Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gort

Dátum: 2009.06.07. 14:22:53
Van egy jó trükk a lepontozók ellen. Amit ő lepontoz, azt te pontozd fel. Két egyenlő nagyságú, ám ellentétes irányú erő semlegesíti egymást. Szerintem ez jobb módszer, mint a csúnya beszéd.
Dátum: 2009.06.07. 14:12:12
Én csak téged, és csak ezért a hozzászólásodért pontoztalak le. Szerintem egy nyilvános fórumon illendő lenne megválogatnod a szavaidat.
Szokj hozzá!
Engem most vert el valaki, aki 2 szinttel lejjebb volt mint én, 100-zal kevesebb volt a tulajdonságösszege, és a szakértelemösszege is. Nálam volt állat, nála nem. Ez van. A random magasabb szinten kissé háttérbe szorul, de sohasem tűnik el. Soha nem lehetsz teljesen biztos a győzelmedben.
Igen, a 300 egy jó film. Te tényleg azt hiszed, hogy minden ütközet így zajlott? Nem, általában a túlerő győzött. A kivétel pedig erősíti a szabályt, nem eltörli.
A valóságban nem számít előnynek, ha a te csapatod kevesebb főt számlál, mint az ellenségé. Itt igen. Viszont nem is állította senki, hogy ez a játék egy csata szimulátor.
Akkor senkinek sem lenne pajzsa. A pusztítás citadellájának megléte alapfeltétele például az akadémiának.
Dátum: 2009.06.05. 13:35:29
2. Ha gyorsított világot szeretnél, mikor érjen véget a világ?

Ez a kérdés szerintem azt jelenti, hogy csak akkor kell rá válaszolni, ha gyorsított világot szeretnék. Én nem azt jelöltem be, mégsem fogadta el a kérdőívet, mert nem töltöttem ki ezt a kérdést.
Igazán sajnálatos, hogy már egy kérdőívet sem sikerül hiba nélkül megírni.
Dátum: 2009.06.05. 09:58:46
Bocsika, de ez szerintem nem igaz. Nézi az órát, csak nekünk nem mutatják. Délelőtt még 1 nap múlva lehetett kisütni, délután 3 körül már kisüthettem. Tehát egyáltalán nem mindegy, hogy az adott napon mikor sütötted ki a kutat.
Dátum: 2009.06.01. 18:32:34
Igen, a citadella csapást könnyű semlegesíteni. Nem nagy ügy.
Ha szemen köpnek, azt is könnyű semlegesíteni, letörlöm és kész. Nem nagy ügy. Valahogy mégsem tudok lelkesedni azért, hogy szemen köpjenek.
Dátum: 2009.05.31. 12:42:37
Építés szakértelem?
Dátum: 2009.05.28. 12:29:57
Szerencsére én már csak kívülállóként figyelem az egészet. Örülök, hogy még időben töröltem. A citadella a leggusztustalanabb dolog a játékban szerintem. Most Miklós korlátok nélkül osztja ezt a... A visszavágásról meg annyit, hogy a kristályoknak nem kell építkezni, ha Miklós úgy akarja, akkor 1 másodperc alatt lesz nekik egy új kimaxolt épületük, függetlenül attól, hogy mennyi csapás van rajtuk.
Dátum: 2009.05.26. 18:33:21
4 aktív ember csodákra képes.
Tapasztalataim szerint a hirdetések úgyszólván soha sem hoznak eredményt. Személyesen kell privát üzenetben megkeresni a kiszemelt tagjelölteket. Persze csak visszafogottan, nehogy a spamszűrő letiltson.
Dátum: 2009.05.26. 10:14:00
V1-en vajon miért ismeri mindenki Sharpa nevét? Csak nem azért, mert ő a legmagasabb szintű? Egy kis hírnévre vágysz? No és kire portyáznál a V3-on, ha 10-12 szinttel fölé tornyosulnál mindenkinek?

V3-on is van háború és citadella. Bár legjobb tudtommal a citadellát még soha senki sem használta.

