Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2016.05.22. 17:33:25
Jó hír viszont, hogy nem kérnek enni...és szép kupacokat lehet csinálni belőlük.

Egyszer beleraktam egy zsákba egy nagy csomót, és beledobtam a kútba, hátha begerjed, és duplán termeli majd a szövinek a LÉ-t...vagy triplán.Akkor én leszek a Király, a többiek hozzák nekem a kaját,piát, pi..., izé csajokat, meg építenek helyettem,én meg csak süttetem a hasam a nappal.
Nem jött össze, csak a heverés, mert a kút aljas módon visszadobta, egyenesen a fejemre...nagy élmény volt Szóval azóta inkább csak kupacolom őket, és gondolkodom, mire lenne jó...talán lehetne belőlük szobrot építeni, vagy a Végzet templomába egy oltárt, valamelyik régi istennek.
Dátum: 2016.05.20. 16:07:41
Csak a TŐ növelés lehet az egyetlen olyan jutalom, ami miatt " megérné" csinálni?

- egyedi csak így szerezhető tárgyak ?
- gyűjthető bigyók mint amik a minieventekből esnek ?
- toplista, az alapján bajnokság korlátozott ideig működő medálokkal(mint a Ladys medálok pl.)
- hasznos, de nem " kötelező" cuccok(kvízmedál, sajtoló medál, stb...)
- időleges kedvezmények (kufár, aukciós ház, szerencsekerék, plusz AF. százalék..)

Hirtelen ennyi, de biztos akad még....
Dátum: 2016.05.19. 15:37:48
Tényleg ennyire nem látható, hogy ez egy újabb " do or die "? Mindegy mennyire " költséges", mennyire lassú, hosszabb távon nézve kötelező, ha nem akarod megint megkapni valami eventben, hogy gagyi karaktered van.
A csatlósok már a kezdetektől az uniformizálás irányába viszik a játékot, ez a terv csak méginkább megerősíti ezt.

Jópofa színesítő fejlesztés lehetne, szórakoztató, teret adna a taktikázásra, unaloműző lehetne két " tápevent" között.....HA nem csinálnánk belőle kényszertápot a karakter tulajdonságpont növelő résszel.
Dátum: 2016.05.19. 09:42:30
Mi tartott ennyi ideig ???

(Gratulálok)
Dátum: 2016.05.19. 09:37:21
Már így is akadnak karakterek, akik jóformán megduplázták a tulösszegüket csatlósbónuszból, nagyon kell, hogy akinek volt pénze max. számú csatlósra, és arra is, hogy orbitális méretűre hízlalja óket gyorsan, most még tovább erősödjön, még gyorsabban.
Szerintem nagyon ki kellene hagyni, azt a részt, hogy újabb plusz tulajdonságokat osztogassanak a csatlósok. Meg úgy egyáltalán is elég már a csatlósokból.
Tényleg egy online hízlalda lesz ez a játék lassan...az a menő, akinek a legnagyobb anyakocái vannak, kit érdekel bármi más, mint a legújabb ultramoslék, amitől majd napi két mázsával gyarapszik a jószág...
Dátum: 2016.05.18. 16:42:46
A hsz folytatásában ott van, hogy hozzájuthat..:

"És ne egyszerre kérd a sok LÉ-t, hanem folyamatosan, meghatározott adagokban, hogy ne csak a lémilliomosok játéka legyen, persze nem 10000-lés adagokra gondolok, mert akkor nem lenne mit rabolni portyában...legyenek mondjuk 200-300 ezres adagok, vagy még nagyobbak.Legyen mellé időlimit is, x naponként lehet betolni az adagokat, hogy ne lehessen 5 óra alatt a végtelenbe szállni vele.

Be kell lőni úgy, hogy alacsony, közepes szinten nagyon ne legyen egyszerű...ezzel megoldod az önként zárkózást is. "
Dátum: 2016.05.17. 15:42:01
Nem hiszem hogy ilyen olcsó lesz...

Persze meg lehet majd venni őskőért is....500 kavics/ barna mitó áron. Mert fontos, hogy egységesen mindenki hozzájuthasson, aki "jó játékos"

MOD.

Miért van az, hogy egy jó ideje, ha azt olvasom, "fejlesztés", több évnyi agyatlanrandom gyűjtögetésre és/vagy talácskányi készpénzre asszociálok??
Dátum: 2016.05.17. 13:23:34
Tömören: Ha kényszeríted,hogy elköltse, kiskapukat fog keresgélni, és előbb-utóbb talál, de akár talál akár nem, morogni fog.
Motiválni kell, érdekeltté tenni, hogy el akarja költeni. Sok léért,és sok egyéb, szintén vagonszám gyűjtögetett dologért jusson hozzá olyasmikhez, amihez másképp sehogy..őskőért sem. Ne nyerstáp legyen, hanem érdekesség, egyedi dolog, persze azért adjon is valamit.Kösd össze a tárgycraftolással mondjuk.
És ne egyszerre kérd a sok LÉ-t, hanem folyamatosan, meghatározott adagokban, hogy ne csak a lémilliomosok játéka legyen, persze nem 10000-lés adagokra gondolok, mert akkor nem lenne mit rabolni portyában...legyenek mondjuk 200-300 ezres adagok, vagy még nagyobbak.Legyen mellé időlimit is, x naponként lehet betolni az adagokat, hogy ne lehessen 5 óra alatt a végtelenbe szállni vele.

