Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2016.08.22. 15:55:24
( Há'mer hogy a bubáánatba másképp éjje ki ja a zember a zifjúkorábú visszamaratt szerepjátékos fertőzést itten a Végzetúrba e??? Az ilyen szájalásoktól lesz kicsit több,mint matek meg kattintgatás. )

Pont jó volt így ez a beosztás, legalább a kívülállók nem sérültek meg, nem kellett megélniük, hogy a porba tapossák őket
Dátum: 2016.08.22. 15:32:55
Nem vitatom az eredményeiteket.Sőt gratulálok hozzá. Nem emlegetem(de! ), hogy mi öltünk először epikust, és megszakítás nélkül vagyunk a Teremtés óta a világ legjobb smaragd szövetsége...
Mert ez a topic az szb.-ről szól, az egyéb érdemek itt mellékesek....
Dátum: 2016.08.22. 15:15:17
Akkor az előző hsz. csak puszta ténymegállapítás volt, minden rejtett él nélkül? Ebben az esetben, nem szóltam
Dátum: 2016.08.22. 15:01:02
A Cseresznyefa vélhetőleg valóban profitált Don munkásságából, annyiban, hogy a másik két társaság a Hullák fejét jobban akarhatta, mint a miénket.Mindenesetre sem erről, sem bármi másról nem történt részünkről semmilyen üzenetváltás. megegyezés. Természetesen kihasználtuk a helyzetet,és a jövőben is ki fogjuk használni, a hasonló lehetőségeket.Bár véleményem szerint ez is lehetne egyfajta taktika, ennek ellenére sem tettünk "diplomáciai lépéseket". Nem igérem, hogy soha nem is fogunk, azt viszont igen, hogy ha ellenünk megteszik, nem fogok reklamálni.

A savanyú szőlő nem finom ugye? (A kérdés Mortal-nak IS szól )
Dátum: 2016.08.22. 13:06:29
Azért én megemlékek,znék a HRC-ről...nagyon durva ellenfelek voltak, végig a nyakunkban...gratulálok nekik.

Leo: A ti bagázsotokkal semmilyen módon és esetben nem szeretnék kettesben maradni


Egyébként pedig, én ugyan a végső győzelem után terveztem bemutatni, de ha Cheri már elkottyantotta, bemutatom az SZB. Oroszlánját, a Hullák porbatipróját, a Taktikusok Taktikusát.....:

PREEDÁÁÁTTOOOOOOROKK

( tapsvihar, éljenzés... )
Dátum: 2016.08.22. 12:23:26
Köszönöm a társaság nevében

Õszintén szòlva tartottam tõletek, szokatlanul keveset ütöttek a Hullák, azt hittem mára tartogatjátok a meglepi ütészáport....
Dátum: 2016.08.19. 18:15:06
Mekkora hatalma van Donnak.... Szinte látom ahogy Darth Vader, Voldemort, az Ördög, és Kim Dzsong Un rettegve húzza meg magát a sarokba kucorodva, ha Don árnyéka rájuk vetül. Még arra is képes, hogy rákényszerítsen egy szövetséget a Bajnokságban való részvételre.

Lehet hogy alábecsültem eddig....
Dátum: 2016.08.19. 14:37:21
Rendezhetnénk egy Szövetségi Arcművészeti Bajnokságot

Egy topic, ezzel a névvel, minden induló szövetségből nyomhatják a tagok a rizsát, a választott (nem versenyző szövik tagjaiból) bírók pedig pontoznak, adott idő múlva összeszámoljuk a pontokat....
Dátum: 2016.08.19. 13:37:45
Nem haragszom, de rólunk szól Presztízskérdés számunkra, hogy a két "nagyvad" a végén a hátunkat nézegesse. Hibát követsz el, ha alábecsülsz minket. A Cseresznyefa gyökerei a világ teremtéséig nyúlnak, a legendás óidőkben szökkent szárba, a Káosz őserői táplálják....amíg ti egymást marjátok veszett kutya módra, mi leszünk a nevető harmadikok...A csúcsról fogom nézni a Második( az első vesztes) helyért folyó harcot...remélem nem okoztok csalódást
Dátum: 2016.08.19. 13:04:54
Nohát Inkvizítor, valahogy nem a legjobb módszert választottad a "barátaid" ellen...de nekem sem tetszik a sok zöld a térképen....ellenségem ellenségei ezúttal talán barátaim lesznek...de hogy melyik ellenségem melyik ellensége....azt majd még meglátom Káosz mindenekfelett
Dátum: 2016.08.18. 23:14:32
Nem csak a boltnak. Jelenleg is megvan már egy nagyon durva " átbillenés" effekt. Aki elég erős, az hatványozottan kevesebb (idő, energia,kattintás, pénz)befetetéssel tud hatványozottan gyorsabban még erősebbé válni. A felsorolt dolgokat csillagászati mennyiségben üzni napi szinten, extrém mennyiségű jutalomra szert téve belőle....nem lenne jó ötlet, ha ezek mellé még őskövet is termelne.

Az alapötlet nem rossz, de olyan "küldetések" kellenének, amik nem illeszkednek a napi rutinba, nem teljesülnének csak úgy "mellékesen", a szokásos " küldisorok" pörgetése közben.
Dátum: 2016.08.18. 21:07:36
Már ne is haragudj, de ez ingyenkavics, semmiért. Csak idő kérdése.
Dátum: 2016.08.18. 13:04:52
Aki a legjobb akar lenni, annak a legjobbat kell a földbe taposni, mindjárt a legelején....de győztest csak a végén hirdetnek, nem számít ki hol volt a közepén.

(Örökre? Géppisztollyal, vagy hogyan ? )
Dátum: 2016.08.16. 19:29:41
Ahh igen...Eisenhorn.....üdvözletét küldi, és kitartást kíván az Úthoz. Ő már ideért.
Dátum: 2016.08.16. 19:25:12
Szarkazmus : A "más" beállítottságú hím egyedek orgazmusa...nem??

Irónia: Az ország, ahol a töltőtollak élnek.
Dátum: 2016.08.16. 19:21:50
Nekem is tetszik a felállás...
Dátum: 2016.08.15. 20:16:56
Egyébként pedig, ismét csak gratulálok az ellenfeleinknek, nem adták olcsón, különösen a Dardosia.
Dátum: 2016.08.15. 20:02:59
Se agyam, se lelkem Inkvizítor, mi közöm lenne a gyászhoz? Sosem ízleltem, és sosem fogom ízlelni a halált. Nem fontos ki győz, csak a kiontott Vér számít, a Háború. Csak hogy tudd, vérem sincs, az enyémben biztosan nem füröszti majd mosolygó arcát Khorne...
Dátum: 2016.08.15. 20:02:15
Az idézet...emlékszel mit mondtam, hová tartasz ezen az úton? Jól haladsz...Slaanesh már felfigyelt rád





(Kezdesz kiesni a választott kabátodból.... )
Dátum: 2016.08.15. 19:24:45
Imádkozz még utoljára a halott istenedhez Inkvizítor...holnap kezdődik Khorne ünnepe, a Háború.Tengernyi vérrel, és porrátört csontokkal szenteljük meg a földet, a Káosz dicsőségére, az Ö kedve szerint.