Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2016.07.07. 16:36:49
De miért baj, ha semmiből csinál lét?? Kivel szemben lesz irdatlan óriási előnye?
Dátum: 2016.07.07. 16:18:07
Pedig ez volt a fő indok. Mert hogy a v3.-on mindenki megteheti ugyanezt, ha ottmaradnak egymás között, mi a gond azzal, hogy a semmiből teremtik a LÉ.-t?? Az, hogy csak ott lehetett? Tessék ott regizni, és máris megteheti bárki, akinek ez fáj. V3.-on ez nem bug, ez szabály, azon a világon.Minden v3-s karakternek elérhető, senki nem jut illegális előnyhöz, pont mert mindenki hozzájut.

Ha Dubajban ingyen adják a benzint, állampolgári jogon, akkor melyik ottaninak olcsóbb a tankolás, azért mert nálunk 370? Nálunk kinek olcsóbb a tankolás, azért mert náluk ingyen van?
Dátum: 2016.07.07. 15:17:47
Szerintem, meg a két csoport úgy néz ki, hogy van aki "simán, normálisan" csak játszik, és van aki folyton a kiskapukat keresgéli, ha megtalálja, jól bekajál belőle(mondván, tesztelem mielőtt szólok), majd "jelzi a hibát ", mielőtt még túl sokan utána csinálnák.
Lehet ezt megideológizálni, a játék jövőjéért való aggódással, meg hasonlókkal, és nem tagadom, néha még haszna is van talán, de konkrétan ebben az esetben, én semmi többet nem látok, mint hogy " nekik mé' lehet, ha nekem nem?". Azért, mert egy másik világ.Más szabályokkal.
Az hogy 5 év múlva a v3 karik majd letarolják a többi világot....vicc. Nem mennek sehova, mert jó ott nekik.Azért regeltek oda.
Az hogy néhány, az első csoportba tartozó bugvadász átmegy hízni a v3-ra egy évet, és utána visszamegy királykodni a jó kis portyavilágára, az már egy reálisabb lehetőség.

A leginkább fájdalommentes lehetőség az lett volna, hogy olyan karakter, aki nem ott regelt, nem mehet sehová a v3-ról, és ha nincs ott legalább 1 éve, nem licitálhat AH-ban.Ennyi.

Ha még sincs igazam, és néhány v3 terminátor nekiindul x év múlva, akkor azt majd egyedi esetként lehet kezelni...akkor.
Dátum: 2016.07.05. 15:11:06
Nyugalom...a következő körben jöhettek ti is a verésért...addig is gyúrhatsz még a xenókon...
Dátum: 2016.07.04. 15:59:13
Nemsokára megürül a szomszéd ház....falusi nyugalom, jó levegő...nem érdekel ingatlan?
Dátum: 2016.07.04. 11:50:16
Eléggé valószínűtlen, hogy ez tömegesen megtörtént volna.Egyrészt a játékosok nagyobbik hányada nem a kiskapuk felfedezésével van elfoglalva, másrészt ahhoz, hogy igazán effektív legyen, elég komolyan rá kell készülni.Szerintem, egy-egy egyedi eset előfordult volna, amit egyedileg lehetett volna kezelni.A legnagyobb gond, hogy akik eddig nem gyúrtak ezzel a kombóval, most már nem is fognak soha, így durva hátrányban maradnak azokkal szemben, akik megtették.Vagyis ki járt jól? Aki a hunyó volt.
Az egész ügy duplán is fikción alapul. LEHET,hogy volt, van, lesz olyan karakter,aki így félistenre hízik, és LEHET, hogy utána elmegy világot látni.
.
MOD

Lehet hogy a szomszédom rákap a szintetikus drogokra, és lehet hogy bekattan tőle, és szétcsapja a fejem.Megelőzésképp inkább most megyek, és átvágom a torkát.
Dátum: 2016.07.03. 19:02:12
Azért köszi a tippet
Dátum: 2016.07.03. 16:27:13
Akkor is rossz a kérdés, mert ez esetben a helyes válasz az, hogy : Az összeset.
Dátum: 2016.07.03. 16:25:27
Csak hogy legyen valami offtopic is : Nincs véletlenül valakinek egy feladatlistája a Vakáció minieventről?
Dátum: 2016.07.03. 11:56:50
Melyik Youtube csatornát alapították és üzemeltetik emberek?

Maris
Videómánia
HollywoodNewsAgency
TheVR

Van már az idegeneknek, meg a botoknak is saját maguk által üzemeltetett csatornájuk?
Dátum: 2016.07.02. 17:14:42
Dátum: 2016.07.02. 16:11:28
v6 dettó.
Dátum: 2016.06.30. 20:36:04
Pár hsz.-el feljebb a válasz.
Dátum: 2016.06.30. 20:28:30
Hiába vigyorogsz, most néztem a wikin, elvileg nincs igazam...

" Minden 12 győztes csatád után kapsz egy apróbb jutalmat..."

(Ha így folytatod, szép díszterítő lesz a bőrődből, Khorne oltárán.. )
Dátum: 2016.06.30. 20:00:25
Megint az járt jól, aki az első nap nobrain módban tolta.Ma feleannyi cucc potyog, és már nem a régi asztrális kincs....
Dátum: 2016.06.27. 14:54:23
(Ostobaság a holtakat halállal fenyegetni inkvizítor....a Császzár elhagyott minket, hogy istenné lehessen, nincs hatalma többé felettem.
Mindíg nézz a hátad mögé, mert az Iszonyat Szeme rádkacsintott )

" ha menet közben bármely adott órában bármely feltételnek nem felelnek meg(mondjuk mert a fele fejest ugrott a katakombába), azonnal essenek ki. "

Ezt a részt komolyan gondoltam.
Dátum: 2016.06.27. 14:31:27
Attól még győztes, és jogilag nem "csalt", csak ahogy errefelé mondják, "kihasználta a játék adta lehetőségeket"
Fogd fel úgy, mint egy fajta unortodox taktikát.Kitalált valamit, amit meg is tudott valósítani, eredményesen, jár a gratuláció.

Majd, miután ily módon rávilágított az szb. szabályok gyengeségeire,( szintén a helyi szokásoknak megfelelően) kezdjünk el kampányolni, eme fertelmes, és igazságtalanul rettenetes rendszer azonnali megszüntetéséért.
Én máris követelem, hogy zárják le a 2.világot, és duplázzák meg ott a portyákért járó Tp.-t, ne indulhasson az szb.-n olyan szövetség,ahol nincs legalább tíz, 120. szint feletti aktív karakter, ha menet közben bármely adott órában ennek a feltételnek nem felelnek meg(mondjuk mert a fele fejest ugrott a katakombába), azonnal essenek ki, és természetesen szüntessék meg a v3.-on Lé szívást, valamint azonnal mondjon le a top10, az összes világon.

Megkérném ünnepélyesen Offsboyt, és/vagy Arielt, hogy támogassa ezen nemes ügyet.
Dátum: 2016.06.27. 12:09:37
Ahha...úgy rémlett, hogy az lett a megoldás, hogy megszakítani lehet, csak akkor nem kapja meg a tp.-t....köszi.
Dátum: 2016.06.27. 12:00:44
Prémem van...és de, pont azt csináltam meg. Kizáró ok?
Dátum: 2016.06.27. 11:35:00
Hogy a búbánatba' tudom megszakítani a kenneles gyakorlást? Vagy időközben ez már megszűnt???