Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2016.09.13. 12:31:10
Erre az szokott lenni a reakció, hogy hamar megunják, mert nincs fejlesztés...legyen. Egyrészt a havidíjba ne csak a stagnálás férjen bele, másrészt pedig lehet úgy is csinálni, hogy "gyerekek, a következő, jól kidolgozott, agyontesztelt, kibalanszolt eventre van lehetőség, ebben a negyedévben,egyszeri x plusz forintért, kezdődik az egy hetes ingyen kipróbálás, utána mindent visszaveszünk, és mindenki szavaz,akarjátok-e? A többség dönt. Ha bekerül, a nemmel szavazók vagy mégis vállalják a havi plusz forintokat, vagy sajnos nem tudnak belépni az event ideje alatt.

Így ugyan lesz némi szerepe a vastagabb pánztárcának, de közel sem akkora mint jelenleg, ha jól van belőve a havidíj, és az event plusz ára, valamint az eventben szerezhető előny mértéke.
Dátum: 2016.09.13. 12:06:49
Háháá...megynyertük a top hármat erre a hétre....

Hullák, nektek csak "felhozó" ellenfelek maradtak, szusszanhattok...
Dátum: 2016.09.13. 12:04:38
Szar dolog egyenlő feltételekkel küzdeni mi?
Dátum: 2016.09.13. 11:22:44
Dehidratált víz.
Dátum: 2016.09.13. 11:19:55
Már régóta nem arról van szó,hogy fizetek vagy sem. Arról, hogy mennyit, és miért fizetek. Kezdetben lehetett tényleg kényelmi dolgokat, és minimális előnyt kapni őskőért: prém tagság, köves cuccok a kufárnál. Aki megvette, megkapta, aki nem, az nem.Ennyi. Nem vehettél dupla,tripla prémet, vagy háromszor nagyobbat sebző fegyvert, hiába fizettél volna háromszor annyit.Mostanra ez oda jutott, hogy néhány egymásra épülő fizetős feature-nek hála, nagyjából korlátlan mennyiségben vehetsz magadnak tápot, mostmár nagyon is vastagon számít, hogy háromszor annyija van rá A-nak, mint B-nek. Érted a különbséget?

Legyen egy lehetőség, ahol mindenki licitálhat őskővel, és aki az héten nyer, az az ajánlott kövei/10 pontot eloszthat a tulajdonságai vagy szakértelmei között. A fejlesztésekből meg hagyjuk ki az őskövet a jövőben.

Vagy legyen egy elfogadható havidíjért játszható full kőmentes szerver, ahol SEMMIT nem kaphatsz pénzért.


Amiért még itt vagyok, az legnagyobb részt a társaság, illetve az a játékélmény, ami jelenleg még elérhető annyiért, amennyim jut rá, és a remény, hogy talán pozitív irányba is akad néha változás. Szeretem ezt a játékot, azért jártatom a szám a nemtetsző dolgok miatt, hogy akiknek látniuk kell, lássák, nagyon nem jó az irány. Mert akadnak jó fejlesztések is, Verem, Szövetségi bajnokság, a legtöbb minievent...igen, a Verem kapcsán is sokat téptem a szám, egyetlen dolog miatt, ami engem nem érintett, de nem tetszett a lekezelő hozzáállás, amit azok kaptak, akiket igen.

Ami a konkrét témát illeti, az sajnálom, már a születése előtt elvérzett nálam, akkor, amikor megjelentek a mytók.
Dátum: 2016.09.12. 23:37:23
Nem, a probléma az, hogy nincs elég barna myto, de ha eleget fizetsz, akkor van, és nincs elég törmelék, de ha eleget fizetsz, nem is kell.
Mert minden egyébre ott a mastercard ugyebár...Mindennek a tetejébe, pont azok, akik hajlanának a zsebükbe nyúlni, mert a csúcson akarják tudni a karakterüket mindenáron, nem fogják megtenni, mert " nem éri meg", pp. pazarlásnak minősül, gyengíti a karaktert, azok pedig akik beáldoznák az optimalizálást a kakasviadalért, azért nem fognak törődni vele, mert hiába bizonygatja bárki, NEM lehet ingyen tolni.
Elhülyéskedni még lehetne vele talán egyszer-kétszer, de nem azon az áron, hogy a többi frusztráló "játékélmény" mellé,(esélytelen portya, esélytelen bajnoki, esélytelen eventek, stb...) kapjak még egyet, ráadásul azokat hízlalva, akik már így is épp elég erősek.Még akkor sem, ha csak minimálisan híznak rajtam, és nem okoznak azonnali, közvetlen károkat vele.

