Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2016.09.18. 10:15:00
Még most sem lenne késő leállni az ad-hoc fejlesztesékkel, és akár egy hónapot rászánni a kialakult helyzet elemzésére, elolvasni a véleményeket, (nem 20 emberét), megtalálni a főbb hibapontokat,megtalálni a legkevéssbé fájdalmas módszert a mostani állapotok normalizálására, és utána újragondolni a további fejlesztési irányt.
Így hagyni, és tovább tolni, szerintem nagy hiba volna...
Dátum: 2016.09.18. 10:02:01
Nem volt választása.Egyszerűen azt kapta,mint mindenki, a mytok, egyebek helyett.Nem ezért fejlesztette direkt a kincset. Annak a szutyoknak valami másból kellett volna esnie, amiről eldönthette volna, hogy foglalkozik vele, vagy sem.
Dátum: 2016.09.18. 09:51:24
Persze, ha gyúrtam volna a milliárdos kincs képességre, és eddig az vigasztalt volna a sok szép szines bigyóka helyett rámszakadó törmelékért, hogy legalább nekem marha sok van, királykodhatok a mastercard arénában(by Don), akkor most fertelmesen ideges lennék.
Mivel azonban nem így történt, nekem nincs bajom a dologgal, sőt,mint írtam, nagyon is korrekt dolognak érzem.

Komolyan mondom, így könnyebben a zsebébe nyúl szerintem az emberfialánya, nálam is erősen rezeg a léc...nem lehet korlátlanul dönteni bele a forintot 5 embernek, de ezt a bevételcsökkenést jó eséllyel kompenzálja, vagy meghaladja az, hogy a fix összeget sokkal többen dobják be.
Dátum: 2016.09.18. 00:30:53
Holnap pedig Szövetségi medált szeretnék venni, 40 darabot, 80 kőért.
Dátum: 2016.09.18. 00:19:26
Most mi a gond? Kevés volt a törmelék, tessék, itt egy tehervonatnyi. Először azt gondoltam, véletlenül egy nullával több lett, de akkor meg pont ugyanannyi lenne, mint ha simán vennél 80 kőért arany fókuszt, nem lenne kedvezményes...

MOD.

Megfogadták a tanácsom, simán egyszerűen, bonyolult fejlesztésnek mondott körítés nélkül, nyílt sisakkal tulajdonságvásár.Egyenlő feltételekkel, mert mindenki csak egyszer veheti meg, mindegy mennyi pénze volna rá.Még korrekt is így.
Dátum: 2016.09.17. 16:01:01
Miért értek ti meg ennyi macerát egyetlen embernek? Minimum a kutyámat kellene megennetek, vagy kilocsolni a 22 éves szilvapálinkámat, hogy így rátok vaduljak.....
Dátum: 2016.09.17. 15:25:20
amelynek van legalább 3 olyan 20+ szintű tagja, akinek az aktivitása nem piros.

Hogyan vesznek részt szb.-n ?

MOD: Rájöttem közben...zseniális módon,még mindig csak az adott bajnokság indulásakor vizsgálja a feltételeket.Ami gyakorlatilag egyenlő azzal, mintha nem is lennének feltételek.Olyan szabály, ami csak azokra vonatkozik, akik tiszteletben tartják.
Dátum: 2016.09.17. 07:54:44
Először is: Ne adjon tápot közvetlenül a gazdinak.
Másodszor: Ne lehessen kápéval megkerülni a szivatós gyűjtögetősdit.
Harmadszor: Ha épp nincs hozzá kedvem, ne kelljen résztvennem benne, passzívan sem, ha két nap múlva van kedvem, akkor megtehessem.
Negyedszer: " A csatát az nyeri, aki több csatlóst tud a padlóra küldeni. " Ezt felejtsük el. Szimplán csak egy-egy ellen harcoljanak a csatlósok.Kijelölsz egyet, az harcol, ennyi.
Ötödször: A hozzávalók hozzáférésében meglévő orbitális különbségeket drasztikusan csökkenteni valamilyen módon, vagy a portyához hasonlóan differenciálni a támadható ellenfeleket.( x harci erő, felszerelésszint függvényében).

Így hirtelen ennyi, bár szerintem már ez is túlmegy a finomhangolás határán...


Ja, igen...tesztelés 20 emberrel....ez most komoly?
Dátum: 2016.09.16. 15:46:32
Idézet: Azazel - 2016.09.08. 21:05:38
... Akkor nem kell ennyire belebonyolódni.Ök boldogok lennének attól is, ha vehetnének x kőért egy tárgyat, ami y%-al növeli egy adott tulajdonság értékét. Ennyi. Ők örülnek, nektek megvan a bevétel ti is örültök...
Dátum: 2016.09.15. 15:52:14
Papír ceruza? Két ablak a böngészőben?

