Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gort

Byzon teljesen egyetértek veled.
És az miért baj? A szabályok engedik.
Nem értek a politikához, így lehet, hogy a hasonlatom sántít. Számos országnak van atombombája. Ebből nem is csinálnak titkot. Tehát az atombomba tartását megengedik a szabályok. Ha a tartását megengedik, akkor nyilván a használatát is. Tehát ha egy tábornok egyszer úgy dönt, hogy kilő néhány atom rakétát, az nem tesz semmi rosszat, hisz a szabályok megengedték, hogy megtegye, amit tett.
Dátum: 2009.01.24. 09:43:40
Csak így tovább! Előbb utóbb csak sikerül elérned, hogy korlátozzák a lény elfogási esélyt.
Dátum: 2009.01.24. 09:33:04
2. Háborúban amugysem kell jelentős LE-t tartani magadnál.

És ha a szövetséged állandó háborúban áll, akkor többé nem veszel új felszerelést, nem küzdesz a fertőzés ellen, nem fejleszted a szakértelmeidet, tulajdonságaidat? Persze, táborozásnál tényleg nem kell magadnál tartani let, de gyűjteni akkor is kell. Mellesleg ha táborozáskor nem tartasz magadnál le-t, akkor megint csak bukott a taktika. Úgyhogy továbbra is igaz, hogy a taktika bukik, ha szövetséged háborúzik, és a szövetségek úgyszólván állandóan háborúban vannak.
Dátum: 2009.01.22. 12:27:24
Tapasztalatom szerint a katakomba sokkal kellemesebb tartózkodási hely, mint a láthatatlanság.
Láthatatlanságot átütik, katakombát nem. nincs kudarcélmény, hogy elbújok, mégis ütnek. Vihetsz magaddal le-t, hisz nem tudják elvenni. Amíg odalent vagy nyugodtan beidomíthatod új kedvencedet. Ráérsz felgyógyítani sérült állatodat , hisz nem hiányzik mellőled a harcból. Ugyanezen okból nyugodtan beküldheted a kenelbe is.
Dátum: 2009.01.22. 12:06:26
Ez valóban jó taktika, de sajnos azonnal megbukik, mihelyt a szövetséged háborúba keveredik. A szövetségek pedig úgyszólván állandóan háborúban vannak.
Dátum: 2009.01.21. 15:39:05
A karakterlapon és a szakértelmek oldalon, ha van az embernél elég le, akkor ahelyett, hogy zöldre váltana a szürke pluszjel, (illetve megjelenne a pluszjel a szakértelmeknél) kiíródik, hogy ennyiből fejleszthető, eléggé eltorzítva az oldalt. Szerintem ez elég zavaró, és régebben nem volt ilyen. A hiba mindkét világban megvan.
Dátum: 2009.01.16. 14:28:04
Ki fogom próbálni a V3-at. Amiket írtál Miklós, tetszenek. Szeretem a Végzetúr játékot, és hiszem, hogy a V3-on még jobb lesz a játék.Már csak egyetlen egy dolog zavar. A pusztítás citadellája. Lássuk be, hogy ez az épület semmire sem jó azon kívül, hogy másokat szívathatunk vele. Sajnos bele kell törődnöm, hogy a többség szeret másokat szívatni. Nyilván sokkal szórakoztatóbb belerúgni másba, mint felsegíteni a földről, vagy legalább hagyni, hogy magától felálljon. De ez nem a játék hibája.
Dátum: 2009.01.15. 18:48:13
Indítsanak még ezer világot. Persze mindegyik teljesen egyforma legyen, csak semmi változatosság. Aztán reménykedjünk, hogy az emberek nem unják meg az ezer egyforma világot. Én szívesebben játszanék különböző világokban, de ezek szerint ezzel kisebbségben vagyok. Jöjjenek hát az egyforma világok tucatszám.
Dátum: 2009.01.15. 15:47:30
Tehát ha jól értem, a V3 mindössze annyiban fog különbözni a többitől, hogy a prémiumosok egy kicsivel kevesebb le-t veszítenek. Minden más marad ugyanaz. A nagyobb szövetségeknek köszönhetően lapulhatunk a katakombában, a terroristák továbbra is fenyegetőzhetnek pusztító csapással. Szép új világ... Isten veled. Esélyed sincs létrejönni. Nagyot csalódtam.
