Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2016.05.10. 11:57:41
Nem, a szájkarate ekkora buli, az SZB csak alkalmat ad rá

Illetve az SZB tényleg jó buli, ha nem azt nézed, megéri-e teperni a győzelemért, hanem azt, hogy jobb legyél mindenkinél..
Dátum: 2016.05.05. 14:41:37
Unalom ellen ott lehetne, hogy a vadászaton rendesen meg kellene küzdeni a szörnyekkel...mint mondjuk a landiban
Dátum: 2016.05.05. 13:50:57
" Miért nem jó, ha a max. szintesek egy elszeparált világba kerülnek, és kváziszintlépések alapján továbbra is differenciáltak maradnak, náhány olyan változtatás mellett, ami eleját veszi az újbóli széthúzódásnak?

Akkor ugyanúgy meglenne az, amitől mindenki tart, hogy eléred a max szintet, és attól kezdve egy ligába kerülsz a nálad erősebbekkel. Ráadásul nagyságrenddel komplikáltabb annál, amit én írtam. "




"a max.szintet elért karik, \" újra indulnának\" egy \"slayer\" szerveren? Szigorúan egymás között, nulladik szintről, tulajdonságaik megmaradnának,a megszerzett relikviák szintén, de semmi más. Újra indulna a szintlépegetés, a kapott tp , Lé, egyéb erőforrás ugyanaz lenni mint a \"valódi\" első szinten, a kihívások viszont kapnának egy a valós szintjükhöz igazított derekas szorzót, a szakik, af.-képességek, satöbbik növelésének költsége szintén egy NEMannyira derekas szorzót.

Így szépen megszűnne az a probléma, amit itt többen jogosan felvetettek, szegény Kiss Pista kapcsán. Nem lenne egy kupacban a két éve max. szintes, a tegnapi max. szintessel. "
Dátum: 2016.05.04. 17:31:59
Miklós, minden egyes új változó, erőforrás, nyugdíjszámla bevezetése a játékba minimum tíz kiskaput, bugot szül...ti ketten, max 3 hárman kódoltok, teszteltek? Mi több százan(optimista vagyok) keressük a kiskapukat, szerinted ki az esélyesebb?

Miért nem jó, ha a max. szintesek egy elszeparált világba kerülnek, és kváziszintlépések alapján továbbra is differenciáltak maradnak, náhány olyan változtatás mellett, ami eleját veszi az újbóli széthúzódásnak?
Mondjuk a tulajdonságok, szakik szintje, a tapasztalati szinthez kötődik...akkor ki is akarna lemaradni, és miért?
Dátum: 2016.05.04. 13:22:51
Há' mer hun tarccsak annyitot? Tele van má' a kéró a sok lomival plafonig.
Dátum: 2016.05.04. 13:05:38
Mindenféle méretű dögöt levadásztam már, a nanotól a gigáig, csak pont egy qr... óriást nem.Nem volt elég ez a fajta szivatás a küldetésekben, miért kell még a minieventekbe is?

Működik a rinyafaktor szépen...meg is lett az óriás
Dátum: 2016.05.03. 20:17:06
Mi lenne, ha a Diablo2 példája szerint, a max.szintet elért karik, " újra indulnának" egy "slayer" szerveren? Szigorúan egymás között, nulladik szintről, tulajdonságaik megmaradnának,a megszerzett relikviák szintén, de semmi más. Újra indulna a szintlépegetés, a kapott tp , Lé, egyéb erőforrás ugyanaz lenni mint a "valódi" első szinten, a kihívások viszont kapnának egy a valós szintjükhöz igazított derekas szorzót, a szakik, af.-képességek, satöbbik növelésének költsége szintén egy NEMannyira derekas szorzót.

Így szépen megszűnne az a probléma, amit itt többen jogosan felvetettek, szegény Kiss Pista kapcsán. Nem lenne egy kupacban a két éve max. szintes, a tegnapi max. szintessel.

