Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2016.09.26. 13:11:43
Rendben, intézkedem, hogy az Ászt nem kérjük újra...

Bár szerintem az lenne az igazi rangadó, na mindegy.
Dátum: 2016.09.26. 12:29:57
Szintén gratulálok a Galaxis örzöinek is, jól küzdöttek, ha nem kellett volna ennyire figyelniük a hátukra, megszorongathattak volna minket..
Dátum: 2016.09.26. 12:24:37
Idézet: Don Firenze - 2016.09.26. 11:40:19
Én is segítek ahol tudok, sőt Mortal a hivatalos tanácsadóm, mert eddig csak ütöttem, most építek.
Teszem azt van nálunk Kira cica. Vagyis bocs.
Mi segítünk neki.
Ha hozzátok kerül egy új tag segítettetek.
De!
Ha egy amatőr szövetségbe nulla tapasztalattal bekerül egy játékos, és nem érti, nem segítenek neki..Majd neki szalad egy eventnek.


Miután nekiszaladt és fennakadt rajta, majd kérdez olyantól, aki várhatóan válaszol.
Dátum: 2016.09.26. 12:18:45
Na végre...ideje volt Gratulálok.

Lehet, hogy most jön egy Cseresznye-Hulla-Ász menet ??
Dátum: 2016.09.26. 11:33:48
Én biztos hogy segítek, Mortal is, szerintem te is, Leo is, nem hiszem hogy van olyan tapasztaltabb "öreg róka", aki nem osztaná szivesen az észt.

Kiváncsi lennék egy statisztikára, mert szerintem igenis könnyebb, mint az előző. Egy teljesen új, beforduló, nem érdeklődő játékosnak valóban igen kevés esélye van rá, de az iskolát se az érettségivel kezdjük.
Vannak más eventek is, sikerélményinfúziónak, szerintem nem kell, hogy egy kezdő játékos rögtön mindent elérhessen egy játékban.

Hogy nem a legjobb irányba halad a játék, az tény.
Dátum: 2016.09.26. 11:19:17
Kérdez esetleg? Megtanulja, ahogy mindenki más is? Utánanéz, mondjuk a közelgő event topicjában? Nem tud még úszni,ezért nem megy ironman-re?

Szerintem, ezt te is tudod, csak nem akarod feladni...
Dátum: 2016.09.26. 11:05:20
Szerinted a csp. hiány miatt nem megy, akinek nem megy? Tényleg egyszerűbb kápéért, de megoldható anélkül is,hogy 1 napos legyen, bár azt akarni kell rendesen.
Ráadásul nem is érdemes, a toplista nem ad akkora nagy előnyt.

Az, hogy letolható fél, egy nap alatt, ha megfizeted az árát, nem akkora gond, nem muszáj annak, aki több hetes eventet akar.Az is belefér, hogy gyémánt,arany medált csak így kaphat, egye fene.
Viszont a maximális számú trófeafül járna mindenkinek, aki végigvitte, autamatice, a fétis mellé.(Félreértés ne essék, nekem nem kell, két event alatt meglett amennyi kell)
Dátum: 2016.09.26. 10:52:00
Kezdd el most gyűjteni, félretenni a vadászat italokat, számold hozzá azt a szép nagy csomagot, amit nemrég lehetett venni. babszemért is, nem csak kőért, szerintem a következőre meglesz az 1800

Viszont kő, az tényleg kell a toplistához, mert a vásárlást is számolja a pontokhoz. Vagy már nem?
Dátum: 2016.09.26. 10:17:54
Én mindig is itt voltam, pont a vonal mellett, csak a másik oldalán, mint ahol te...
Mindig a szélsőségek ellen beszélek, mindegy melyik oldalról jön éppen.
Dátum: 2016.09.26. 10:15:12
Sok mindent mondhatsz rám, de azt hogy lenézem a gyenge karaktereket, azt nem. Az előző ilyen eventet pont ugyanígy, csatánként pár száz épét GYÓGYULVA végigsétáltam, mégis az én szövegemmel volt tele a fórum, hogy a gyengébb karakterek kapjanak még több segítséget...

A mostanira tovább gyengültek a szörnyek, az előzőn haldokló ismerőseim végigcsinálják, van aki toplistás lesz.....mennyi mankó legyen? Tényleg végigsétálják azok is, akik csak egészséget meg mágiát toltak 90 szinten keresztül?
Dátum: 2016.09.26. 10:03:51
Ennél azért összetettebb.Magasabb szinten nagyobbak a különbségek a karakterek között, jóval durvábban le lehet csúszni az átlag alá, és akkor igencsak nehezedik, vagy extrém esetekben közel lehetetlen. Mint például Kucsitó esetében. Az átlag durván a szintszer 3,8 -as tulajdonságok.
Aki ez alatt van, főleg a "harci tulajdobságokkal", annak kemény a dolog.
Dátum: 2016.09.26. 09:58:02
Ha elintézed, hogy lehessen,odaadom ingyen.
Dátum: 2016.09.26. 09:45:10
Esett, eddig kettő...de gyanítom lesz még, mire leérek...
Dátum: 2016.09.26. 09:43:41
" S amit mondasz, közröhej, hogy valaki végigkattintja 2 óra alatt az egészet, míg más szenved egy szörnnyel, mert mondjuk csak vadász, vagy csak játszik, és nem fejlesztette a karakterét. "

Ez a kulcs. Ő miért szeretne sikeres lenni, egy olyan eventben, ami azoknak szól, akik nem "csak" egy dologra koncentráltak, hanem mindenre?

Meddig terjesszük ki az egyenlő feltételeket? Legyen egy "megölöm a lépcsőn ülő szörnyet " gomb? Vagy rögtön egy "átveszem a fétist"? Ha igen, akkor kőért, vagy babszemért? Esetleg vagy-vagy?

