Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rozalie

Oldal: 1
Az igaz, hogy a legtöbb kérdés évszámhoz kapcsolódik. Én sem vagyok egy lexikon így használom a segítséget. Az is igaz, hogy van olyan kérdés amire még az interneten sem találok pontos választ. Azok miért nem kapnak olyan értékelést, hogy csak az a bizonyos réteg tudja rá a választ aki azzal foglalkozik??
Te ha nem tudod a választ egy kérdésre nem használod a Google-t?
A jó válasz egyébként is a: "Vészhelyzet".

Ok, mostantól nem írok ugyanolyan kérdéseket mindkét szerverre. Akkor nem lesz ilyen gondom.
Oké, most épp nem fut a sorozat, az elírás nem olyan vészes szerintem. Sokkal hibásabb kérdések is futnak jelenleg.
A másik meg az, hogy egyszer már átment a rostán az egyik világon a fenti kérdés (jó értékelést kapott).
És arra is van példa, hogy ugyanazt a kérdést 1 órán belül mindkét szerveren elfogadták jó kérdésnek.
Én csak azt nem értem, hogy egyiken oké a másikon nem, ez miért van??
Az RTL klub-on melyik sorozat látható?

Vészhelyzet
Született feleségek
Hősök
Dr. Hause

Nem egy bonyolult kérdés, mert olyat már nem is merek írni.
Olyan is volt már, hogy egy nem túl nehéz kérdésre azt kaptam, hogy csak egy bizonyos kör tud rá válaszolni.
Már nem a játékosok értékelnek szerintem, mert már sehol nincs az, hogy értékeljem a feltett kérdést.
A másik én már többször tettem fel ugyanazt a kérdést is mindkét világon, akkor erre most miért kaptam ezt a választ ha eddig ez nem volt probléma. Legalább az indoklás lenne bővebb, akkor én is érteném.
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy világ 1. feltett kérdést elfogadtátok, ugyanaz a kérdésem világ 2. rossz kérdés értékelést kapott. Ez miért van?
Ráadásul a világ 1.: 32 jó és 19 rossz válasz is érkezett rá.
Oldal: 1