LoWs, ha zavarnak az 1-2 tagú szövetségek, hát légy aktívabb, hívd meg őket a te szövetségedbe. Hidd el, hogy sokkal pezsgőbb az élet, ha te magad is aktívabb vagy. Ha zavarnak a passzív emberek, rúgd ki őket a szövetségedből, és keres aktívakat.
Dátum: 2009.05.25. 16:42:44
Gondolom senki sem tartaná igazságtalanságnak, hogy úgy egy pillanat alatt ti lennétek a legmagasabb szintű karakterek a V3 szerveren. Ó, nem, az egy cseppet sem lenne igazságtalan.
Dátum: 2009.05.25. 15:48:47
Egy keményebb világ indítása teljesen logikus lenne. Persze nagyon fontos, hogy ki legyen hangsúlyozva a játék keménysége. Még véletlenül se induljon ott olyan, aki a békésebb fejlődést kedveli. Ott végre kitombolhatná magát a sok vérgőzős mészáros, bár kérdés, hogy mennyire élveznék a harcot, ha nem farmerkodnának, hanem hasonlóan harcra gyúrt karakterek ellen kellene menniük. Bár nem hiszem, hogy ettől tartani kellene, hisz sokan visznek majd magukkal oda is rabszolgát. Ugyan logikusnak tartom egy kemény világ létrejöttét, én biztos, hogy nem indulnék rajta.
A játékot így is túl pörgőnek tartom, egy még gyorsabb szerver nem vonzana. Lassabb játék... Kérdés, hogy mennyivel lassabb?
Én például azonnal regisztrálnék egy olyan szerverre, ahol a 3. világ szabályai vannak érvényben, de 10%-kal kevesebb csp és pp jár egy nap (prémium, szakértelmek ugyanúgy növelnék), és amivel különösen vonzóvá tehetnék számomra, az az, hogy ha a szintlépések 10%-al több tp-be kerülnének.
Eskut Damerol grán voltam. Szeretném leszögezni, hogy LanMaffiának semmi köze a törlésemhez. Ugyan valóban az ő támadása után történt, de ez csak véletlen egybeesés. 4000 le-t vitt el tőlem. Senki sem gondolhatja komolyan, hogy egy a kezdetektől aktívan játszó ember 4000 le elvesztése miatt törli az 50. szintű karakterét.
Tettem okai címszavakban: Átgondolatlan fejlesztések, a portyarendszer hibái, a háborús rendszer hibái, céltalan játék.
A V3-on tovább játszom, mert ott ezek a hibák csak mérsékelten jelennek meg, legalábbis egyenlőre.
Dátum: 2009.05.18. 16:15:22
Ha nem lenne cselekvési pont, akkor annyit vadászhatnánk, amennyit akarunk.
Maga a vadászat az erőforrás, a csp pedig ezt limitálja.
Dátum: 2009.05.18. 12:06:37
"Azért, mert a PP NEM erőforrás, hanem egy LIMIT, ami a napi max portyát korlátozza."

Ha ez így van, akkor a csp sem erőforrás, hanem egy LIMIT, ami a napi max vadászatot korlátozza.
Dátum: 2009.05.17. 10:42:26
Az új szövetségedben verhetetlen leszel az arénában.
Dátum: 2009.04.28. 11:53:42
Átfutottam az utóbbi két nap írásait, és némileg elkeserítettek a látottak. Mintha nem ugyanazok a szabályok vonatkoznának mindenkire. Nevet nem lehet változtatni, kivéve akinek mégis. Törölt karaktert nem lehet visszahozni, kivéve akinek mégis. Ezek után felmerül bennem pár kérdés. Például semmiből nem lehet mondjuk egymillió le-t kapni. Vagy lehet, hogy itt is van olyan aki mégis kaphat? Egy állatot be kell idomítani, mielőtt harcba viszem, de lehet, hogy nem mindenkinek. Egy frissen idomított állat 1. szintről indul, de lehet, hogy nem mindenkinek. A lélekkufárnál fizetni kell az árúért, de lehet, hogy nem mindenkinek.
Ahhoz, hogy rám se vonatkozzanak a szabályok Miklóssal kell összehaverkodnom?
Lehet lepontozni, de ez kikívánkozott belőlem.
Kristályhorda. Tudtommal erről volt szó valamelyik legendában.