Lehet letrollozni, meg azt mondani, hogy negatív vagyok, és csak fikázok....majd meglátjuk.
Dátum: 2016.09.12. 22:01:47
Akkor karaj.
Dátum: 2016.09.12. 22:00:54
Amióta láttam kalóriaszegény(csökkentett energiatartalmú)energidrinket, nem egykönnyen lepődöm meg....
Dátum: 2016.09.12. 21:39:48
Technovirágnyelv.... Ezt figyeljétek, én ki merem ide írni hogy huawei

Egyébként én is érdekesnek találom, hogy telefonfüggő a dolog, gyanítom hogy inkább az eltérő droidverziók lesznek a háttérben...minél újabb, annál jobban rühelli a flasht.
Dátum: 2016.09.12. 17:56:12
Kicsit átgondoltam, nem olyan rossz ez...mindenkinek. Nem véletlenül vannak, akiknek tetszik. A fő siránkozásvonal ugye a barna bigyó,ami eszencia mellé potyog.

No, akkor gondolkodjunk...az eszencia random esik, kivéve ha van felszerelés az állaton.Aki pörgeti ezt, mert ugye a megák nagy tápok, meg akkor már ott a sajtolós ismételhető is, annak nem hogy ingyen van a barna, hanem egyenesen ajándék.Melléktermék.
Dátum: 2016.09.12. 17:01:09
Örülök, hogy neked tetszik

Ha nem érted amit írok, az nem baj, a korlátairól nem tehet senki, meg amúgy is csak egy troll vagyok, ne is foglalkozz vele miket hordok össze.
Dátum: 2016.09.12. 12:39:34
Bajnokok...izé, BajnoKOT reggelire.
Dátum: 2016.09.12. 12:30:19
Szerencsénk volt, meg csaltunk is...mert találtunk egy jó taktikust, és mert dolgoznak mellette tanácsadók is, ha kell.

(Ha valakinek túl sok jut a cseresznyéből, az tuti bef...ik, még ha halott is )
Dátum: 2016.09.12. 12:20:11
Most akartam gratulálni a Hulláknak a bajnokveréshez....de látom már felesleges

Azért csak gratulálok. Pihenjetek rendesen, és hozzatok tartalék alsóneműt...
Dátum: 2016.09.12. 09:51:15
Aki kicsit is " rálát" a játékra, olvassa a fórumot, az tudja, hogy mi játékosok kétféle fejlesztést utálunk igazán.

Azt, amiben megfelelő összegért az átlagosan fizető játékosokhoz képest nagyságrendekkel gyorsabban, nagyságrendekkel többet lehet elérni.
Azt, amiben végeláthatatlan ideig tartó, random gyűjtögetéssel lehet bármit is elérni.

Miért, hogyan született az a gondolat, hogy a kettő kombinációja majd népszerű lesz???
Dátum: 2016.09.12. 07:53:25
Dolphin browser. Hosszú ideje,többféle márkán, több droid verzióval használom, teljesen rendben van. Annyit még próbálj meg, hogy a böngésződ átállítod asztali módra.
Dátum: 2016.09.09. 19:23:45
Egy karakter neve, szövitárs volt V5.-n. Az aláírásod nagyon emlékeztetett valakire, lehet, hogy rá.
Dátum: 2016.09.09. 19:21:27
Segítek Leo: Alábecsülted a tagjaink hozzáállását, a korábbi tapasztalataid alapján.Én pl. szövimedált buktam akkor miattatok, mert inkább pp.-lötyit vettem ki a tokenekből...
Dátum: 2016.09.08. 22:25:56
Frode???
Dátum: 2016.09.08. 22:11:18
Ne kapkodd el a dolgot...attól hogy "gyári formában" nem jön be, pár elvetemült figurával, kis moddinggal, lehetne jó buli is...