Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - BlackSheep77HUN

Dátum: 2010.10.04. 20:19:41
Szerintem 55-re vált! Nem hinném, hogy erre külön figyeltek volna. Vagyis annyit fog átváltani amennyi van.
Dátum: 2010.10.04. 20:04:23
Váltottam VF-ről EH-ra!
1-1ben váltott! 50-50!
Dátum: 2010.10.04. 20:02:10
Félre értesz!
Nem akarok rád húzni semmilyen vizes lepedőt!
Az egész legelején azt mondtad, hogy az EH-VF váltogatás lassítja az ism. küldetések végrehajtását. Erre kérdeztűk/tem. Hogy miért is?
Erre ezidáig nem érkezett érdemi válasz. Ugyanis egyből elkanyarodtál a saját taktikád felé, holott téged egyáltalán nem érint a két szaki közötti váltogatás pont az egyéni játékstílusodnak köszönhetően.

Az meg ne írd, hogy nem írtuk/tam le, hogy a két váltást hogyan lehet kihasználni, mert leírtam, csak ezek szerint nem figyeltél és biztos átsiklottál felette.
Egy taktikát számokban nem lehet leírni.

Tehát: (téged nem érint)
VF-ről váltasz EH-ra
Amíg EH-n vagy NEM vadászol, NEM térkapuzol. Csak portyázol és kihasználod az EH-t! Ez idő alatt gyűjtöd a Csp-t és a térkapu pontokat. Csinálod a portyás küldiket és az alternatív küldiket. Amint össze gyűlik a max csp-d. Váltasz.
Elkezdesz vadászni, csinálod a kavicsos és a kisebb küldiket + a kalandos küldetést. Sőt csinálhatod lefelé támadva a biztosabb portya küldiketi. De lehetőleg csak annyit portyáz amíg feltöltöd a kamrádat. Ez idő alatt gyűjtöd a pp-t

Ezt sajnos nem lehet számokban leírna vagy tudod csinálni vagy nem.

Mivel TE nem akarsz váltani így nyilván való, hogy rád ez nem vonatkozik, vagyis mindent csinálsz a megszokott meneted szerint és nem használod fel az italt.
Viszont ha így van akkor miben is lassítja az ital használat az ismételhető küldetéseket?
Én értem amit leírtál, de az csak rád vonatkozik!
Dátum: 2010.10.04. 15:53:25
Látom nem nagyon akarod megérteni amit írtunk és csak kötöd az ebet a karóhoz!
Az elején azt mondtad, hogy a VF-EH váltogatás lassítja a küldetések megcsinálását. Erre jött a válasz, hogy sem az EH-nak, sem a VF-nek nincs köze a küldetésekhez.
Mindössze arra kell figyelni, hogy jól válogasd össze a küldetések sorrendjét. Ha ez neked nem megy akkor az nem az új ital hibája!
Dátum: 2010.10.04. 15:04:42
Azt hiszem Darahnak igaza van. Nyögés lesz a vége!
Az Ismételhető küldetések nem az EH-tól vagy a VF-től függnek. Hanem azoktól a szakiktól amik megkönnyítik a küldetéseket.
Dátum: 2010.10.04. 14:30:45
Idézet: Ezüstszél - 2010.10.04. 14:20:34
Megvan a saját stílusom, és abba a VF nemfér bele, mert egyrészt lassít a normál haladásomon, másrészt meg lassítja az ismételhető küldetések pörgetését.


A Te stílusod valószínűleg annyira egyedi, hogy rajtad kívül így nem játszik senki, vagy ha igen akkor nagyon kevesen.

Azt egyáltalán nem értem miért is lassítaná akár a VF-re akkár az EH-ra történő váltogatás a küldetések megcsinálását.
Dátum: 2010.10.04. 14:06:28
Valószínű azért nem fejlesztett mert nem akar vadászni! Vagy mert eleve TP-t gyűjt! De a TP gyűjtőket már az elején tisztáztuk, hogy nekik egyáltalán semmi haszna!

Viszont az az EH-s aki a magas TP (normál) miatt nem vadászik annak egy alternatíva az ital arra hogy VF-esként tudjon vadászni.

AZ a baj, hogy csak, vagy nagyon VF-s ként, vagy csak nagyon EH-s ként látjátok a dolgot és nem látjátok az ital adta lehetőséget. Vagy egyik sem és TP-t gyűjtögetsz!

Én 72. szintű VF-esként örülök ennek az italnak és megpróbálok minél többet összeharácsolni belőle mert látok benne olyan taktikázási lehetőséget ami mind a két szakinak csak a jó tulajdonságait kihasználva az előnyömre válhat.
Dátum: 2010.10.04. 12:29:10
Elméletileg annak kéne lennie!
Dátum: 2010.10.04. 12:16:46
Oké! Akkor nézzünk egy másik oldalt.

EH-sként is vannak állataid!? Gondolom igen! Ha majd leakarod cserélni őket akkor neked mint EH-s mindegy lesz, hogy normál TP-ért kell vadásznod, hogy befogjad az új állatokat. Vagy megéri váltani a VF-re az itallal, hogy csak fele TP-t kapj? Aztán ha megvannak az állatok akkor visszaváltasz.
Dátum: 2010.10.04. 12:05:40
Álljunk meg egy szóra. Ő nem az EH miatt hoz jobb LE/TP arányt, hanem mert jól portyázik nagyokat szakít, amikor az EH már nem is fejti ki a hatását. Ezt azért ne felejtsük el. Az EH max neki akkor hasznos, ha 1-1 portyát benéz és nincs a célpontnál semmi. Esetleg a portyás küldetésekkel nem kell különösebben görcsölnie. Támadhat max szintet lefelé és ha nincs a célpontnál semmi akkor is jön hozzá egy kis LE az EH-ból.
Dátum: 2010.10.04. 11:59:57
Nem hinném, hogy ebben valaha is egyet fogunk érteni. Szerintem, ez az ital, pont hogy az EH-soknak ad egy nagy lehetőséget, hogy a felhalmozott csp-t VF-eskét elhasználják.

