Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2016.07.27. 15:09:46
Ez a ki mennyire rohant ész nélkül...hát max. a top3-ra lehet igaz.

Szerintem nagyjából százhuszad rangú szempont a horda, semmi jelentősége nincs ilyen szempontból. Két dolog számít igazán, mennyi időt, és mennyi pénzt szán valaki a karakterére.Harmadikként ott van, hogy mennyire jó stratégiát választ, képes-e betartani a stratégia korlátait.
Egyik hordabónusz sem ad akkora előnyt, ami ezek ellenében számítana.
Dátum: 2016.07.27. 09:53:44
Az pár száz karakter, aki ebben a rendszerben nőtt fel? Velük mi lesz? Mivel fogjuk kompenzálni őket? Jobb lett volna, ha egyform szintű bónuszok vannak már az elejétől, de így utólag belenyúlni...
Egyébként szerintem nincs ennek akkora jelentősége, ha lenne, minden világon csak gyémántokból állna a top 10.
Dátum: 2016.07.25. 15:02:45
Tudod ezt valamivel alátámasztani?
Dátum: 2016.07.25. 14:17:43
Úgy tudom, volt valami közöd a Kennedy gyilkossághoz is...

Én v5-n multiztam annó....volt két külön karakterem, de sosem éltem vissza velük semmilyen módon.
Dátum: 2016.07.25. 12:39:17
Szélmalomharc...változtass nevet, Inkvizítor...Don Quijote
Dátum: 2016.07.25. 10:52:40
Egyetértek. Ha nincs ilyen szabály MÉG, akkor legyen. SEMMILYEN szempontból ne számítson aktív karakternek a katában ücsörgő karakter.

Se, SzB. , se szöviküldi, se semmi.
Dátum: 2016.07.24. 20:26:06
Ha a falra fested az ördögöt....
Dátum: 2016.07.24. 20:16:35
És ugye Azazel is előállt néhány végtelenül professzionális javaslattal...

Ami a problémákat illeti:

- Vf. : Miklós néhány éve nyíltan halálra itélte, mint a játék egyik elhibázott részét. Akinek van, örüljön hogy lehet neki, és ne is reménykedjen semmiféle pozitív fejlesztésben a Vf témában.

- A szavazás : Minimum érdekesnek mondható, de illeszkedik a "v3 problémamegoldás" egészének módjához. Kicsit elkapkodott, kicsit fejetlen.
Elismerem, van amikor el kell felejteni a demokráciát, mert csak a langyos vízben üldögélés marad, megoldások helyett, de akkor nem is kell úgy tenni, mintha....
Viszont ez már elmúlt, kész vége, megtörtént.Nem muszáj szeretni, sőt, elviselni sem. Aki mégis marad, az elfogadja, és ha elfogadta....

Mortal, ne húzd fel magad, bízd ezt a profikra, hidd el, majd mi szépen felidegesítünk, minek fáradnál vele saját magad?
Dátum: 2016.07.22. 21:29:52
S ím, süket csend ül, Babylon házai között...a nagy OffsSátán nem szövi álnok terveit( vagy csak megtartja magának,mert nem akarja, hogy újra csuklásrohamok gyötörjék szeretett szüleit ),nem számlálja a HamisPróféta, a háború eljövendő véres napjait, gyalázva az ellene fenekedők seregeit. Az Égi Bölcsesség Nagyura sem hirdet újabb adókat, törvényeket...süket csend ül Babylon házai között.(Na, és persze a Krónikás is ott ül, orrát vakarja, s búsúl, mert ugyan kibe köthetne bele így?)
Dátum: 2016.07.20. 10:44:28
Köszi.
Dátum: 2016.07.19. 19:43:15
Miért nincs a Vakáció választható jutalmai közöt ...................... ?


A pontozott részt később majd kitöltöm, de én akartam az első hisztizö lenni
Dátum: 2016.07.19. 19:33:13
Megtennéd, hogy beidézed ezt az igéretet? Én nem találtam...
Dátum: 2016.07.19. 08:04:48
Most már lassan ideje lenne befejezni a személyeskedős sértegetős posztokat. Ez itt még mindig csak egy játék, bármennyire is komolyan veszitek.
Most talán még abba lehet hagyni, mielőtt a valódi világban is ellenségekké váltok. Szerintem abból jutott mindenkinek épp elég, minek még gyűjteni hozzá?
Dátum: 2016.07.16. 14:30:00
Szintén hibátlan
Dátum: 2016.07.16. 10:08:47
Tény.
Nyilván nem szándékosan van így, és meg fogják oldani, és kapunk kárpótlást érte. Tény az is, hogy ideje lenne megoldást találni az ilyen dolgok elkerülésére, akár azon az áron is, hogy a következő fél évben nem lesz újabb csatlóshuncutság fejlesztés...
Dátum: 2016.07.16. 09:54:27
Ott a túráért fizetsz, vagy a túráért és a felszerelésért. Ha nem fizetsz, nincs túra sem. Itt csak a felszerelésért, és ha nem kell, a túra akkor is van.Ingyen.

Melyik ósköves cucc, vagy funkció nem működik a bugos szb. miatt? Vagy ha nem fut le a Bajnoki?

Értem én, hogy jogos valahol, a hibátlan működés elvárása, de hibák mindenütt lehetnek, és eddig szerintem mindig volt korrekt kárpótlás.
Dátum: 2016.07.16. 09:36:27
Mindkettőtöknek van igazsága. Nyilván, ha csak ezt a konkrét esetet nézzük, akkor kicsit túl van már lihegve, de mostanában elég sok ilyesmi volt, és ahogy bonyolódik a kód( fejlesztések), várhatóan még több lesz.
Erre valahogyan fel kellene készülni, valahogyan kezelni kellene. Amit Offs mond teljesen igaz, de nekem rémlik olyasmi, hogy annó a TF.-is kapott már plusz programozót, ha jól emlékszem, tehát létezhet valami megoldásféle....
Másrészt viszont, ez továbbra is csak egy játék...nem halsz éhen, és nem halsz bele a perforált vakbeled okozta gyulladásba. ha történik valami hiba. A szívroham esetleg elvihet, vagy a stroke, ha túl komolyan veszed. A fizetünk érte érvelés akkor lenne igazán komoly, ha rendszeres, kötelező havi/heti/évi díj lenne a játékban való részvétel feltétele. Jelen pillanatban a fizetés csak lehetőség, önkéntes, és amiért fizetsz, az hibátlanul meg is kapod. Őskövet, prémium,vip, stb. funkciókat, amik akkor is megvannak, ha bugol a szövibajnoki...
Dátum: 2016.07.16. 08:56:27
Nem értem...nem csúszik sehová.Kimarad.Nem lesz szünnap. Kedd délben pedig a szokásos rend szerint indul az új kör.

Amúgy, szerinted, mit kellene tennie/tenniük? Találják fel azonnal az időgépet?
Dátum: 2016.07.16. 08:31:56
Olvasd végig, amit írt...visszakapjuk azt a napot, elmarad a hétfői szünnap.
Dátum: 2016.07.15. 20:49:35
Nagggyon jó gondolat