Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gort

Dátum: 2009.08.02. 14:27:40
A fókuszkristályos ékszerekkel van egy kis probléma. Van 2 könnycseppem, az egyikbe raktam egy epikus kristályt. Most felvenni csak azt a könnycseppet lehet, amiben a kristály van. Vagyis nem lehet azt megcsinálni, hogy az egyik könnycseppbe epikus kristályt rakok, a másikba meg valami olyat, ami mondjuk portyánál lenne hasznos, és ezeket felváltva használom. Pedig az alapanyag mindkettőhöz meglenne.
Dátum: 2009.08.02. 09:45:19
2600 le-t kaptam. Volt már amikor 1 napra is több jött. Szóval nekem biztos nem jött extrém sok le a kamrából.
Dátum: 2009.08.01. 22:25:08
Szerintem még mindig jobb, ha morognak az emberek a szerver leállás miatt, mintha közönyösen vállat vonnának. A háborgás azt jelenti, hogy fontos nekünk a játék. Ez csak jobb, mint a közöny, nem?
Dátum: 2009.07.30. 12:49:33
Én nem játszom a V4-en, de azért eléggé kiakadtam a Beholder hozzáállásán. Eddig csak dicséretet hallottam arról, hogy a V4-en milyen jó gyorsan jön a csp. Senki nem panaszkodott róla. Erre jön a Beholder. Hoppá itt van valami, ami mindenkinek tetszik, nosza tegyük tönkre. Számomra érthetetlen ez a hozzáállás. Még ha hiba volt is, akkor is minek piszkálni, ha mindenkinek tetszett? Miért kell tönkretenni azt ami jó?
Dátum: 2009.07.29. 13:32:43
Én elhiszem, hogy az alacsonyabb szintűek hozzák a több bevételt, de valamit azért nem értek... Egyszer majd ők is lesznek magasabb szintűek. Nem jobb lenne, ha akkor már kész lenne a játék, és nem akkor kellene kapkodni a fejlesztéssel a részükre?
Dátum: 2009.07.29. 09:00:27
A kristály horda világesemény? Világesemény az, ami a játékosok 1%-át érinti, a többinek soha semmi köze nem lesz hozzá?
Vajon az is világesemény, hogy tegnap lepattant rólam egy 4 szinttel magasabb karakter?
Szerintem egyik sem az. Szerintem csak azt lehet világeseménynek nevezni, ami a játékosok túlnyomó többségét érinti.
Dátum: 2009.07.27. 14:54:04
Felvetődött bennem egy kérdés. A hozzászólásokból nekem nagyon úgy tűnik, hogy Baraty az egyetlen, aki foglalkozik a problémák megoldásával, ő az egyetlen programozó. Mi lesz itt, ha Baratyt, ne adj isten, ágynak dönti az influenza? Tényleg csak egyetlen emberen múlik a játék üzemeltetése? Vagy ő a szóvivő, de a háttérben van más is?

Javítás: elírás.
Dátum: 2009.07.27. 12:08:43
Nagyon nem örülnék, ha a szombat hajnali állapotra állnánk vissza. Előtte 5 napig döntetleneztem, és egy döntetlenem lett. Szombaton 1, vasárnap 3 döntetlen. Nagy nehezen kész lettem a döntetlennel, és most kezdhetném előröl, eggyel. Még egyszer tuti nem lenne olyan szerencsém, mint vasárnap. Amit akkor egy nap alatt megoldottam, az most hetekig tartana. Reménykedem, hogy erre nem kerül sor.
Dátum: 2009.07.27. 10:59:18
Váratlan szerverleállás miatt a mai nap 04:30 és 10:15-között nem volt elérhető a játék, a hiba okát még keressük. Megértéseteket köszönjük.