Dátum: 2009.01.12. 11:39:37
A nagyok segédkezet adnak a kicsinek, és már nem is verhető.
Dátum: 2009.01.11. 21:05:53
30. szinten 10-es spektrálissal még mindig előfordul, hogy 200 körüli le jön. A tp meg 21.
Dátum: 2009.01.09. 12:37:38
Igazad van. Le a műveltséggel!
Dátum: 2009.01.08. 23:54:33
Könyvtár tényleg nem lenne rossz. Rendben, hogy a harc az első, de egy kis művelődés még a harcosnak sem árt. Japánban például a szamurájok voltak a legjobb harcosok, és egyben a legműveltebb emberek is.
Dátum: 2009.01.06. 00:08:57
Köszönöm.
Nem kérem, hogy az erősek ne üssék a gyengéket, csak azt kérem, hogy vegyék emberszámba őket. A Te hozzászólásod ezt a szemléletet tükrözte. Köszönöm.
Dátum: 2009.01.05. 19:50:52
Nem teljesen értek egyet a Békeidők Hírmondói eszközválasztásával, de teljesen megértem, hogy miért döntöttek így. A Hajnalpajzs is a Béke útján akart járni. Sohasem küldtünk hadüzenetet senkinek. Négy háborúba kényszerítettek bele bennünket, és ebből kettőt megnyertünk. Nem a vesztett háborúk zavartak minket. Az egyik legyőzőnkkel olyan jó viszonyba kerültünk, hogy még kölcsönös segítségnyújtási egyezmény is köttetett velük. Erősebbek voltak, mint mi, és legyőztek. Mégsem gyűlöltük őket, mert becsületesen harcoltak, és nem kezeltek minket hülye gyerekként. Ezzel szemben a másik legyőzőnket csak gyűlölni tudtuk. Sokkal erősebbek voltak nálunk, könnyedén győzhettek volna pusztán erőből is, de ez nekik nem volt elég. Két pusztító csapást is ránk küldtek. Hisz tehették. Rajtuk kívül más nemigen rendelkezett ilyen fegyverrel. Mi egész biztosan nem. Tették mindezt tiszta lelkiismerettel, jóságos mosollyal. Hisz ők a bölcs tanítók, akik megmutatják a hülye gyerekeknek, hogy hol a helyük. Ez vezetett a Hajnalpajzs megszűnéséhez. Beolvadtunk egy másik szövetségbe, hogy erősebbek legyünk. És erősebbek lettünk. Most is védtelenek vagyunk az első néhány szövetség támadásai ellen, de akkor is erősebbek vagyunk. Ez az új szövetség viszont háborúzik. Így mi is ezt tesszük. Feladtuk az elveinket. Szerintem a Békeidők Hírmondói ugyanezt tették, amikor a citadella használata mellett döntöttek. Feladták az elveiket, csak más formában, mint mi. Nem tudom, hogy mi lesz a jövőjük, de tiszta szívből kívánom nekik, hogy éljék túl ezt a válságot, anélkül, hogy még többet fel kelljen adniuk az elveikből.
A citadella rács egyik alapítója az a szövetség, amelyik olyan lelkesen használta a citadellát. Vajon azért csinálták ezt, mert belátták, hogy helytelen a citadella használat, vagy inkább azért, mert rájöttek, hogy előbb utóbb mindenkinek lesz, és megijedtek, hogy ellenük is használhatják? Mindenki döntse el maga, hogy melyik verzió a hihetőbb.
Dátum: 2009.01.03. 13:04:13
Én nem sírok. Viszont nem szeretem, ha megpróbálják nekem bemagyarázni, hogy milyen jó az nekem, ha elvernek.
Dátum: 2009.01.03. 10:26:17
Nem vagyok benne biztos, de szerintem ez hiba. Vettem hűsítő folyadékot, és most nem vehetek szent italt. Az tény, hogy őskőért 1 nap csak 1 italt vehetek, de ez a kettő nem ugyanaz. Ősköves varázsitalt is vehetek, akkor szent italt miért nem? Ma még azt sem vettem.
Nekem is van 3 ilyen kérdésem. 0 jó és 0 rossz válasz.