Esetleg mondjuk, ha a jegyzettömb méretezhető, és pozícionálható lenne, ha már mindenképp leprogramozott dolog kell...

A magam részéről egyébként maximálisan egyetértek Donnal, azzal együtt, hogy én is nem egyszer ütöttem már falsot.
Dátum: 2016.09.13. 22:16:41
Akkor minek neked a fejlesztés? Az szb.-ben nem kell csatlós, a magas tulajdonságok direkt zavaróak.

Szerintem hamar elunnátok egymást, de ha mégsem, szerintem nem a legszebb jövőkép egy százfős játékosállomány.
Dátum: 2016.09.13. 22:01:15
Full ingyen tényleg nem megy...de kevés pénzből azért el lehet lenni, csak bele kell nyugodni, hogy bizonyos(egyre több) dolgokban nem veszel részt érdemben, vagy csak nagyon nehezen, sokára. Fétisek mind megérik, és elég sokat össze lehet szedni kevés pénzből is, legfeljebb nem egy, hanem két event alatt,Pl. nekem a szőlős fétis majd a következő szüretkor lesz meg.
Az arána meg kimarad nekem is, bár voltak terveim a magáncélú felhasználására, de ez van.
Dátum: 2016.09.13. 21:50:16
De had háborodjon fel, mindenkinek joga van felháborodni, ha nem tetszik neki, amivel meglepték éppen... Te pedig próbáld erősebben illeszteni, mert nélküle, és a többi hozzá hasonló "ultralight", csak szórakozni vágyó játékos nélkül, nincs semmilyen jövőképe a játéknak...ha csak ti hardcoreoptimistagémerek nem fanyalodtok arra, hogy egymást üssétek, kb. százan.
Dátum: 2016.09.13. 21:23:42
MOD : mire beírtam, már okafogyottá tetted.
Dátum: 2016.09.13. 15:40:45
Úgy látom azért csak sikerült akkora negatív hype-ot rittyentenem, hogy lassan mindenkinek csakazértis megtetszik az Aréna, mert a végén már csak én mondtam a magamét....
Dátum: 2016.09.13. 15:33:46
Ha ez az ára annak, hogy nem a bankszámla dönt, akkor igen. Nyilván megfelelne, mert amikor elkezdtem, megfelelt, és kifizetném érte mondjuk a havi 3 darab 30 köves sms árát is, ha tudom, hogy senki nem nőhet a fejemre, csak ha jobban tudja kihasználnia a játék lehetőségeit, vagy több ideje van rá, és nem azért, mert jobbak az anyagi lehetőségei.


Hagyjuk abba itt az offolást, ha akarod, privátban mehet tovább a téma.
Dátum: 2016.09.13. 15:24:30
Ameddig csak az az egy troll javasolja, semennyire.Ha rajta kívül még elég sokan, akkor átgondolnám. Annyira sok plusz melót azért talán nem jelentene, mert vannak kész modulok, amiket lehetne esetleg használni, szóval inkább csak a meglévőt kellene más struktúrába rendezni azt hiszem. A bevétel pedig nyilván attól függene, hogyan tudom menedzselni ezt az egészet, megtalálom-e a megfelelő árakat....

Mivel még sosem készítettem, adtam el, vezettem semmilyen játékot, ha ti, mint tapasztalt rekettyetervezők, és berendezők, azt mondjátok, hogy nem működne, kénytelen vagyok elhinni. Befejezem a havidíjas témát.
Dátum: 2016.09.13. 13:57:14
Csak netest mondjak? Wow, néhány gyengécske klónja, kb. ennyi.Belenéztem néhány próbálkozásba, de egyik sem fogott meg. Alapvetően hagyományos szerepjátékokat játszottam nagyon sokat, illetve a levelezős TF.-et, Ősök városát.

Ha arra akarsz kilyukadni, hogy nincs tapasztalatom ez ügyben, igazad van. De tudom, milyen lenne az ideális.Másrészt pedig tudom, emlékszem, milyen volt ez a játék akkor mikor elkezdtem, és látom, tapasztalom, milyenné lett.
Alapvetően nagyon nem érdekel, hogyan, mint van más játékokban, mert én ezzel a játékkal játszom, nagyon rég óta, és annak örülnék, ha kicsit jobban hasonlítana arra a játékra, amivel elkezdtem játszani.
Dátum: 2016.09.13. 13:30:06
Tudom.
Dátum: 2016.09.13. 12:47:06
Mé'? A halottak nem szoktak? Akkor nyugodjatok békében, vagy ilyesmi.....