Kissé optimista az a kijelentés, hogy 10:15-ig nem volt elérhető a játék.
Elmúlt 11 óra. Az 1-es, 2-es, világba be lehet lépni, bár játszani nem lehet rajtuk, mert folyton adatkapcsolási hiba van. A 3-as világra egyáltalán nem lehet belépni, sokszoros próbálkozással sem. Szóval szerintem nem teljesen múltidő az a szerverleállás.
Dátum: 2009.07.16. 10:41:08
Egyet értek a nyitó hozzászólással.
Annyit azért hozzátennék, hogy számomra nagy csalódás a jutalom. Akkor is az lenne, ha tízszer ennyi tápot adna. A jutalomnak nem tápot kellett volna hoznia a játékba, hanem változást. Nagy változást. Én annak idején úgy képzeltem, hogy akik legyőzik a fertőzést, azok lehetőséget kapnak rá, hogy elinduljanak egy hosszú úton. Lehetőséget arra, hogy megtanuljanak utazni a világok között. Lehetőséget, hogy felkutassák, és felszabadítsák az Ellenség által leigázott világokat. Lehetőséget arra, hogy az írmagját is ki irtsák az Ellenségnek. Akik nem küzdik le a fertőzést, azoknak az lett volna a büntetése, hogy nem tanulhatnak meg utazni a világok között, nem harcolhatnak az ellenséggel. Ez a fejlesztés évekre, akár egy évtizedre is adhatott volna célt a játéknak. Ehelyett csak céltalan tápot kaptunk. Szomorú vagyok.
Dátum: 2009.07.15. 08:11:19
Szerintem ezek nem elavult szövegek. Ez az alapállapot. A mesteri építés és a hordázás felülírja ezeket, de ha nincsenek meg, akkor nagyon is igaz a régi szöveg. Nem elavult, csak bizonyos feltételekkel felülírható.
Dátum: 2009.07.06. 09:09:34
Mindig viccesnek találtam, ha valaki jól megmondja a magáét másoknak nyilvánosan a fórumban, de ha erre válasz is érkezik, akkor az már nem odaillő, meg lehetőleg privátban.
Ha a Te hozzászólásod ideillő, és nyilvánosságra való, akkor a válasz is az. Ha a válasz nem ideillő, és nem nyilvánosságra való, akkor már a Te hozzászólásod sem az.
Egy vita nem abból áll, hogy az egyik fél elmondhatja a magáét, de a másik nem.
Dátum: 2009.07.03. 17:59:05
Szinteden? Felétek szintenként van a bajnoki?
Szerintem egy-egy kategória alsó szintjén is lehetnek olyanok, akik megérdemelnék, hogy nyerjenek, épp csak esélyt nem kapnak rá, amikor több szinttel magasabb karakterekkel kell küzdeniük.
Dátum: 2009.07.03. 16:56:11
Véleményem szerint egy szerepjáték nem a különböző felszerelésektől, vagy szakértelmektől lesz szerepjáték, hanem attól, hogy Te személyiséget adsz a karakterednek, beleképzeled magad a bőrébe, megszemélyesíted őt. Úgy reagálsz a dolgokra, ahogy ő reagálna. Azért persze csak mérsékelten, nem kell legyilkolni senkit.
Szóval, ha ez a játék számodra nem szerepjáték, akkor legalább annyira benned van a hiba, mint a játék készítőiben.
Én folyamatosan szerep játszom a végzetúrral. A szövetségen belüli kapcsolatok, a diplomácia, a baráti, és ellenséges kapcsolatok ápolása... Ez mind egy-egy szerep, amit igyekszem jól eljátszani. A vadászat és a portya csak a háttér, a szerepjátszás az igazi játék. Próbáld ki...
Dátum: 2009.06.24. 01:16:15
Cavallorn, én nem kívánok belefolyni a pók vitába. Nem szólok sem ellenük, sem mellettük. Csupán arra a megjegyzésedre kívánok reagálni, hogy a pókoknak napi több órát KELL a gép előtt töltenie. Én nem vagyok pók. Elhasználom a csp-im és a pp-im is. És napi több órát töltök a gép előtt. Van, hogy gyakorlatilag egész nap itt vagyok. Igaz, nekem nem KELL, én AKAROM. Rossz lehet, ha KELL. Sajnállak érte.
Dátum: 2009.06.20. 11:47:24
Ma én is szintet léptem, és egyetlen egy gomb sem jelezte. Igazán kár, hogy még azt is elrontják, ami jól működött.
Dátum: 2009.06.19. 17:31:45
A jelzésrendszer (sárgán világító gombok) tönkrement. Az rendben, hogy nem világít az események gomb, ha építek a lélekkútból, de akkor sem jelez, ha új tagot veszünk fel. Mi az esemény egy szövetség életében, ha nem az új tag felvétele?
Az egyik szövitársam szintet lépett, és egyetlen egy gomb sem jelzett.
Ha ennyire megbízhatatlan a jelzésrendszer, akkor talán jobb lenne, ha nem is lenne. Vagy már nincs is?
Dátum: 2009.06.16. 11:01:46
A V3-on mindenki gyorsabban gyógyul.
Dátum: 2009.06.09. 14:23:13
Kissé muris látni, hogy a két volt szövetségem hadakozik egymással.
Dátum: 2009.06.07. 18:38:28
Bocsánatot kérek a tisztelt lepontozótól, amiért helytelenítettem, hogy Nari77 sz.....nak nevezte. Látom, hogy ez rosszul esett neki. Talán azért, mert Naratinak igaza van.