Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2016.09.08. 22:06:58
Na várj...az nem műkszik, hogy most azonnal megnyomom Kisfröccsön a Harcol gombot, és úgy ahogy van, csupasz seggel, letámad egy másik csatlóst?
Mondjuk egy szövin belüli házibajnokság keretében?
Dátum: 2016.09.08. 21:51:19
Ezt fejtsd ki, légy oly kedves

Ja, de privátban, nehogy megint három oldalon keresztül minket kelljen olvasni.
Dátum: 2016.09.08. 21:28:26
A Kaba nem állat, a kabasólyom igen. Ha Kabasólymost írt volna, igazad lenne.
Dátum: 2016.09.08. 21:05:38
A szóval aki csak kiváncsiságból kipróbálta, az végleg és visszavonhatatlanul önkéntes boxzsákká vált, mindezt úgy, hogy utólag értesült a dologról?? Igazán rendkívül kedves megoldás.Már majdnem belekóstoltam, de előtte benéztem ide, szerencsére.

Úgy látom fel kell adnom az idealista álláspontom, és meghajolni, a " na de ki foglalkozna vele, ha nem adna a karakternek is..." érv előtt.Látom máris, így is, megjelentek a "nem éri meg" hozzászólások.

Nekik akartok fejleszteni? Akkor nem kell ennyire belebonyolódni.Ök boldogok lennének attól is, ha vehetnének x kőért egy tárgyat, ami y%-al növeli egy adott tulajdonság értékét. Ennyi. Ők örülnek, nektek megvan a bevétel ti is örültök.
Nekem, meg a többi idiótának meg, akik végül majd foglalkoznak ezzel a csatlósarénával, függetlenül attól, hogy megéri-e, bőven megfelelt volna táp nélkül is...sőt, jobban is szórakoznánk...

Na mindegy. Meglátom mit hoz az idő....lehet, hogy majd én is odaadom magam boxzsáknak...
Dátum: 2016.09.08. 20:45:22
Nem csak neked...legalább ketten biztosan vagyunk.
Dátum: 2016.09.08. 00:03:42
Látom leszűrted a 3 oldal lényegét. Kár, hogy nem sikerült túl jól. Sajnálom ha beleléptem a te, meg a többi tesztelő lelkébe, és azt mertem írni, ami nem tetszik benne.Amire egyébként azóta sem válaszolt senki.
Miért kellett bele, hogy a karaktert is tápolja ez egész?
Dátum: 2016.09.07. 23:48:29
.
Dátum: 2016.09.07. 23:47:23
Ha akarod megmutatom, hogyan kell csinálni...csak egy csettintés, és már kész is Bolygó Ura...dől a kavics mint a vakablak.
Dátum: 2016.09.07. 23:43:02
....

(Meggondoltam, nem ér meg ennyi betűt)
Dátum: 2016.09.07. 21:28:44


Akkor pihenj. Én meg majd megduplázom a befizetésem, amint felére csökken a valamirevaló nyílvesszők ára.De eddig nagyon úgy néz ki, hogy duplázás helyett negyedelem....
Dátum: 2016.09.07. 21:09:41
Ha már ilyen lelkesen kukkolgatsz,majd figyeld, meddig marad ugyanez a díszmagyar...talán ha félévente váltom, amikor már tényleg muszáj, és nagyon ritka hogy kövesre. Szóval nem túloztam szerintem. Ha a lehetőségeim engedik, néha "támogatom a fejlesztést".Nem a sebezhetetlenségemért, hanem hogy lefelé nem ütve is meg tudjam tölteni legalább félig a kamrát, és hogy ne én legyek a legkellemesebb célpont.

Ráadásul ez a díszmagyar 30%-al több lét jelent a térkapuból...ami azért elég jó dolog.
Dátum: 2016.09.07. 20:26:09
Amióta megvan pontosan így használom...
Dátum: 2016.09.07. 20:21:33
Na, amíg megfőztem vacsorám, kiderült hogy van ingyen benzin, csak venni kell először egy olajkutat. Kis befizetés mellett választanom kell mindíg, melyik ujjamba harapjak, mi lenne jobb, préselő? Vagy egy narancs detektor, hogy elég legyen a három dekrétum a templomra? Ha megvan a templomból a kavics, költsem szőlőre, hogy meglegyen a fétis, vagy tegyem félre, hogy prémes legyek a verem idején, és 400 helyett 800 csp.-ből tolhassam? A minikböl asztrálkövet vegyek ki, vagy inkább szelencét, hogy még nyugdíj előtt legyen pár megám?
Melyik részét hagyjam ki a játéknak?

