Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2012.02.14. 08:59:18
Ki volt 1951-ben Magyarország egészségügyi minisztere?
Ratkó Anna
Göncz Kinga
Nagy Imre
Göncz Árpád

Nem mondom ,Ratkó Anna érdekes téma , de ez így " érdektelen lexikális..."
Dátum: 2012.02.10. 14:16:13
Melyik modell Seal felesége?
Heidi Klum
Naomi Campbell
Cindy Crawford
Gisele Bündchen



Egyre nagyobbra tágul az alapműveltség fogalma

Közeledünk a "Hányas lábam van ? " jellegű kvízkérdések felé.
Dátum: 2012.02.06. 21:13:21
Melyik szerv tagja őrzik a Magyar Köztársaság parlamentjét?


tagjai
Dátum: 2012.02.06. 21:10:21
Hány kg burgonyának felel meg 1kg pihe?



Attól függ mit akarok főzni....
Dátum: 2012.02.03. 10:14:09
Maximum fiatalos , így 41 felé...

Viszont akkor ezekszerint alapműveletlen....
Dátum: 2012.02.03. 09:45:38
Hogy hívják Krisztofóró c. magyar animációs mese főhősének a lovát?


Nade azért......kicsit talán húzós nem?
Dátum: 2012.02.03. 07:42:29
Ha van 5 almánk, 2 DB-ot el adunk, s 3-t veszünk, majd kapott összeg felét meg esszük mennyi almánk marad?


Ha ennyire nehéz így ,akkor kedves elkövető ,legközelebb írd ki betűkkel

Nem szoktam vesszőhiba szintű dolgokért hisztizni, de, ez így bántja a szemem.
Dátum: 2012.02.02. 07:51:07
Nem győztél meg.

Elfogadom,hogy nem "titkos" társaság , ám ettől a kérdés szerintem még elfogadható.Az átlagember,(mint írod;helytelenül) titkos társaságnak tartja őket.

Egy másik vita tárgya lehetne a kvízkérdések célja.Én úgy gondolom, hogy nem elsősorban tudományos ismeretterjesztés,
és ezért egy ilyen szintű hiba nem indokolja, hogy visszadobjuk.
Dátum: 2012.02.01. 17:20:25
Típus: egyéb
Hatás: Felhasználásakor kapsz 12 térkapu pontot. (a maximum felé nem növel)


v5 Aukciós tétel : Kisebb térkapu stimulátor.
Dátum: 2012.02.01. 12:02:37
Köszi
Dátum: 2012.02.01. 09:31:53
Ha NINCS kvízgyorsításom ,mert ingyenélő vagyok, akkor a tudás rézkulcsa csak nehezéknek jó??
Dátum: 2012.02.01. 07:32:05
Melyik aza atesrésze az embernek mely élete végéig nővésben van?


Talán némi helyesírási korrekcióra szorul...

V3
Dátum: 2012.01.31. 14:15:25
Aki keres, talál.Akár a kákán is csomót, de minek??
Sajnos van rengeteg ,tényleg súlyosan hibás,gagyi kérdés,nemkellene belekötni valamibe csak azért ,mert ha nagyon akarjuk, akkor bele lehet kötni.


*Átfogalmaztam,kicsit magyarosabbra.
Dátum: 2012.01.28. 08:55:13
Most kaptam kvízolimpián egy kérdést : "Ki volt a zizi labor énekese ?"

A kérdező szerint Janicsák János a helyes válasz.

Szerintem meg Janicsák István.

Legalább az olimpián ne legyenek már ilyen bakik....
Dátum: 2012.01.27. 22:29:25
Nemár...tényleg van aki elolvassa ezeket?

De komolyan.Én bevallom őszintén , csak a LÉ összeget olvasom el. Ha tényleg van aki olvasgatja a szöveget ,hát le a kalappal előtte,és megérdemli hogy új olvasnivalót kapjon.


A jutalmazás nembiztos hogy jó ötlet.....vérre menő hisztit rendeznénk , hogy kiét miért nem fogadták el," bezzeg a jóskapistáé mien gagyi" ,stb. Lásd kvízkérdések.
Dátum: 2012.01.25. 21:13:09
Melyik nem Tarna menti település?
Jászdózsa
Ják
Feldebrő
Verpelét


Egészen véletlenül nem az "Érdektelen lexikális...." kategóriába tartozik?
Dátum: 2012.01.25. 13:28:48
V3-on keresek segítséget,ehhez a küldihez : Zsákmányoljanak tőled legalább 100 LE-t úgy, hogy te támadsz! 6.szintű kari

Asmodeia ,gyémánt



Már nem aktuális..
Dátum: 2012.01.25. 09:23:44
Egy szerény javaslat :

Lehetne a kérdésfeltevésnél egy szövegmező+1 gomb , ami leellenőrzi a kvízadatbázisban a beírt kulcsszót.

Sőt , akár a kérdés elküldése után rögtön "szólhatna ", hogy a kérdés már szerepel , biztosan elküldöm?

Esetleg egy "Kérdés visszavonása" gomb, még az értékelés előtt.

Nemcsak nekem , mint kérdezőnek lenne jobb , de az értékelőket is megkímélné jóadag felesleges munkától


Épp most küldtem el egy kérdést , amire előbb kétszer rákerestem az adatbázisban.Küldés után mégegyszer , másik kulcsszóval,
így persze már szerepel...
Dátum: 2012.01.23. 18:34:45
Értelek.
Ha ennyire gáz a helyzet , talán lepjük meg őkelmét egy szkarabbal.
Mégegyszer mondom , nekem sem tetszik hogy ilyesmire használják az SK.-t.Ilyen hozzállású emberek mindíg vannak, megkeresik ,és megtalálják a kiskapukat, és a játék lehetőségeinek határait feszegetve irreális előnyöket adó kombókat találnak ki.

A játék irányítói mondjuk tizen( sacc) próbálják ezeket kiszűrni,ugyanakkor játékosok százai próbálnak újabbakat találni , nem éppen kiegyenlített küzdelem

Ugyanez ment,(megy?)a TF.-en is.Sőt,egy bizonyos oldalon,ahol online lehet sakkozni,és a nyert játszmáid után külömböző "rangokat" kapsz, amik a világon semmire se jók ,csak ottvannak a neved mellett, még ott is megy olyan kombó, hogy a haver belép, kihív egy kétpercesre, nemis lép egyet sem, lejár az ideje, nyertél.
Szóval ez mindíg mindenhol meglesz, mert vannak akiknek ez elég a "sikerélményhez".Dühítő ,ha egy ilyen "játékos" miatt nemkaphatod meg a valójában téged illető dicsőséget,de nemnagyon tehetsz ellene semmit.
Ha kezet helyrehozzák Miklósék , egy hét múlva lesz vmi más,hasonlóan elmés ötlet.És valóban védekezhetnek azzal, hogy a szabályok nem tiltják.

Szerintem nyissunk egy " Dicsőségfal" topicot, és ha valaki találkozik egy ilyen "kezesbáránnyal"akkor írja be a nevét csupa kisbetűvel( ),kiegészítve a kéz adta pluszokkal, meg a szerver számával.
Dátum: 2012.01.23. 18:13:35
Szereted az Amstelt??