Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Jerrylee

Dátum: 2011.04.18. 11:49:14
Sűrűn bólogatok ám
Dátum: 2011.04.18. 10:53:08
Erich von Daniken miatt csapkodnám igazából az asztalt...lelkes olvasója vagyok ugyanis, hiszen komoly gondolatokat ébesztenek az írásai. Ezért jegyezném meg, hogy NEM azt mondja, hogy mindent az UFO-k építettek ( ami egyébként is helytelen,mert az UFO tárgyat jelöl, - Unidentifyed Flying Object - ami ugye nem nagyon építkezik. Max az ufonauta. Az már csak fűszer, hogy UFO bármi lehet, amit nem lehet beazonosítani valami miatt... ) Nos, tehát, azt akartam mondani, hogy a fent említett úriember nem azt állítja, hogy a földön MINDENT a földönkívüliek építettek, hanem azt, hogy sok mindenben segédkeztek. Másként aligha lenne megmagyarázható, hogy a planétánk különböző pontjain miéert hasonló módon építkeztek az ősi kultúrák népei és hogy honnan az a művészi és közel tökéletes építési technológia, valamint a hatalmas kődarabok...

Botor cselekedet, tehát ilyen felszínesen kezelni a munkásságát.
Abban egyetértek, viszont, hogy Erich mesterségére nézve régész, csillagász és UFO-kutató...és nem olyan izé....
Dátum: 2011.04.18. 08:44:40
Hogy nevezik a Észak-Amerikában élő van szarvasmarhákat?
musztáng
bölény
ox
bivaly

VAN hát...
Dátum: 2011.04.14. 09:37:22
Bezony.
Dátum: 2011.04.14. 09:36:26
Az alábbiak közül melyikben talákható a LEGTÖBB fehérje (protein) ?
100 g rizs
100 g (kb 1 dl) tej
100 g tojás
100 g krumpli (burgonya)

Basszus...magyarázza a bizonyitványt...aki nem tudta volna, annak ebből már világos, hogy a krumpli az a burgonya...

Milyen szerepelő nem volt a Dogma című filmben?
Bob edző úr
Néma Bob
Jay
Metatron arkangyal

Speeeec na. Miért kéne tudnia bárkinek is??

Ki találta ki Pókembert?
John Romita Jr.
Avi Arad
Stan Lee
Rosemary Haris

Fenti kategória...

Hogy hívták a sárkányt a Talkien A Hobbit című könyvében?
Radagast
Smaug
Süsü
Fafnír

Ejnye...csupa spec...

Milyen állat volt a triceratops?
nem is létezet
mindenevő
ragadozó
növényevő

Helyesírás nuku, azon kívűl nagydarab állat volt, de ha nem létezeT, akkor minek a kérdés?
Halmozottan hátrányos helyzet áll fenn, törlést kérek! ( Egyéltalán ki hagyta átmenni a kérdést? )
Dátum: 2011.04.06. 12:41:40
Ne haragudj, csak most olvastam el eme hozzászólásodat és - mit mondjak?- erősen meglepett...egy költő veszett meg benned, amellett engem csak a jószándék vezérelt...és magyarázd meg nekem, hogy igényes embernél hogyan lehet a helyesírás kedélyfüggő??
És egyáltalán nem kötekedtem...csak segíteni próbáltam, de a régi mondás ismét igaznak bizonyúlt : "Aki nem akarja, hogy megváltsák, azt nem lehet megváltani"

Legmélyebb tiszeletel : Rabbit
Dátum: 2011.04.06. 12:24:19
Sajnos egyet kell értenem veled...helyesrás csak nyomokban lelhető fel Teking hozzászólásában...
Dátum: 2011.04.06. 12:03:42
Mi vagy ki a mumpsz?
papucs
növény
állat
betegség

Ki?
Dátum: 2011.04.06. 10:49:49
Biztos úgy van, ahogy mondod, de hol a kérdés?
Dátum: 2011.04.06. 10:15:55


