Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2016.06.08. 23:23:06
Köszi a kék gombot a csatlósoknál. Nem lehetne esetleg messzebb a zöldtől?
És ez csak pár apró patch....nem világösszevonás....
Ahha...nem láttam mert a droidos böngészőmet asztali módban használom, átállítottam, hát tényleg gáz...
Hogyhogy szétesett? Nálam ugyanolyan mint eddig, mobilon is....nem is értem miről beszélt Miklós.
Dátum: 2016.06.08. 15:50:35
Csatlakozom.
Dátum: 2016.06.08. 15:45:01
Na, ideje lenne abbahagyni egymás fikázását...megmondom őszintén, én sem bírom különösebben Ariel kőgazdag zugjogász stílusát, de attól még lehet igaza néha neki is, ráadásul nem is ő a topic témája.

Ami meg a témát illeti, aki nem akart a LÉ-szívással visszaélni eddig sem, annak mindegy lesz, mert normál játékban semmit nem fog észrevenni, aki meg mostanában készült rá, az menjen el a következő talira, és verje orrba azt, akit szerinte emiatt orrba kell verni.

Mellesleg megérdemelné mindenki, aki előbb kihasználta, és utána szólt csak.Mégpedig azért, mert aki kihasználta, és kussolt(ha volt ilyen), az odafigyelt az egyenlő esélyekre, és meghagyta a lehetőséget másnak is. A szabályok szempontjából ugyan ő a nagyobb rosszfiú/lány, de nekem mégis ő a szimpatikusabb.
Leginkább az döngethetné a mellét, aki látta, de nem használta, csak szólt miatta. Volt ilyen?
Dátum: 2016.06.08. 15:29:10
Korrekt
Dátum: 2016.06.08. 15:20:15
Azért ne szaladjunk ennyire...én is játszottam a v3-on, de mint a nagy többség esetén, nem abból állt a játék, hogy a lehetséges exploitokat keresgéltem, ezért meg sem fordult a fejemben ilyesmi.Nem hinném, hogy emiatt szégyellnem kéne magam.
Dátum: 2016.06.07. 23:48:58


Azt hittem szándékos játékstílusra gondolsz....

Nem mondhatnám, hogy rajongója lettem a világösszevonásnak. Másrészt viszont jó ideje katakombakómában van az összes karakterem, kivéve a v6-os, és nem is terveztem aktiválni őket, szóval nem igazán érint a dolog.
Dátum: 2016.06.07. 23:31:49
Van vesztes típusú játékos is??
Dátum: 2016.06.07. 23:29:07
Sokszínűt?????

Vagy csatlóst hízlalsz, vagy maradsz lábtörlő,ez úgy konkrétan egy szín.
Dátum: 2016.06.07. 22:55:50
Valahogy nem tudok hinni benne, hogy ennyire eltérő szabályokon nevelkedett karaktereket egymásnak ereszteni jó dolog....Alacsony szinten még csak hagyján(bár, a régi világokon, azóta rég nem létező bugokon, kiskapukon brutálisra hízott pókok azért ott is örömteliek), de magas szinten azért keményen kijönnek ezek a különbségek.

Az angol nyelvű világok talán feleannyi ideje léteznek, valószínűleg már az indulás pillanatától az említett bugok nélkül, messze nem alakult ki olyan szintű eltérés köztük, mint a mieinken.

Szeretném elhinni Miklós állítását, de nem nagyon megy, főleg ha nem is informál.
Dátum: 2016.06.07. 22:32:29
Akikkel el lehet hitetni, hogy jó dolog a jobboldali kormány a kocsiban, meg az, ha árpaszemek súlya a mértékegység, azok elhiszik azt is, hogy jó dolog a világösszevonás
Dátum: 2016.06.07. 17:50:21
Ha jól értem, ez csak a LÉ szívásra vonatkozna, ami azért normál játékban, nem akkora érvágás, és valóban ki is védhető.

Bár továbbra is csak lehetséges, feltételezhető, esetleges visszaélésekről beszélünk, ami azért szerintem kiszűrhető lenne, de elfogadom, hogy egyszerűbb megelőzni. Persze az is egy érdekes kérdés, hogy mekkora előny lesz ez azoknak, akik eddig is kihasználták, akár "helybéliként", akár kirándulóként.
Dátum: 2016.06.07. 16:22:15
Köszönöm mindkettőtöknek.Így érthető, és elfogadható a korlátozás igénye. Talán ha ezzel a két hsz.-el kezdődik a topic, akkor most negyed ekkora se lenne.

Miklós

Nincs rálátásom a külföldi szerverekre, csak az eddigi magyar tapasztalatok alapján írtam, amit írtam.Eddig ennél jóval kisebb horderejű változások is hónapokig tartó jajgatást szültek.
Talán te is leírhatnád egy topicban, a konkrét terveket az világösszevonás szabályairól.
Dátum: 2016.06.07. 15:28:35
Reméltem hogy elmagyarázod...nem vagyok elvakult fanatikus, észérvekkel meg lehet győzni.Amit eddig leírtatok, az alapján azt látom, hogy nem látom a problémát.
Dátum: 2016.06.07. 15:11:29
Mert nincs vele probléma. Adott egy szabály a v3-on. Ezt a szabályt,lehetőséget nem kell a világon kívüli dolgokhoz hasonlítani, a v3 szabályai, a v3 belügyei.Ott mindig is így működött,MINDENKINEK, tehát semmiféle előnyt nem adott senkinek, mert mindenkinek adta, adja. Ennyi.

Táposabb esetleg mint a v1-v2 lészívási rendszere? És? Másik világ. V1-2-s karakternek ebbőll semmi hátránya, mert nem kerül interakcióba v3-s karakterrel, ha nem akar.Ha mégis akar, és feltápolja magát ezen szabály révén, akkor mi van? Előnybe kerül, azokhoz képest, akik ezt nem teszik meg? Igen. És? Kihasználta a játék egy lehetőségét, ahogyan mások más lehetőséget, jogosan jár neki az előny.Kihasználhatja bárki? Igen.

Akkor mi is a probléma a v3-s lélekszívással?
Dátum: 2016.06.07. 14:34:19
Egyébként, ha már rettegés van a v3-tól, kiváncsi lennék egy statisztikára:

Hány eredetileg v3-on felnőtt karakter van van v1, v2 top 15-ben?

Hány eredetileg v1-v2-n felnőtt karakter van a v3 top 15-ben?
Dátum: 2016.06.07. 14:22:59
Engem nem a V3 szabályainak megváltoztatása érdekel. A célom jelen esetben az, hogy a V3 adottságait kihasználva ne lehessen V1-en szignifikáns előnyre szert tenni.



Akkor nincs célod.Mert jelenleg sem lehet, ugyanis bárki kihasználhatja, ha szükségét érzi.

Előny akkor lenne, ha csak néhányan tehetnék meg.
Miért nem költözöl át egy évre, ahelyett hogy betiltatnád a lehetőséget? Nem akarsz? Oké. Más estleg megtenné, de ne tehesse, mert neked nincs hozzá kedved,de félsz, hogy előnybe kerül hozzád képest?
Dátum: 2016.06.07. 12:24:13
Nem mondtam, hogy jogtalan, csak annak, aki nem bogarássza tételesen a számláját, mint pl. én, kellemetlen meglepi, gondoltam szólok, hétha más is hasonló cipőben jár, ne pörgesse a vérnyomását feleslegesen.