Persze tudom, ezzel ugyanott vagyunk, csak időhúzás, de jól belőtt szorzókkal nem kevés időről beszélünk, ráadásul mivel sok év tapasztalatával látható, mik azok a dolgok, amiket nem kellett volna betenni a játékba, ezek a slayer szerveren ki is hagyhatók.
Ha pedig újra elérik a max szintet, indulhat a " Hell"...
Dátum: 2016.05.02. 19:09:56
Állatok oldal legalja: " Itt olvashatsz az állatoknak...." gomb.
Dátum: 2016.05.02. 14:59:34
Köszi Baraty, már csak az a gond, hogy a templomnak is szólni kellene, mert a szerezz x narancs mitót gyakorlatozással feladat nem veszi figyelembe sajna...
Dátum: 2016.05.02. 14:19:49
Fekete kakast áldoztál már?

Vagy ha ez túl drasztikus neked, fohászkodj Szent Miklóshoz...
Dátum: 2016.05.02. 13:50:54
Nem. Ez azt jelenti, hogy minden vadászat alkalmával húzol egy zsákból, amiben van 95 fehér, és 5 piros gyolyó. Ha pirosat húztál nyertél.
Utána nem dobjuk el, nem cseréljük pirosra a kihúzott fehéreket, hanem visszarakjuk a zsákba. Hol van itt a garancia, hogy nem húzhatsz akár 1000 alkalommal is fehéret???
Dátum: 2016.04.29. 19:52:06
Kicsit otthagyod a kurzort a szintjén.
Ha valaki elég elszánt egy omnifüggetlen offline kennelkalk legyártásához, annak itt vannak az adatok a wikiből.

Nagy köszönöm annak, aki feltette.



Kennel állat TP
(10+F)∗(1+0,03∗IK+0.01∗ISZ+R)∗(1+(K−1)/100)∗Gy

Portya állat TP
((H∗(1+0,05∗IK+0,01∗ISZ)∗P+F)∗(1+R+T))

Ahol
- F = az állat TP-t növelő felszerelésének bónusza
- IK = intelligens kedvenc szintje
- Gy = annyiszor 2 óra amennyit az állat gyakorol
- K = kennel szintje
- H = hordázás függő alap TP (10 (1)/ 8 (2)/ 6 (3)/ 5 (4)/ 5 (5))
- P = Ellenfél portya% modosítója
- ISZ = intelligencia állat-szakértelem
- R = (0,05; 0,10; 0,15; 0,20) xenó relikvia
- T = (0,2) tapasztalatkő relikvia
Jobbra fenn a segítség környékén, kis ikon
Nálam ez mind okés....gépen vagy telefonon jétssza ezt neked?
Jaja..nemtom ki vót, de a következő talin jár egy sör a csókának mindenkitű'...

Én már azt is tudom, miért jó nekem a jegyzettömb...ha több helyről kell copyzni több dolgot egy hsz.-be a szövifórumon.

Az szb.-s változás meg csak simán királyságos egérgörgő kímélő.
Tényleg csak a szőrszálhasogatás miatt: Nem lehetne a szakértelem ablakban(állatok) a "változtat" helyett mondjuk "OK" felirat a comfirm gombon?

Hirtelen csak lestem, hogy mit is változtatok, miért....?

Egyébként eddig nagyon jó, köszi a munkát Baratyéknak, és az ötletet Offs-nak
Dátum: 2016.04.21. 17:37:19
Ha rájössz, szólj nekem is

Amennyire tudom, csak eventből lehet szerezni, de enni nem kér, megvárhatod nyugodtan a következőt.
Dátum: 2016.04.21. 11:41:52
Még mindig megpróbálhatod az ügyfélszolgálatot. Ha NORMÁLIS hangnemben,kulturáltan leírod mi történt, és KÉRED, hogy ha lehet , most az egyszer,utoljára, kivételesen, akkor talán jóváírják neked. Ha meg mégsem, akkor sem vesztettél semmit a levéllel.

Jobbra fent, sárga "segítség" gomb.
Dátum: 2016.04.21. 10:20:31
No...
Szintlépéskor új Feladatokat kapsz, akár kész az előző, akár nem. Alapesetben automatikusan átveszed az át nem vett jutalmakat szintlépéskor, ha nem változtattad meg ezt a beállítást.Tehát szintlépés után nem lesz már átvehető jutalom, viszont jelentkeznie kell a nálad lévő LÉ mennyiségben. Ha kivetted a pipát, akkor bizony buktad a jutalmakat.

Ha nem így történt, akkor az ügyfélszolgálatra írj.