Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BlackSheep77HUN

Dátum: 2010.09.15. 17:52:16
Ok! Köszi! Most már kezd összeállni a kép!
Dátum: 2010.09.15. 15:50:39
irányított vadászat?
Dátum: 2010.09.15. 15:47:19
Ezzel Én is tisztában vagyok!

Viszont gyanítom, hogy a végeredmény számítására csak 1 képlet van amiben az elköltött csp-k lesznek a mérvadóak és így azok akik 1x töltenek fel sokat, azok rosszabbul járnak majd a végelszámolásnál mint azok akik többször kevesebbet.

Hogy miért is gondolom így. Hát Miklós írta!

A Lényeg, hogy a TP-t a jelenlegi szintednek megfelelően kapod, viszont a végelszámolásnál az akkor aktuális szintednek megfelelő átlag vadászatot veszik majd figyelembe. Így gyakorlatilag az jár jól a végén aki sokszor aktivált és még legalább 2-3 szintet is lépet!
De lehet, hogy nem jól látom a dolgot.
Dátum: 2010.09.15. 15:26:48
Idézet: Miklós - 2010.09.15. 14:56:45
De pl. ha 40.szinten kezded az eseményt, és 42. szinten van az eredményhirdetés, akkor az egészet 42. szintű vadászat LE-vel számoljuk el.


Ezt nem értem!
Dátum: 2010.09.15. 15:13:06
Idézet: Miklós - 2010.09.13. 19:26:38
nem is az a cél, hogy betűre pontosan ugyanannyit fejlődjenek a tulajdonságaid, mintha ezt az LE mennyiséget simán fejlesztésre költötted volna.(


Akkor mi a cél?
Dátum: 2010.09.15. 14:30:28
Baraty nem lehetséges az, hogy az Felhasznált LE mellet perezve szerepeljen az Effektív töltés is!
Dátum: 2010.09.15. 14:05:19
Idézet: Miklós - 2010.09.13. 19:26:38
A képletet még egyszer át fogom ellenőrizni, nem látom akadályát, hogy a tárgyakat is figyelembe vegyük. De előre leírom, a Zarknodnál is ez volt a helyzet, tökéletes algoritmus nincs, és nem is az a cél, hogy betűre pontosan ugyanannyit fejlődjenek a tulajdonságaid, mintha ezt az LE mennyiséget simán fejlesztésre költötted volna. Itt a tulajdonságfejlesztés mellett relikviákat is kapsz, fejlődnek az állataid, és ne feledkezzünk el a szerencséről, a kiégett őskövekről meg a plecsniről (lesz az is).


A kérdésedre a válasz!
Dátum: 2010.09.15. 13:15:59
Én meg ezzel vitáznék!

Relikviák ne viccelj már olyan sűrűn potyogtak, potyognak, hogy értéktelenné válik/váltak. Lásd portyagömb vagy itt most a bérlet. Ráadásul a gömbért akkora rinya ment, hogy aztán bekerült a megvetető relikviák közé is.

5% fertőzés csökkenés! Akik még a fertőzésre hajtottak azok mit kezdjenek vele! Nem volt alternatívája, vagyis értéktelen. Azokról már nem is beszélve, akik 5% alatt voltak mert nekik sem jelentett semmit ha jól emlékszem.

Állatok fejlődése vicces! Ugyanis minden csatában fejlődik az állatod, ha nyersz. Tehát ez nem jutalom.

És a nagy igazság az utolsó mondatodban van MARAD és NEM nyer!

A 80%-ra! Nem ismerem Kóci számítását, de biztos vagyok benne, hogy Kóci nem a levegő be beszélt és csak szárazon vette a csp/Tp/Tö arányokat és nem keverte bele az általad felsorolt plusz nyereményeket. Amikre bátran ki merem jelenteni, hogy nesze semmi fogd meg jól kategóriások voltak.
Dátum: 2010.09.15. 12:49:46
A Zarknod ezen része csak egy kis rész volt a több sebnek amiből vérzett!

Ott eleve nem lehetett tudni miért megy a manógyilkolászás. ha jól emlékszem csak az utolsó fázisban árulták el. De azt nem hogy milyen arányban lesz átszámolva!
Amikor vége lett derült ki, hogy jóval rosszabb volt az elöltött erőforrásokért kapott jutalom (kb.80%) mintha azt normál módon használták volna fel a játékosok.

Tehát alapvetően az a nem mindegy hogy 80k vagy 100k vagy esetleg egy normális jutalmazással 120k-t számolnak át.
Igaz, hogy nem vettek bizonyos dolgokat figyelembe amit most figyelembe fogynak venni elméletileg. De ezek az alap jutalom mértékét nem befolyásolták csak azt, hogy mennyire tudsz belőlük gazdálkodni.
Dátum: 2010.09.15. 12:33:36
Ezt a "nem lesz jobb mint a vadászat" részt igazából én sem értem.

