 13:34:04
Nem lenne egyszerűbb, ha a támadó felet a hadüzenet elküldése pillanatában automatikusan győztesnek nyilvánítanánk, és megkapná a győzelemért járó le-t? Minek az a sok taktikázás, harc, időhúzás?
Dátum: 2009.10.24. 13:29:24
Például az, hogy kevesebb le-t kell beleölni a fertőzés leküzdésébe. Hamarabb eléred a 0%-ot, hamarabb turbózhatod +5%-al például a spektrálist, vagy a sajtolást.