A VF-esnek meg mit ad? Milyen lehetőséget? A 300 pp-t elhasználhatja a 800 csp-vel szemben. Majdnem a harmada. pp-t max csak küldetésre használ, esetleg háborúban. Most a VF-esnek annyi előny származik az átállásból, hogy a csinálhatja a küldetéseket az EH-val. És akkor még nem is beszéltem azokról a portyákról, ahol az EH majd nem fejti ki a hatását.

Ez a lötyi az én meglátásom szerint sokkal nagyobb tápot biztosít az HE-soknak, ha azt okosan használják fel.
Dátum: 2010.10.04. 11:49:05
Idézet: LoWs - 2010.10.04. 11:36:35
Azzal a helyzettel mi van amikor valaki sokkal jobb LE/TP arányt csinál EH-val mint VF-el?


Ez azért igencsak ritka jelenség! Sőt szinte lehetetlen, főleg ha figyelembe vesszük a sajtolást.

Idézet: Ezüstszél - 2010.10.04. 11:34:08
Ahogy az oldal tetején írtam, ez nagyon belassítja az ismételhető küldetéseket.


Nem hinném, hogy ez nagyon belassítaná az ismételhető küldetéseket. Van elég vadászós küldetés és + alternatíva, amivel lehet pörgetni a küldetéseket. Egyebek mellet, meg lehet csinálni a portyázós küldetéseket is csak figyelni (kifigyelni) kell a célpontokat.
Dátum: 2010.10.04. 11:27:20
Én egy kicsit másképpen látom a dolgot!
Abban egyetértünk, hogy annak tényleg haszontalan az ital aki a TP-t gyűjti.
De azzal már nem igazán értek egyett, hogy ez csak a VF-esnek jelentene tápot.
Vegyünk alap esetben egy EH-s karit. Figyel a támadásaira, hogy a lehető legkevesebb TP-vel járjon, csak láthatatlanul vadászik vagy még úgysem.
A csp-je maxon van mert nem használja el. (most csak a sárkányozás miatt használja, de lépjünk ki az eventből)
Összeszed ilyen italokból jó párat és az event után szépen felhasználja őket. EH-zik, teszi a dolgát, ahogy eddig is. Majd összegyűlik neki 800 csp. Gondol egyet vált VF-re és akkor elkezd ezerrel vadászni, térkapuzni. Leáll a portyával max. csak a kamrát tölti fel. Ha végzet a csp és térkapu pontok elhasználásával szépen megint vált és elkezd EH-zni. Ezt annyiszor tudja eljátszani ahányszor 2 italt összeszedett. Nagyon meg tud erősödni.

A VF-es is megtudja ugyan ezt csinálni csak a másik irányból kezdi.
És ha ezt taktikázási lehetőséget vesszük figyelembe akkor az EH-s így pont annyival fog nagyobb tápot kapni amennyi eddig a hátránya volt.

Az Én meglátásom szerint ez a lötyi nem hogy növelni fogja a szakadékot az EH és a VF között. Hanem pont, hogy csökkent sőt amíg a lötyik tartanak addig el is tünteti, hiszen mind a két fél szabadon használhatja a másik szakit is. Legalábbis addig amíg az italai kitartanak.
Dátum: 2010.10.04. 10:59:37
.
Dátum: 2010.10.04. 10:41:32
Bocs! De javítanálak, mert az ital jó az EH-snak is és a VF-nek is.
Annak nem jó aki a TP-t gyűjti!
Dátum: 2010.10.04. 10:25:10
Végleg fordít, vagy x időre és aztán magától visszaáll az eredetire?
Dátum: 2010.10.04. 10:16:26
Ha térkapus cuccokat dobál akkor a térkapus küldetést vajon meg lehet vele csinálni?
Dátum: 2010.10.04. 10:07:26
V2-ön kép csere volt! Zarknod látszik kifeküdve!

Mire megírtam már megint képcsere! Most a sárkány látszik amint előbújik valahonnét!
Dátum: 2010.10.03. 21:53:07
De Én az LE szerző szakikról nem is írtam! Pont azért mert azt Én sem sejtem!
Dátum: 2010.10.03. 21:31:51
Darksol és Piciklon!

Miklós írta, hogy a tárgyakat beszámolják. Sőt azt is írta, hogy az összes Tulajdonságot turbózott ultraspeccel fogják átszámolni. Külön kitért arra is, hogy így jelentős őskő mennyiséget is megspórolunk.

Az szakíthat nagyot, akinek az event elején még nem volt, de menet közben a tt-vel maxolta az ultraspect.

Közben megtaláltam!

Idézet: Miklós - 2010.09.16. 12:00:30
- Az ultraspecet növelő tárgyra szerintem rá fogunk keresni jutalmazáskor, hogy ne ezen múljon a jutalmazás hogy vki elfelejti felvenni.
- És igen, az ultraspecet képzeletben "felturbózzuk" akkor is ha nincs éppen.