Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BlackSheep77HUN

Dátum: 2011.08.25. 21:53:41
Nem tudom észrevette-e valaki, de a sárkányoknak Tüskés bőre is van és Negatív Aurája is!
A kettő elméletileg kizárja egymást! Csak ezekből 1k sebzést kapok átlagosan vissza!
Az is érdekes, hogy -51 Támadással simán betalál! Ennyire erő azért nem vagyok! Ha a saját karinkoz lettek beállítva akkor valami nem stimmel, mert ennyire erős azért nem vagyok. A 560-as védőmön úgy jönnek át mint kés a vajon a levonással!
Dátum: 2011.08.25. 12:46:22
Igaz! Köszönjük a tájékoztatást!
Dátum: 2011.08.24. 18:54:33
AZ első mondatban és a második mondatban szereplő x nem ugyanazt jelzi

Az első mondatban az x az aktiválás végén kapott LE. A második mondatban az x a megölt drakonok számát jelzi. Az egésznek volt egy előzménye és azért nem érted. Sokan azt hitték tévesen, hogy a csata végén kapott LE 1 Csp-nyi átlag vadászatnak megfelelő összegnek kéne lennie. De nem! Hanem egy úgynevezett x érték amit más módon számolnak.

Miklós félreérthetően fogalmazott a két x-el.
Dátum: 2011.08.24. 18:47:04
Erre írtam valakinek korábban, hogy a térkifordítot most is ki tudja használni bátor és ügyes!

TK+Küldi-ből alternatív LE jön. Bár ez sem végleges a TK-pont is elfogy egyszer. A portya is lehet alternatív LE forrás, ha van kitől rabolni a környékeden.

Az egész event sikere azon múlhat, hogy az aktiváláshoz szükséges LE-t mennyi TP-ből tudod beszerezni. Ha sok TP-t és csp-t költesz az aktíválásra szánt LE-re akkor nem lesz annyira jó a végelszámolás és keserű lesz a szájíz.
Viszont, ha a csp-t az aktiválásra tudod elhasználni és kevés Tp-t kapsz akkor jól zárhatod az eventet.
Dátum: 2011.08.24. 18:35:45
Idézet: Mortal55 - 2011.08.24. 18:28:12
"Viszont az event végén a tul. növelésre kapott LE úgy számolódik, hogy (2*VD-nyi LE minusz X) x drakónok száma. Szóval minden rendben van."

Az x a drakonölés jutalma és Miklós írása szerint levonódik, nem lehet hogy ezért számoltál 20% hasznot?


X - a drakonok száma. Vagyis a leölt sárkányok szám. Nem pedig a drakon ölés jutalma.
Dátum: 2011.08.24. 18:31:35
Hol itt a baj? Az AH bérlet 3 dukátot ad, a féléves bérlet meg kettőt! Te még mindig jobb vagy!
Dátum: 2011.08.24. 18:25:18
Idézet: Craslorg - 2011.08.24. 17:46:25

A végén a progi számol:
T - tulajdonságok növelésére megkapott LE
SZ - event végén a szintedtől függő átlagos LE 1 CSP-ért, figyelembe véve a spektrálist, irányított vadászatot, kvízmedálokat, dicsőség medálokat, csapdakészítés esélyét, sajtolás számított értékét.

T = X * SZ
Összes LE, ami az event alapján neked jutott: T + Z, azaz a csaták végén kapott LE tiszta bónusz.

A megkapott T mennyiségű LE-t pedig szépen elkezdi osztogatni a tulajdonságaid között.


Idézet: Miklós - 2011.08.24. 11:13:01
Valóban adunk rögtön vmennyi LE-t a csatáért, de ez nem 1 vadászatnyi, hanem egy eltérő módon számolt érték, nevezzük X-nek.
Viszont az event végén a tul. növelésre kapott LE úgy számolódik, hogy (2*VD-nyi LE minusz X) x drakónok száma. Szóval minden rendben van.


Jól érted, de Miklós egy kicsit egyszerűbben írta le! A VD-ny LE nálad az SZ érték. Viszont ami kimaradt, hogy a leölt sárkányok számát ki kell vonni T értékből. A Z az valóban tiszta bónusz, de szerintem mégsem.

