Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Jerrylee

Oldal: 123456789101112
Dátum: 2009.03.06. 17:20:28
ugye mondtam, hogy lesz itt ejnye-bejnye ?
Dátum: 2009.03.06. 17:19:20
Dr akula, lehet, hogy nem nekem kellene ( és szerintem mások is megteszik ), de kérnélek, hogy mérsékeld magad, hiszen civilizált emberek lennénk és nem ártana ahoz máltó módon viselkedni. van, hogy én is kiakadok, de a feszültségedet ne itt vezesd le és ha igen, akkor is emberhez méltón. Na! ( mellesleg, amikor egy 2-es szintő emberke vert le én is hasonlókat gondoltam, de másként csomagoltam. ) ja és a személyeskedés nem vezet sehová, meg hát a prémium nem kötelező, hát ne hőbörögjé má.

Moderátor bácsik és nénik, elnézést, hogy beszóltam, de nem tudom nőni ki azt, hogy én is voltam moderátor...és mellesleg zavar is..

Szóval nincs hari, igaz ?
Dátum: 2009.03.06. 16:52:51
Dehát én nem is mondtam, hogy 6-os szintű állatom van...csak valaki mondott olyat előtted, hogy az idomitás szakim 7-es kell legyen minimum, hogy szót fogadjon az az állat nekem.Aztán lejött az is, amit Te mondtál. Nincs semmi gubanc, csak mondom, miért nem elég neki a 6-os szintő szaki? ( mert akkor/pilla annyira tudtam volna felnyomni ). Annyira én se vagyok láma, hogy azt higgyem, egyből 6-os állatkám lesz... ( pedig szép lenne )

Köcce a tanácsokat, lassan kiismerem magamat na!

U.i." A tapasztalt harcosok tanácsa olyan ajándék, mely nem hálálható meg!" (H. János)
Dátum: 2009.03.06. 14:34:35
Hidat verek eccsém...hogy ezek a wanutu-k ilyen igényes izék...mér nem elég nekik a 2-es ( max 6-os, könyörgöm ) szint?? de mindegy " új pácélra gyűjtök, a lélekkufár már félre is tette nekem", szal most asszem hanyagolom a dolgot, a wantu-t pedig ráérek akkó nyomni, amikor 5-re lépek. Nem ? Előrébb láttam olyat, hogy valakit meg lehet átkozni, és hát brrrrrrrrrrrr , félek tőle...én sose szerettem az átkokat. De tényleg...ez annyira izé dolog, hogy jópofizni kell valakinek, hogy vegye már le...nem ??
Dátum: 2009.03.06. 14:24:32
Noshát, nyomtam még egyet az idomitás-szakimon, mielőtt az idomitás befejeződött volna, igy már lehet rá esély h szót fogad nekem teljesen ? Mert ha nem, még lazán nyomhatok rajta min 4 szintet ( 6-ra ) ??
Dátum: 2009.03.06. 14:05:41
Befogtam egy wantu-t..tombol s minden, de én annyira über vagyok, hogy 30 perc alatt a lehető leglazábban beidomitom...meg hát mi nekem az a 100 LE, ugye ? Zsir, nem...kehem...amúgy taccsra lehet-e tenni egy ilyen háiasitott vadállatot csata folyamán ?
Dátum: 2009.03.06. 13:34:08
Hellász

Van egy olyan küldim, hogy keresd meg Drakin-t...Beats me...nemtom, hogy ki az a Drakin ( vagy mi ) és értelemszrüen gőzöm nincs, hogy hol keressem...segitség kéne...szerintem itt már vannak, akik megcsinálták ezt a küldit