Az eventnek pont az lenne a lényege, hogy a játékhoz kösse az embereket. Nem tudom ki hogy van vele, de én nem szeretem az olyan játékokat amiben már az elején tudom, hogy veszíteni fogok.

Nem értem, hogy mi lehet a célja ezzel a JV-nek.

Ahogy írtad Koci számolgatásai lapján a Zarknodban elköltött erőforrás 80% körülire jött ki. Kb. ez várható most is. Ennek mi értelme van, mi ebben a csábító a játékosok részére? Amikor a vadászattal megkaphatja a 100%ot!
Akárhogy is nézzük ez olyan mintha a JV és Miklós szándékosan arra törekedne, hogy tönkre tegye a karaktereket és ezzel a saját játékát. Nem igazán értem.
Nem az lenne a lényeg és az öröm a JV-nek, hogy a sárkányvadászatba a legtöbb játékost belevonja. Nekem ez egy kicsit úgy tűnik, hogy - Harcol a sárkánnyal és kapsz 80 aranyat, de ha nem harcolsz vele akkor 100at. De a sárkányt direkt neked hozattam ide és örülnék neki ha legyőznéd. - Ha az a lényeg, hogy harcra bírjuk a játékosokat akkor nem 80%, nem 100%, hanem legalább 120%nak kéne lennie a jutalmazásnak.

Legalábbis ez az én meglátásom.

Tehát a játékosokat az Eventben való részvételre kell ösztönözni és nem szabad alul jutalmazni őket. Mert gondolom Miklósék azért fáradtak és készítették az eventet, hogy minél több játékosnak szerezzenek örömöt és ezzel a VU-hoz kötni.
Dátum: 2010.09.14. 20:07:02
Ha abból indulunk ki akkor valóban fázisonként 1 várható!
Dátum: 2010.09.14. 20:00:31
Valaki a JV-ből vagy a benfentesek közül pontot tehetnek ennek relikvia ügynek a végére és elmondhatná, hogy fázisonként hány új relikviára lehet számítani.
Dátum: 2010.09.14. 19:38:14
Pontosan!
Dátum: 2010.09.14. 18:44:47
A mínusz kérdésben valamit nagyon benéztetek.
A sárkány ölésre nem jár mínusz, minta hogy a térkapura sem és az entitásra sem. Semmilyen NEM portya támadásra nem jár mínusz!

Levonást akkor kaptok a sárkányok elleni támadásra, ha előtte a portyában mínuszba mentetek, de az tovább nőni nem fog! Erre figyeljetek és akkor nem lesz gond. Az egész játékra ez a szabály érvényes, legyen az térkapu vagy entitás vagy epikus küzdelem. Miért lenne ez másképpen?
Dátum: 2010.09.14. 17:43:52
Jogos! Már nekem is feltűnt, hogy a két sárkány nem ugyanaz!
Dátum: 2010.09.14. 16:45:49
A pilon aktiválására eddig elköltött LE:
Rubin 47095
Smaragd 49724
Zafír 61956
Gyémánt 41591
Összes töltés: : 200366 LE

Nem azért, de Miklós valami olyasmit mondott, hogy máshogy számolják a hordákat. Ehhez képest már most a másfélszeres a zafír előnye és ez csak nőni fog.

Ha nem számolják újra vagy találnak ki valami más számolási módot akkor a relikviák megszerzése után érdektelenségbe fog fordulni az egész event, mert a többi szövetségnek esélye sem lesz a győzelemre.

Mondjuk azt sem igazán érte, hogy az miért van hogy 3 szövetségét jól be tudják állítani a negyedikét meg nem.

Ja és a 2x top10-ben szinte csak smaragd és gyémánt hordák vannak.
Dátum: 2010.09.14. 16:27:13
Sznoopy ezek szerint EH-n vagy! Mindig tud meg az ember újat!
Dátum: 2010.09.14. 14:41:12
Akkor ebből az evenből Ők nagyjából ki is vannak zárva!

Sokat leölni a tp miatt nem tudnak. A egy csata per sok LE betöltésnek sincs értelme. Mert a végén az elszámolás a Csaták számát is figyelembe veszi.

Így az EH-s hiába tölt sokat a végén a kevés csatája miatt rosszabb arányban kaja majd a TÖ-t.

Mód:
Ez utólag jutott eszembe!

A fentiek értelmében (ha jól látom a dolgokat) az EH-soknak nem sok esélyük van ebbe az eventben részt venni.

Ha megoldható akkor lehetne azt a ramdom számot csökkenteni az Ő esetükben ami a tárgyak/relikviák potyogását szabályozza, így azért nincsenek teljesen kizárva és lenne esélyük a relikviák megszerzésére!
Dátum: 2010.09.14. 14:37:27
Volt már ez a kérdés? Az állatok fejlődnek a csatákban?
Dátum: 2010.09.14. 11:56:30
Azt hiszem még nem birtokolták a tornyot és megvan az építési bónuszuk is!