Be kell lőni úgy, hogy alacsony, közepes szinten nagyon ne legyen egyszerű...ezzel megoldod az önként zárkózást is.

MOD:

Még akár a vadászat is újra divatba jöhet..
Dátum: 2016.05.16. 10:00:16
Az összes potyogós cucc jelentősen elapadt szerintem, úgy egy hete...nem statisztikáztam, csak érzésre...
Dátum: 2016.05.15. 18:02:54
Na persze..most hogy nincs tétje...: 20 portya 3 kaland...( nagyonnagyon hosszan kisípolt szöveg )
Dátum: 2016.05.15. 17:55:29
A türelem Cseresznyét terem....

Ha sikerül elérnem, ígérem, észreveszed majd.
Dátum: 2016.05.14. 21:47:25
Nekem is pont annyi kellene még...
Dátum: 2016.05.14. 18:24:24
Szóval, ma 50 vadászat,50 portya, 4 azaz négy kaland. Ennyiből máskor simán betelik a kalandlistám, akár kétszer is.Kizártnak tartom, hogy ez a szokásos random, és nem valami megberhelt szivatóscript.
Dátum: 2016.05.14. 13:13:14
Csatlakozom.Közel 4 órányi vadászat, 2 kaland. A fekete kakasok már elfogytak a környékről, ovoda meg nincs a faluban, szóval szűzjányokat sem tudok áldozni....
Dátum: 2016.05.14. 12:44:58
Ez már egy másik társaság Leo...de vannak bíztató jelek
Dátum: 2016.05.14. 12:31:32
Igen, ideje a 2.0-nak. De ahogy írtam, nem kellene ugyanúgy nulláról indulnia, mint az eddigi új szervereknek..lehetne a folytatás, az összes eddigi világról, és az oda való átjutáshoz lehetne a "kiégettunatkozófrusztrált" top ligának egy rakás lehetőséget programozni a melengetett milliárd lé-k, és egyéb erőforrások elköltésére..így a jelenlegi játék nem top részét nem kavarnák meg az eddig előhozott problémák megoldásai, ergó jóval könyebb lenne megoldásokat találni. Szerintem.
Dátum: 2016.05.14. 10:44:29
Hihetetlenek vagytok.Sosem voltam sorozatfan, de ez nagyon tetszik...mindig nagyon várom az újabb részeket, az új szereplőket

(És azt a napot, amikor sikerül rávennem a szövetségemet, hogy mindkét társaságnak lehetőséget adjunk a hátunk bámulására a második, harmadik helyről.... )
Dátum: 2016.05.12. 21:40:09
Kicsit olyan nekem ez a két "maximalizálós" téma, mint ha ülnénk az épp porig égett ház mellett, és azon vitáznánk, hogy lehetne a leghatékonyabban eloltani.
Sehogy.Az már leégett.

Viszont lehet másik házat építeni, aminek a falaiba nem építünk bele itt-ott benzinnel teli kannákat, és nem dinamitból készítjük a tetejét.

Indulhat egy VU 2.0 szerver, amiből kihagyjuk a kitárgyalt hibákat, és a "maxszintre" ért karakterek iszonyatos mennyiségű, típusú erőforrás felhasználásával, átjuthatnak oda, további fejlődésre. A szintrendszer menne szépen tovább, csak ahogy Miklós említette más néven, hogy ne piszkálja a "szint" nevezetű változótól függő dolgokat.
A TF-et megjártaknak ismerős lehet a dolog, Alanori csatorna, Sötét Föld, Ryuku szigetek... csak épp itt azoknál jóval komolyabb változások kellenek ugye.
Hogy pontosan mik, azokat kellene összeszedni, itt a leégett ház mellett.
Dátum: 2016.05.10. 20:33:58
Első körben egy másik böngészővel próbálkozni. Megnézni a gép óráját dátumát, stimmel-e?

Másik gép, telefon esetleg.

Nem könyvjelzőből előzményekből próbálni, hanem begépelni a címsorba. Innen a fórumból próbálni.
Dátum: 2016.05.10. 19:17:42
Szerintem, mivel az SZB.-ről volt szó, egyértelmű hogy igen.

Mit kell olyan nagyon alárendelni? Hogy melyik mezőkön égesd a pp.-t, ha már úgyis égeted? Nem mindegy? Portya helyett úgyis mindenki ott üt, akkor akár üthet úgy is, hogy segíti vele a többit.

Odaírtam, hogy " HA". Ha meg nem, akkor csak nyűg. Ízlés dolga.