Előre is thx
Dátum: 2009.03.05. 16:43:44
Akkor, ha jól számolom, 100 őskő, ami ugye 2000 Ft = kb 7-8 öjró, ugye?Átszámolom még, de asszem ennyi körül van...és 100 őskővel ezen a szinten már lehet valamit kezdeni, nem ?
Dátum: 2009.03.05. 16:20:04
Azt is megkérdezném, hogy ki hogyan portyázik? Mármint aljas dolog az, ha úgy portyázok, hogy kisebbeket is üthessek ? Valami olyasmit ir, hogy kevesebb portyapontot kapok, viszont darálhatom a kisebbeket. Még nem csináltam, mert szerintem nem fair....Ezt azért mondom, mert nekem se esett jól, amikor egy hatos felow legyalult. Most pihizek ezerrel, mert pickosul leverte az ÉP-jaimat..
Dátum: 2009.03.05. 16:03:15
Ahamm...köcce a tanácsokat...akkor a szubtérit nagyon aktivan hanyagolni fogom. Viszont akkó mit gyúrjak ? Még mindig nem tudom, hogy 9 őskő ára kb mennyi euró? Valaki átszámolná, mert nem tudom, mi a forint árfolyama.
Dátum: 2009.03.05. 15:42:48
a szubtérim....háááát...hehe...csk 4-es, de jómagam 4-es szinten vagyok, hát nem volt nagyon LE-m arra, hogy fejlesszek rajta...amúgy tudok már állatot befogni ( de ez nagyon alacsony szinten van és a szintek elég kevés esélyt adnak százalékban ) és idomitani is. Persze ezek is elég alacsony szinten vagynak a fentebb emlitett okok miatt. Mit szóltok, mit érdemes csinálni ? A LE-ból nyomni a tulajpontokat, hogy keményebb legyek, vagy szakikat tanulni? Melyik éri meg jobban ? Valszeg itt is úgy van, mint más játékokban, vagyis attól függ, hogy mi akarsz lenni...nem ?
Dátum: 2009.03.05. 14:52:36
Mellesleg a 9 őskő Euróban kb mennyi? Mer én nem vagyok tisztában a forint árfolyamával...és ez-e a maximum szám, amit lehet rendelni egyszerre, vagy lehet többet is. Ja. amióta kifejleszetettem a szubtéri érzékelést még egyetlen kiégett őskövet se találtam, szemben azzal a 8-cal, amit a szaki nélkül találtam 3 nap alatt
Dátum: 2009.03.05. 14:50:39
A prémium tagságról a következőket irja az adott menüpont alatt :

életpontodat sokkal gyorsabban regenerálod
ha harc során veszítesz, csak kevesebb lélekenergiát rabolhatnak tőled, mint halandó társaidtól
25%-kal több cselekvéspont áll rendelkezésedre, mint a nem prémiumosoknak
A cselekvéspontok maximuma 250 helyett 400
Saját képet tölthetsz fel karakterednek
Elnevezheted befogott állataidat
A legnagyobb csatáidat archívumba teheted, így a rendszer nem törli őket


Nos, én nem látom, hogy irná, de azt tapasztaltam, hogy a vadászat során jelentősen kevesebb LE-t kapok, mint addig, amig prémiumom volt.
A kérdésem csak az, hogy helyes-e az észrevételem és ha igen, ez miért nincs feltüntetve?

U.i. A múltkor annyira örültem az ősköves zsenialitásomnak, de később láttam, hogy nem úgy megy, ahogy én logikáztam Kösz, hogy elmondtátok...
Dátum: 2009.03.03. 18:34:53
Igazad lehet Zoltanszon..valószinű Te nagyobb szintű karakter vagy, hát hallgatok rád és meglesem a wikidot-ot...kiváncsi vagyok, mi van ott...approposito...őskövet kocából nem lehet találni, igaz, csak vásárolni lehet...más tészta viszont, hogy kiégettet lehet...viszont az annyit ér, mint halottnak a csók, amig nincs egy normál őskő. Itt jegyezném meg egy tanácsként a még nálam is tapasztalatlanabbaknak, hogy amikor regiznek ne verjék el az összes őskövet,( mint ahogy én tettem ), hanem hagyjon meg egyet minimum, mert a későbbiekben talált kiégett ősköveket valódivá lehet tenni vele...és igy tovább, és igy tovább. Nem vagyok okos? De tényleg na?! Szerintem ügyesen ki5löttem
Dátum: 2009.03.03. 16:25:06
Jól van skacok, erre is rájöttem és el is mondanám, annak, aki talán még nem tudja : - csak rá kell vinni az egeret a szakértelem nevére és pricc-pracc, már ki is irja, hogy mire jó...szal az előbbi kérdésnek storno....
Dátum: 2009.03.03. 16:18:42
Hali!

Elsősorban néhány észrevételt fogalmaznék meg, talán nem konkrétan itt a helye, de témája szerint idevág, hát azt hiszem itt is jó helye lesz. Nos, böngészgettem szorgalmasan a kérdéseket és gyakorta láttam olyan kérdéseket, amelyekre a válasz könnyen megtalálható a játékhoz tartozó, külömböző fórumokon és leirásokban. ( pl, hogy hogyan kell több vadászatot elinditani, mér van 0 CSP, meg ilyenek. Könyörgöm emberek, van olyan, hogy logika...) Jómagam is voltam hasonló ( ámde sokkal jelentéktelenebb játékban ) fórumoperátor és épp ezért kérlek benneteket, hogy ilyesféle fölösleges kérdésekkel ne zaklassuk őket.

Lehet, hogy itt magamnak mondok ellent a fentiekre a kérdésemmel, de átnéztem a rendelkezésre álló adatokat és nem találtam konkrét leirást sehol a szakértelmekről. a csapdekészitéssel tisztában vagyok, a tanulás szerepe meg ugye logikus. A többi extra nem világos nekem, esetleg, ha valaki tudna nekem segiteni nagyon megköszönném.

Utólagos elnézét kérem mindenkinek, ha netán megbántottam volna valakit. Csak azt mondtam, amit gondolok.
Oldal: 123456789101112