Az aktiválási költség sehol nem szerepel. Az aktiválási költséget nevezzük C-nek! C-ből vond ki Z-t Mert az aktiválási költség magasabb mint az tiszta bónusz. Az így kapott összeg megy a levesbe. Gyakorlatilag semmi nincs ingyen mert a kapott italok, relikvák, esszenciák ebből a C-Z LE-ből kerül fedezésre. Ha szeret a RND akkor a kapott cuccokkal pluszba tudsz fordulni, de alapban ez az LE a bukás az eventen. Bár ha azt vesszük figyelembe, hogy a végén a Tö számolásnál mindenre ultraspec lesz számolva a szinte biztos, hogy átfordul mindenkinél a mérleg.

A meglátásom az, hogy az eventen lehet nyerni, nem is kicsit.

A feltöltésnek és a hozzá tartozó Toplistának nem sok értelmét látom.
Dátum: 2011.08.24. 15:10:16
Idézet: Miklós - 2011.08.24. 11:13:01
(és a végelszámolásnál ezt a többletet nem számoljuk!!)


Igazad lehet! Ez a végelszámolásos dolgot félre értettem az SMP-re, de közben rájöttem, hogy az aktiválások végi LE az ami nem számít a végelszámolásba.
Dátum: 2011.08.24. 14:29:25
.
Dátum: 2011.08.24. 14:23:36
Ha elég erős és bátor vagy akkor EH-val szerezz LE-t. Kb. annyit, hogy megérje váltani a térkifordítóval. Legalább 100 aktiválásnyit. Váltás után meg csak aktiválj, fele Tp-ért.
Így megmarad a csp-d az aktiválásra és nem kell külön vadászni!

Ha nem lennének meg az EH specializációim akkor Én tuti így csinálnám.
Dátum: 2011.08.24. 12:11:25
He-he! Tényleg!
Dátum: 2011.08.24. 12:09:44
Ok! Köszi!
Dátum: 2011.08.24. 12:00:51
Vesztes csatánál levonja a két csp-t?
Dátum: 2011.08.24. 11:27:37
Igazából nem! A szorzás még mindig erősebb művelet mint a kivonás. Minél többet aktiválsz annál nagyobb lesz a VDnyi LE amit felszoroznak 2-vel! Ha kevesebbet aktiválsz több Le vel akkor csak a feltöltésed lesz több, de ahogy nézem ez a képletben nem számít! vagyis az Elköltött csp-k száma a mérvadó!
Dátum: 2011.08.24. 11:19:11
He-he! Akkor jól emlékeztem és pár Hsz-el korábban Tezu is jól írta!

Akkor az aktiválásért kapott LE gyakorlatilag ajándék és a végén lesz 2 csp-vel felszorozva.
Dátum: 2011.08.24. 09:15:55
Köszi!
Dátum: 2011.08.24. 09:12:17
1. Valószínű, hogy a szövetség főoldalán lesz egy fülecske erre!
2. Bárki indíthat küldetést, mert többségi szavazat kell a kezdéséhez! (hogy egyszerre hány ilyen szavazás lehet kiírva azt nem tudom, tippre majd 1-3)
3. Ha az összes küldetés meg lett csinálva kapjátok a jutalmakat.
Dátum: 2011.08.24. 09:08:02
Jól emlékszem arra, hogy az előző Landragór event végén a tulajdonságok számításánál az összes tulajdonságot specializált tulajdonságnak vették és hatott az ultraspec is rájuk, illetve a spec tárgyak és relikviák is? Vagy csak az éppen beállítottat vette figyelembe?
Dátum: 2011.08.23. 19:33:34
Igen pontosan így volt! A szintkérdés gondolom, a felszerelés miatt kérdés.
De az biztos, hogy a lények erőssége nem a szintkülönbségből adódik hanem a karakter saját erejéhez lesz/van beállítva.
Dátum: 2011.08.23. 09:35:20
Lehet, hogy nem a TK-s ellenfélel megegyező (+10) szintkülönbség lesz, hanem a Kalandokban lévő csatákban megfelelő.

A Tk-hoz semmi köze a lények nem abból jönnek elő! A kérdés az volt, hogy mekkora a karakter és a lények közötti szintkülönbség. Erre írtam, hogy TK-s szintkülönbség volt, de kaptam egy Pü-t amiben írták, hogy inkább a kalandokban lévő lények szintén jelennek majd meg.