A játék erősen a sokat fizetek, király vagyok irányban van, már eleve itt nincs fair play, ennek az eventnek a "baja" az, hogy a jutalomban számít az idő(persze a bevétel miatt, ami más téma), nem pedig az, hogy a saját környezetükben leggyengébb karakterek nem tudják végigtolni.
Dátum: 2016.09.26. 09:21:20
Aki nem tud úszni, és tudja hogy nem tud, de a bringa, meg a futás jól megy, az kapjon motorcsónakot az ironman-en csak hogy megcsinálhassa ő is? Ne vicceljetek már...az úszógumit megkapja, az nem elég?
Dátum: 2016.09.26. 09:15:42
Már ne haragudj, de ez egy kimondottan "ki az erősebb" jellegű játék.Akit ez nem érdekel, annak nem lesz benne sikerélmény.Nem neki való.
Ennek ellenére, a játék nagy részében elboldogulhat. Ez az event a néhány kivétel egyike.

Van felzárkózási lehetőség. Persze nem feltétlenül a tophoz, de az átlaghoz mindenképp. Én egy átlag karakterrel hagytam ki közel egy évet, és simán visszajöttem vele, még kicsit feljebb is, anélkül, hogy öntöttem volna bele a forintot.
Ha nem érdekelte, hogy mennyire harcképtelen a karaktere, mert az építés volt fontos a számára, miért kellene tudnia elérnie ugyanazt, mint azoknak, akik legalább minimális szinten törődtek a harci képességeikkel is?
Nem cél, hogy mindenki sikeres legyen a játék MINDEN területén.Ez csak a legjobbaknak "jár".Azoknak, akik tényleg bedobnak mindent.
Ettől függetlenül mindenki lehet sikeres VALAMIBEN.
Én például a Bolygó urában sosem jutottam még az első 5 sornál feljebb, de nem gondolom, hogy könnyíteni kellene rajta.
Ha az egyik eventtel megkínlódok, vagy belebukok, de utána tudom úgy fejleszteni a karakterem, hogy a következő ugyanolyan már sima ügy, az sikerélmény.Ha addig tolják alám a mankót, míg sikerül végigszenvednem, és megkapok egy olyan jutalmat, ami mindegy,hogy van-e, mert önmagában nem sokat segít egy harmatgyenge karakteren, az nem sikerélmény.
Dátum: 2016.09.26. 08:29:47
Az isteni dekrétumokat nem lehetne esetleg beválthatóvá tenni? Az ismételhetőknél tartva legalább akkora öröm ezt találni, mint három napja éhező hithű mohamedánnak a borjúsült.....
Dátum: 2016.09.26. 08:01:14
Az előzőnénél én is sokat kampányoltam az átlagos karakterek érdekében, de a mostani egyetlen reklamáló valóban nagyon gyenge, bőven a környezete átlagának alatt van. A statjai alapján jó eséllyel tényleg csak építésre koncentrált.Neki tényleg kinlódás ez az event, az összes segítséggel együtt.Szerintem nem várható el, hogy a legggyengébbekhez lőjünk be egy eventet, mert akkor az átlagnak már nulla alatti kihívás.

Ha vállalta, hogy nem foglalkozik a harccal, márpedig a statjai ezt mutatják, akkor azt is vállalta, hogy egy harcra épülő eseményen nem tud labdába rúgni.Tulajdonságonként cirka 100 ponttal az átlag alatt...
Dátum: 2016.09.23. 12:42:24
Nekem.

Vastagon jobb,mint egy EH-s portya.Persze nem a biztosra menve, gyengébbekre, hanem hasonló erejű ellenfelekre szűrve.Ha vesztek, a 200 fölötti LÉ/tp. akkor is marad.
Az ezres, és a vagon platina mellé, azóta költöttem 30 templomkristályt is, még mindíg nem érzem úgy, hogy ki vagyok fosztva.

Az SzB.-ben még mindig jobb helye van a pp.-nek, de mivel ott a győzelem minenek felett áll, néha nem lehet számolatlanul önteni bele, ilyenkor jól jön Kisfröccs...
Dátum: 2016.09.23. 09:27:26
Te nyerted a csatát.
A jutalmad 3006 lélekenergia és 14 TP.
Csata leírása Csata megosztása C
Törlés Ma, 09:07 Cseresznye Pál az Inka
A jutalmad 3006 lélekenergia és 14 TP.
Csata leírása Csata megosztása C
Törlés Ma, 09:07 Cseresznye Pál az Inka
A jutalmad 3006 lélekenergia és 14 TP.
Csata leírása Csata megosztása C
Törlés Ma, 09:06 Cseresznye Pál az Inka
A jutalmad 3006 lélekenergia és 14 TP.
Csata leírása Csata megosztása C
Törlés Ma, 09:06 Cseresznye Pál az Inka
A jutalmad 3006 lélekenergia és 14 TP.
Csata leírása Csata megosztása C
Törlés Ma, 09:06 Cseresznye Pál az Inka
A jutalmad 3006 lélekenergia és 14 TP.
Csata leírása Csata megosztása C
Törlés Ma, 09:06 Cseresznye Pál az Inka
A jutalmad 3006 lélekenergia és 14 TP.
Csata leírása Csata megosztása C
Törlés Ma, 09:05 Cseresznye Pál az Inka
A jutalmad 3006 lélekenergia és 14 TP.
Csata leírása Csata megosztása C
Törlés Ma, 09:04 Cseresznye Pál az Inka
A jutalmad 3006 lélekenergia és 14 TP.
Csata leírása Csata megosztása C
Törlés Ma, 09:04 Cseresznye Pál az Inka
A jutalmad 3006 lélekenergia és 14 TP.
Csata leírása