Röhögni fogsz : -én se voltam, de írogatok néha ezt-azt és emiatt kell...megjegyzem nem azt mondtam, hogy ettől valaki műveletlen lenne. Annyit nyesegettük az általános műveltség témáját itt a fórumon is, de ez nem egy könnyen meghatározható dolog. Tudós népeknek sem nagyon megy a mérése, hát nem mi fogjuk De ez még attól az
Dátum: 2011.04.06. 08:38:02
Erről a dologról pedig illik tudni. Gondolom a válasz az volt,hogy irodalomórán...
Dátum: 2011.04.06. 08:26:04
Ki irt regényt a versenyló haláláról?
Csingiz Ajtmatov
Thorton Wilder
Sólem Aléhem
Mihail Solohov

Pl én is...nagybetű, idézőjel, meg ilyesmiket szeretnék látni, mert ebben a formában igencsak hátrányos helyzetű a kérdés...
Dátum: 2011.04.05. 11:49:27
Az alábbiak közül melyik amfetamin?
Heroin
Ecstasy
Kokain
Hasis

Jééézus!!!

Az amfetamin az alkaloidok közé tartozó, mesterségesen előállított szerves vegyület, melyet korábban elterjedten használtak gyógyszerek alapanyagaként, újabban viszont inkább mint stimuláló (élénkítő) hatású kábítószer ismert. A VIII. Magyar Gyógyszerkönyvben Amphetamini sulfas néven hivatalos.

Az amfetamin elnevezés konkrétan az alfa-metil-feniletilamin nevű szerves alkaloidra vonatkozik
.

Valamint : Ecstasy

Milyen hagyma fajta nincs ?
lila
vörös
póré
paré

Hagymafajta

Mi Katy Perry dalának a címe?
Meleg és Hideg
Blue N Red
Cat N Dog
Hot N Cold

Melyiknek????? Meg spec is...kit izgat?
Dátum: 2011.04.04. 09:38:59
"Minek a rövidítése az "AH"?" Ezt meg egy kezdő nem tudhatja!

Én se tudom...miért, minek a rövidítése?
Dátum: 2011.04.04. 09:28:49
Mit jelent a következő kifejezés, amely egy háborús hősök emlékművén volt olvasható: Dulce et decorum est pro patria morti!?
Édes és dicső dolog meghalni a hazáért!
A vitéz hősök emlékére, akik hazájukért haltak!
Istennel a hazáért és a szabadságért!
A haza mindenek előtt!

Ha már valahonnan kimásolta a kedves kérdező, akkor legalább helyesen tegye. Helyesen pedig így hangzik : "Dulce et decorum est pro patria mori" Tehát -t...és könyorgöm!!!Ez nem kifeJezés ... még ha a szó helyesen lenne írva, akkor sem! A tetemes helyesírási és fogalmazási hibákat figyelembe véve TÖRLÉST javaslok.

Hanyadik életévében hunyt el Patrick Swayze?
60
47
40
57

Nem tudom, nem izgat... ÉRDEKTELEN.

Köműves Kelemen kit falazott be?
gyerekét
köműves kanalát
anyját
feleségét

Hiányolom a névelőket...minimum javítani.

Mi az illemhelység köztudott rövidítése ?
Gyik
Exit
Lsd
Wc

NC...
Dátum: 2011.04.03. 13:36:47
A halálon kívűl semmi nem biztos, de szerintem ez a helyzet
Dátum: 2011.04.03. 13:05:55
Gyorsabb vagy, mint a neted és kétszer nyomod a válasz gombot, ezért a következő kérdésre is az általad előbb bejelölt válasz jelölési helyét hagyja jóvá.
Dátum: 2011.04.03. 12:59:18
Kertész Géza kije Magdi néninek?
Testvére
Férje
Unokája
Fia

Valaki elmondaná, hogy kikről van szó?? "Magdi anyus holtan hever!!"

Melyik megyében található Maconka ?
Nógrád
Heves
Csongrád
Zala

Legyen már elég az ilyenekből! Miért van csak ennyi kreativitás valakiben? Ha már nem tud egy értelmes kérdést felrakni, akkor ez a legkézenfekvőbb....GRRRR
Dátum: 2011.04.02. 13:58:55
Mi a Sutton Hoo?
Fantasztikus regény
Temetkezési hely Suffolkban
Táj étel
Japán harcmód

Nem tudom és nem is érdekel, hogy egy angolszász temetkezési hely Suffolk környékén, ha jól emlékszem...!
SPEC!!STORNO!
Dátum: 2011.03.31. 19:54:28
Ugyan-ugyan...pedig rád férne