Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gort

Dátum: 2008.12.31. 18:33:51
Én nem szívesen lennék sem rabszolga, sem rabszolgatartó.
Dátum: 2008.12.31. 14:10:17
Különösen a szint visszamaradottakkal szemben lenne igazságos. Soha senkitől nem kapnának ki.
Dátum: 2008.12.28. 14:08:52
Nekem még sohasem sikerült egyszerre a kettő. Vagy portyázom, vagy vadászok.
Mindenesetre eddig még nem ment veszendőbe egyetlen portyapontom vagy cselekvési pontom sem. Mindkettőt elhasználom.
Dátum: 2008.12.28. 12:44:52
Én prémiumos vagyok. (Lehet megkövezni.) Bár jövedelmem alacsony, de ez az egyetlen hobbim, és költök rá. Nem vagyok gyenge, sem alacsony szintű, (27. szint) mégis gyakran elvernek. Jönnek a 27. sőt 26. szint legjobbjai, a 28.,29., stb. szintűek. És? Ez van elfogadom. Pedig mondhatnám, hogy hé beholderesek, én fizettem, intézzétek már el, hogy senki se győzhessen le, de nem teszem. Igazán nem értem, hogy miért csodálkoztok, hogy ingyen kevesebbet kaptok, mint az, aki több tízezret öl bele a játékba. Talán a hajléktalan szálló ugyanolyan kényelmes és fényűző, mint egy első osztályú szálloda? Nem hiszem. Én, ha sajnálnám a pénzt a kedvenc játékomra, akkor legalább annak örülnék, hogy ingyen is játszhatok vele, még ha nem is olyan eredményesen mint pénzért.
Rajta, kedves ingyen játszók, lehet lepontozni a gaz prémiumost!
Dátum: 2008.12.28. 10:05:57
Miből gondolod, hogy hajlandóak lennénék elolvasni? Ha egy kicsit olvasnának a kérdések 90%-ára maguktól is meglelnék a választ, de nem ezt teszik, inkább ezredszer is megkérdezik ugyanazt. Ezen semmiféle aláírás nem fog változtatni.
Dátum: 2008.12.25. 13:29:02
Egyébként szerintem tökéletesen igazad van Thia. A túlélők Földjénis ugyanolyan árú volt egy forduló az 1. szintű karakternek, mint a 700. fordulósnak. Itt jobban járunk anyagilag, ha egy bizonyos szint felett töröljük a karaktert, és újat indítunk. Ezzel csak egy gond van. Sokak számár a karakterük nem csak egy halom szám, hanem együtt élnek, szenvednek, örülnek vele. Egy törlés majdnem olyan, mint egy gyilkosság.
Dátum: 2008.12.25. 13:22:59
Kész kábítószer. Kipróbálom. Csak egy kicsit, erre úgysem lehet rászokni. Na, még egy kicsit. Oh, még! Még, még, még! Még akarok őskövet! MÉG... ŐSKÖVET....
Dátum: 2008.12.20. 13:44:09
Tételezzük fel, hogy megteszik, amit írsz. Tételezzük fel, hogy ez miatt elhúznak, és elsők lesznek a toplistán. És akkor mi van? Nem tudják tönkretenni a gyöngébb szövetségeket és karaktereket. Ez a Világ3 lényege!
Dátum: 2008.12.20. 10:36:00
Ezt csak azért mondtam, hogy ne lehessen egyből átpasszolni azt a 6 őskövet. Szintkorlát. Előbb el kell érni egy bizonyos szintet, hogy igénybe lehessen venni a szolgáltatást. de lehetne olyat is csinálni, hogy csak olyan karakter törlésénél működjön a dolog, amelyiknek már legalább egyszer vettek őskövet. Ez így még jobb is lenne.
Dátum: 2008.12.20. 10:15:49
Te tényleg komolyan gondolod, hogy valaki indít egy karaktert, felfejleszti mondjuk 10. szintűre, majd törli, csak azért, hogy a másik világon lévő karaktere megkapja azt a 6 őskövet? Nem túl macerás dolog ez 120 Ft bevételért?
Ellenvéleményed természetesen lehet, de azért megtisztelhetnél azzal, hogy nem nevezed hülyeségnek, amit írok.
Dátum: 2008.12.20. 09:38:28
Esetleg be lehet vezetni egy szintkorlátot a dologba. Nekem a V2-n van egy karakterem, amit törölni akarok, de több mint 500 őskő van nála a lélekkút kisütés miatt. Szerinted ezt a több mint tízezer forintot dobjam a kukába? Ez biztos, hogy jó ötlet? Én inkább átadnám egy másik világban lévő karakteremnek.
Dátum: 2008.12.18. 11:07:27
Hogy hívják a Millenium Falcon első tulajdonosát.
Lando Calrissian
Gyere ide.
Han Solo
Csubakka.

