Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2016.07.29. 22:09:27
Off vége.

A smaragd karakterek pedig jelentkezzenek. Ide, vagy oda.
Dátum: 2016.07.29. 21:49:27
Pozőr vagy Inkvizitor, nem is legkisebbek közül. igazi Voluman, de lakodalmas rocker legyek ha zavar....

Csak igyekszem világossá tenni, hogy az elveid nem az én elveim... Nálunk elfér a "selejt" is, majd terminátort nevelünk belőle.
Dátum: 2016.07.29. 21:31:40
De a jóisten verje a fejed Planck s.....-be, miért hiszed, hogy ti vagytok az etalon, amihez fel kell nőni? Max annak, annak , aki dögszagú akar lenni.
Sokféle cél lehet ebben a játékban, és mindegyikhez más út kell...Több játékos lehetne, de ez nem az a játék, ahol egyre többen lesznek....
Dátum: 2016.07.29. 21:17:12
Ha csak mosdatlan lenne...de sértő. Na mindegy....Lényeg, hogy még van pár napod a friss levegőn, azután már csak a port lélegezheted be
Dátum: 2016.07.29. 18:48:38
Nyugodj meg...10 éves intervallumot vizsgálva abszolút kiegyenlített a random...
Dátum: 2016.07.29. 16:51:51
Azért ez a "selejt", kicsit erős nem? Nem biztos, hogy mindenki az szb.-nek akar mindent alárendelni...más stílusban játszik, egyszerűen csak nem neki való a hullaszag....
Dátum: 2016.07.29. 07:58:45
Meg amúgy, a második alkalommal, lehetőséget adunk rá, hogy érdemei elismerése mellett, más szövetség fényét emelje jelenlétével.
Dátum: 2016.07.28. 21:32:46
Jaja..az is...bizony.Effélék is....
Dátum: 2016.07.28. 21:30:37
Ekkora brutalitás azért nincs...felnégyeljük, és a kiéhezett aranyhalak elé vetjük..De lehet hogy fordítva.
Dátum: 2016.07.28. 16:33:40
A v6 legagyatlanabb smaragd szövetsége aktív tagokat vár. A Kút marha nagy, de van Lélekenergia tároló A szövibajnoki részvétel kötelező, a renitenseket durván szankcionáljuk, de lehet alkudozni. A vezetők igazságtalanok, néha bunkók, de a hangulat többnyire jó, élénk a társasági élet, az epikusok jó tempóban hullanak. Az olvasás-írás tudománya, és alkalmazása kötelező.
Építési minimum nincs megszabva, de elvárunk egy minimális szintet. Aki a "csak 5 szb., kihívások,kennelezés " stratégiát tolja, annak nem ez a megfelelő szövetség. Az önfejűsködést, a szabályaink be nem tartását nem toleráljuk.

Jelentkezni A Próbacseresznye szövetség tagjainál lehet.
Dátum: 2016.07.28. 15:49:00
Zabálás
Zabáltass fel 3 állatot csatlósoddal (többször ismételhető).
időtartam: júl. 28-30.
jutalom: 2 napkristály, 1 kiégett őskő, 2 kézikönyv
................................................................................ ..........
Zabálás
Zabáltass fel 3 állatot csatlósoddal (többször ismételhető).
időtartam: júl. 28-30.
jutalom: 1 napkristály

"...A hozzászólást Miklós módosította 2016.07.25. 16:51:19-kor "
-------------------------------------------------------------------------------- -



Azért, ezt,csak így szó nélkül...nem volt túl szép dolog. Mi az oka a módosításnak????
Dátum: 2016.07.28. 14:02:23
Nem az iszlámon van a hangsúly, hanem hogy nem az errefelé alapvető keresztény vallásba kérdezett bele, és nem kimondottan felszinesen.
Bár kétségtelenül érdekes kérdés.
Sosem egy adott vallással van a gond, hanem a szélsőséges fanatikusaival.
Dátum: 2016.07.28. 13:33:41
Rég láttam ennyi zseniális kérdést....

Edda tagjai ( mikori Edda ?)

Osztrák(!!) tartomány székhelye...

Iszlám vallás mélységei....
Dátum: 2016.07.28. 11:20:04
"... melyben sűrű fekete eszencia van.."

A Császárimádók gyerekei csészébe ....-nak, Inkvizítor?
Dátum: 2016.07.28. 10:50:52
Persze nem ingyen, mert így több erőforást kell beáldozni

Ingyen lenne, mert a késöbb kezdök annyival több erőforrást kapnak az inspiráció miatt, hogy majd belefulladnak.
A nyolcvanadik szintet pedig csak úgy mondtam, mondhattam volna, 100-at is, vagy 120-at. Lényeg, hogy magasabb szinteken,NORMÁLIS játék mellett, akkora a napi bevétel, hogy akár napi 10-20K lé sem számít szinte semmit.

Nem látom további értelmét ennek a viharnak a biliben.

Alamizsna...93. szint, közepes, nem gyémánt karakter, szb. :

Te nyerted a csatát.
A jutalmad 6568 lélekenergia és 29 TP.
Dátum: 2016.07.27. 22:50:45
Én normális karakterekről beszéltem, nem extrém, negyedévente egy szintlépéssel hízlalt terminátortojásokról. Gondolom arra is figyelsz, hogy az 5 szb.-ből 4 vesztes legyen,mert minek a tp....

Szerintem ez extrém, és nem hiszem, hogy a szabályoknak azért kellene módosulniuk, hogy a szélsőségeket támogassák.Amúgy meg, aki ezt akarja tolni, legyen gyémánt. Persze így is el fogsz jutni, (pár száz év alatt) olyan szintre, ahol aprópénz lesz a gyémántbónusz, már ha meg nem unod ezt a csupa izgalom és akció játékmódot, a 10.-15. évre
Dátum: 2016.07.27. 21:22:13
Ez jól hangzik, csak pár dolog...

Oszd le ezt napi szintre, mert nem gyűjtögetheted hetekig a tp.-t,hogy a plusz lébőkból összejöjjön a plusz tu.

Hány növelésig ugyanannyi lé növelni a tulajdonságot ?

45. szinten, egy normális karakternek mennyi a napi bejövö lé-je, ennek hány százaléka lenne a napi max. térkapukból kijövö "plusz" lé ?

80. szinten ugyenez az érték?


Nincs végtelen térkapu naponta, mert a kapupontok száma véges.

Miért nem a gyémánt karakterek uralják a mezőnyt mindenütt, ha olyan komoly előny a bónuszuk?




Minden nap elteszek egy egyforintost, húszmillió nap múlva megvehetem a Mustangot, amit kinéztem magamnak.Kérdés, hogy élek-e még 54794 év múlva, lesz-e akkor még forint, Mustang, és ugyanannyiba kerül-e majd akkor, mint most.
Dátum: 2016.07.27. 16:44:19
Senki nem akart nerfelni.

Az érveimet pedig meg lehet tekinteni az adott ütőtávok legerősebb karakterei között, ahol valahogy nem kizárólag gyémántok szerepelnek, sőt megkockáztatom, jelentős többségben sincsenek.
Tehát a hordabónuszok jelentősége gyakorlatilag nulla.
Dátum: 2016.07.27. 16:19:01
Nem ledarálni, összeszedni

Ha csak nem rontottad el extrém módon 80. szint környékére, akkor igen, mindegy.
Dátum: 2016.07.27. 16:03:25
Mennyi nap a 100 kapu? Annyi nap alatt 100K lé ide vagy oda annyit se számít, mint a harmatos lepkefing...