Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2016.04.20. 18:29:54
Epik ládát váltotta le
Dátum: 2016.04.20. 14:06:49
Igen, köszi időközben ugyanezt válaszolta István is
Dátum: 2016.04.20. 13:41:36
Köszi
Dátum: 2016.04.20. 13:38:55
A Landragór végén csak az alap tulösszegekkel számol program, vagy minden módosítóval növelttel, vagy csak bizonyos módosítókkal(melyekkel pontosan?) ?

Magyarul, van értelme várni a mondjuk a szövetségi medál átvételével? Az AH-ban megvett pl. támadás kisebb köve, pluszként jelentkezik, vagy az alapösszeget növeli?
Dátum: 2016.04.20. 13:31:20
Amennyinek a súlyától még tud mozogni, eddig még senki nem érte el ezt a határt

Nincs maximalizálva.
Dátum: 2016.04.20. 12:56:01
Igen.

A3. fázis második drakonjából
Dátum: 2016.04.20. 10:57:20
Nem tudom, mert az előző Landi idején, épp illegalitásban voltam


MOD:

Valóban, megjött az üfszolg válasza is.
Dátum: 2016.04.20. 10:53:35
Hm...Landragór csata után találtam 30 db Relikviaforgácsot Nem rémlik, hogy erről is szó lett volna, lehet hogy Epikláda helyett van?
Dátum: 2016.04.19. 20:51:31
De szép halmazok legyenek ám...valami trendi infografika. Maradjunk annyiban, hogy mégis hülye vagyok(ha gyerek már nem is), ez egy egyszerűen emészthető, instant magyarázat. Meg szemüveges is, talán rosszul láttam.
Egyébként hasonlóan vélekedem én is, rólad. Amíg nem kerül szóba a pénz, határozottan "felpontozhatóak" a megnyilatkozásaid.
Dátum: 2016.04.18. 23:24:38

Nem vitatom, hogy nem elég költeni, hanem kell hozzá agy is.Ez tény.Nem is állítottam hogy nem így van.Az is tény, hogy ha nem veszek horgászbotot nehéz lesz halat fogni.

Arról próbáltam beszélni, hogy ne tegyünk egyenlőségjelet a "komolyan veszi", és a "fizet" közé.

Legfeljebb arról lenne értelme -esetleg- beszélni, mik is azok az "alap dolgok" itt a játékban, és mire lehet jutni velük, és mire lehet jutni 5x,10x annyiból(ugyanannyi "agyat" feltételezve), és ennek fényében hol vannak az egyenlő esélyek, és valójában akkor melyik összetevő is a meghatározóbb?

De ne vitatkozzunk erről sem, inkább játsszunk, komolyan, komolytalanul, frusztráltan, röhögve...jobb lesz így, már épp elegen untak bele a trendbe, és hagyták abba.
Dátum: 2016.04.18. 22:26:09
Olyan szinten beszélünk el egymás mellett, hogy az már burleszk kategória...

Nagyon másképp látjuk a világot, a játékot, talán nem is ugyanabban a világban élünk, és nem ugyanazt a játékot játsszuk.
Egyszer már eldöntöttem, hogy nincs értelme vitáznom veled, a jövőben igyekszem ezt komolyabban venni.

Köszi az eddigieket, és további komoly játékot kivánok.
Dátum: 2016.04.18. 21:19:39
Köszönöm a választ, bár nem pont ezt kérdeztem. Megkérdezem másképp: Aki nem fizet, az nem veszi komolyan?

A példádnál maradva, megkeresi a legjobb helyeket, tanulja a halak viselkedését, a különféle fajok jellegzetes élőhelyeit, begyűjti az infókat hogy milyen csalival, milyen etetőanyaggal érdemes, milyen napszakban, időjárásban, stb...de megmarad egy alapfelszerelésnél. Ő akkor kocahorgász marad?
Én íjászom,nem egy olyan versenygyőztest láttam, akinek a felszerelése kb. annyiba került, mint a mögötte végzett 5 ember bármelyikének csak a 12 nyílvesszője. Nem merném azt mondani, hogy nem vette komolyan.

Sokkal inkább frusztrál ez a látásmód, megitélés, nem tudom minek nevezzem, mint maga a tény, hogy létezik a készpénzért érvényesülés, akár itt a játékban, akár odakint a nagybetűsben.
Ezek határozottan tetszetős apróságok, köszönöm őket, és az infót is
Dátum: 2016.04.18. 04:51:42
Nem CSAK az, de elég jelentõs részben hozzájárul.
Már nem elõször látom az érveléseidben, ezért kérdezem :
A "komolyan veszi a játékot", és a " megengedheti magának, hogy fizessen,rendszeresen és sokat", miért szinonímái egymásnak nálad?
Dátum: 2016.04.17. 20:04:27
A csatlósok, főleg a csatlóskristály miatt, de a nélkül is, az eddig is erőseket tették gyorsan még erősebbé, exponenciálisan növelve a szakadékot.
Az egész játékrendszerre jellemző egyébként, hogy egy szint elérése után( nem tapasztalati szintre gondolok), minimális odafigyelés mellett, hatványozottan több erőforráshoz jutsz hozzá. Csak hogy egy triviális példát mondjak... nyugodtan indulhatsz portyázni millió lével a zsebedben, ezért nagyságrendekkel nagyobb rablásokra van esélyed.

Az, hogy a csatlóskristályok néhány áttételen keresztül gyk. készpénzért nagy tételekben beszerezhetők, szintén brutálisan növeli a különbségeket, és nem a játéktudás alapján ugye.
Szerintem a végzetúr történetének legelhibázottabb fejlesztése lett a csatlós rendszer a jelenlegi formájában, szóval nem épp a legjobb példa az egyenlő esélyekre....
Dátum: 2016.04.16. 10:24:53
Nem hiszti, nem akarok kárpótlást, se azonnali felelősségre vonást, semmi ilyesmi, csak nem egészen értem a logikát.

Ha a Landi csaták csp.-ből mennek, és több szempontból is vadászatnak minősülnek, akkor mi a búbánatért számít a portyamínusz? Nem tudom, le van-e írva valahol, hogy elvileg számít vagy sem, de a tapasztalataim szerint nagyon is számít.

Mod. : Megtaláltam a wikiben, hogy számít, számított mindig is....oké. Semmi reformtörekvés, csak egy indoklást szeretnék, és egy újabb kérdés, hogy akkor a portyát tápoló dolgok miért nem?
Dátum: 2016.04.14. 08:39:41
Az egyik nagy kincse. A másik pedig a Mágiaelnyelő.
Dátum: 2016.04.14. 08:37:30
Akkor nem, és engem akkor nem is érint ezek szerint.Végre úgy maradok ki valamiből, hogy nem vagyok letörve miatta. Csak annyi történt, hogy egyik nap megnéztem mennyi is perpill a jutalmam, következő nap elolvasám az hírt, miután betöltöttem annyit, amennyitől nőnie kellett volna.
Nosza gondoltam, lássuk a medvét. Számoltat, és nem nőtt egy fikarcnyit sem, az előző napihoz képest. Eddig úgy gondoltam, a csökkenést pont lenullázta az aktuális betöltés. Most akkor nem tudom mit gondolok, de végül is mindegy.
Dátum: 2016.04.14. 07:47:16
Nem erről szól a dolog? :

3.) A tulajdonságok növelése permanensen 1%-kal csökken.

Hogy ezt számolta rosszul ?
Dátum: 2016.04.11. 14:18:55
A jutalmat csak a következő Landragór event indulásáig lehet majd átvenni!

Eddigre eléred?