Tudom, ez van, mindennek ára van, általában bele is nyugszom, csak amikor elkezdenek dobálózni ezzel az "ingyen is lehet szerezni" érveléssel, néha felbüffen. Majd megoldom, nem ez a lényeg.

Az a lényeg, hogy miért kell ezzel is nyerstápot adni? miért kellett bele az, hogy a csatlós tulajdonságai növelik a gazdi tulajdonságait is?
Mert amúgy jó kis dolog lenne, mehetne a felhőtlen szórakozás a kasviadallal...ki tudja a legjobb harcipockot nevelni. De nem, nem így lesz, mert tápolja a karaktert, "megéri" eladni apuka audiját és betolni az árát, innentől pedig már nem számít, ki csinálná jobban, csak az, ki adja el jobb áron az audit.
Dátum: 2016.09.07. 18:48:26
Izgult rád a nyavalya...

Csak akkora kirohanást rittyentettél, gondoltam szólok, hogy vegyél levegőt
Dátum: 2016.09.07. 18:46:45
Amíg nulláról a jelenlegi 29-re vittem a kincset, addig esett összesen 2 darab asztrális kő...az egyikkel elment az addig fullos, barna mytoért, a másikkal meg egy másik, hátha az is sárga lesz, kék lett.
Dátum: 2016.09.07. 18:36:08
Lassíts már kicsit...nem beszéltem törléshullámról, azt is leírtam, hogy lett volna jobb szerintem, sőt azt is, hogy legyen havidíjas szerver, ahol nem a bankkártyádtól leszel király....

A véleményem meg nem kell hogy tetsszen, de azért had írhassam már le...
Dátum: 2016.09.07. 18:30:14
Rendes dolog tőled... nekem valahogy nagyonnem esik, se garmadával, se apránként..mindenféle mytók esnek, néha törmelék, és nagyobb nemzeti ünnepeken esetleg asztrálszilánk.

A lényeg a mennyi idő alatt, ha mindennap elteszek száz forintot, az évi 36500, száz év alatt meg is van a Dodge Challenger Hellcat, és akkor király leszek a gyorsulási versenyeken. Vagy mégsem, mert addigra annyit ér mint egy velorex most? esetleg nem is élek addig?
Dátum: 2016.09.07. 18:15:28
Köszönöm a választ.

3 csatlós: lehet hogy rosszul olvastam, de mintha számíta mennyi csatlóst viszek...MOD( elolvastam újra: 3 csatlós kifekszik, kész. Ha 12 csatlós van, 3 kifekszik, viszem a következő hármat...)

"Ez is mellé, asztrális követ garmadával lehet szerezni teljesen ingyen." Hol??

" A fókuszok kheszon törmelékért megvehetők " Igen. Törmelék asztrális kincsből jön, x idő alatt, de van instant fókusz kápéért. Ha jól értem nem mindegy mennyi fókuszod van...

Tudod a legtöbb ilyen tápolós fejlesztésnél nagyon nem mindegy, ki mennyire száll el az elején...az hogy fél év alatt vagy 1 hét alatt van x akármim gyakorlatilag behozhatatlan különbség szokott lenni.

Nem, nem trollkodás volt. Már amikor beharangoztad, akkor is írtam, hogy ki kellene hagyni a karaktertápoló részt. De mindegy, nem vitatkozni akartam, csak leírtam a véleményem.
Dátum: 2016.09.07. 18:03:04
Nem dőltem a kardomba, csak elmondtam a véleményem arról, hogy egy olyan fejlesztést, ami akár jó, és szórakoztató is lehetett volna mindenkinek, sikerült megint úgy kivitelezni, hogy a játékosok sacc. 80%-a megint csak negatív élményekkel gazdagodik.
Dátum: 2016.09.07. 17:58:10
Miklós, bocsánat, tudom hogy rengeteg időt, és energiát öltetek bele, többek között az én szórakoztatásomra is, és nem szép dolog, hogy ezeket mondtam, de ez az igazság.