A kérdező nyilván Landóra gondolt. Csakhogy Ő kártyán nyerte a hajót, tehát nem az első tulajdonosa volt. Nem emlékszem, hogy ez a filmből kiderül-e, de a könyvben biztos benne van, hogy kártyán nyerte. Volt is Landó kalandjairól egy könyvsorozat, abban le van írva, hogy akkor még egy robot is járt a hajóval. Valami régésztől vagy kitől nyerte, már nem emlékszem tisztán.
Dátum: 2008.12.17. 19:33:12
Tökéletesen igazad van. De Varaszlo nem a lelkes és jóindulatú szavakat használta.
Dátum: 2008.12.17. 19:22:40
Szerintem nagyon szomorú, hogy egy szövetségen belül ennyire félni kell a rosszindulatú emberektől. Szomorú, hogy ennyire nem bíztok meg egymásban.
Béke csarnoka. Nesze semmi fogd meg jól. A Hajnalpajzs még sohasem küldött senkinek hadüzenetet, tehát a béke csarnokát nekünk találták ki. Vagy mégsem? Mi nem támadunk, de ha ránk támadnak, akkor harcolni akarunk. Eddig is az volt a baj, hogy a tagságból alig néhányan tudták felvenni a harcot az ellenséggel. Ha felépítenénk a béke csarnokát, akkor az a néhány ember is csak fele annyit támadhatna. No persze 10%. Ismerve a randomot ez a 10% 90%-ban be fog jönni, vagyis kb. 9 portyából elfogy a 15 portyapont. Az ellenség üthet minket, de mi nem üthetjük az ellenséget. Biztos öngyilkosság. A béke csarnokának köszönhetően kevesebb le-t vinnének tőlünk, viszont biztos, hogy minden háborút elveszítenénk. Ráadásul bélében is feleannyit portyázhatnánk. Miért építsünk fel egy épületet, mely legalább annyi hátrányt ad, mint előnyt. Pusztán az, hogy jobb szeretjük a békét, mint a háborút, még nem jelent azt, hogy vágnivaló barmok vagyunk. Ha megtámadnak harcolunk!
Dátum: 2008.12.16. 19:37:47
Én is épp erre akartam panaszkodni. Mind a játékban, mind itt nagyon lassú a kapcsolat. Néha 10-20 másodpercet is várni kell egy oldalra.
Dátum: 2008.12.16. 18:13:58
A kvíz menüpontban az van, hogy jó kérdésért jutalmat vehetek fel. Nem tettem fel kérdést. Egyszer rákattintottam, megadta a jutalmat, de újra megjelent a felírat, hogy jár a jutalom. Úgy sejtem, hogy másnál is akad ilyen. Nem akarok szabályt sérteni, de nagy a kísértés. Sürgős intézkedést kérek.
Eskut Damerol Grán.

Bocs, most látom, hogy ez a V2. Az eset a V1-en történt. A V2-be még nem néztem be.

Újfent bocsánatot kérek mindenkitől. Ez nem hiba, hanem kárpótlás. Előbb kellett volna olvasnom, aztán írnom. Bocs.
A Hajnalpajzs szövetség eddig sem küldött hadüzenetet senkinek, és abban a három napban sem fog.
Dátum: 2008.12.10. 16:58:10
Kérlek áruld el, hogy például egy 17. szintű karakternek meddig kellene felemelnie a tulajdonságait, ahhoz, hogy egy 22. szintű még háborúban se támadjon rá?
Dátum: 2008.12.06. 02:20:09
Világ3, a békés világ. Jól hangzik. Harcolni és háborúzni ott is lehet, de anélkül, hogy más játékát tönkre tennénk. De vajon tényleg így lenne-e? Szerintem nem, hacsak nem szedik ki a szívatós épületeket, melyek kizárólag arra jók, hogy más játékát tönkre tegyék. Kérdésem tehát a következő: Lesz-e a világ 3-on átokpiramis, pusztítás citadellája? Mert ha igen, akkor az a világ sem lesz különb, mint ez. De ha nem, akkor ott a helyem. Lehet már közelebbit tudni, hogy mikor indul? Működik-e, fog-e működni az a rendszer, hogy ha az egyik világon megszüntetem a karakterem, akkor a másik világon lévő karakterem megkapja az ősköveit? Egyáltalán nem biztos, hogy megteszem, de szeretnék tisztában lenni a lehetőségeimmel.
Még egyszer: A legfontosabb kérdés amire választ várok, lesz-e a világ3-on átokpiramis és pusztítás citadellája?