Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2012.05.15. 11:03:20
Elolvasgattam itt a hoszabbtávú fejtegetéseket.Nagyon úgytűnik, hoszabb távon a templom legfőbb erénye az lesz, hogy tovább mélyíti a szakadékot,a fizetős és a "demó" karakterek között.
Íly módon jóval nehezebb lesz tartanom,azt a tervet,hogy demósként mindkét világon ott legyek az adott szint top 5-ben.Szóval ha kicsit nyakatekert módon is,de mégiscsak új kihívásokat,izgalmakat hoz számomra.
Dátum: 2012.05.15. 10:23:01
Irigylem az optimizmusodat.Én viszont úgylátom, hogy jelenlegi formájában ez a fejlesztés a "felső tízezernek" szól, tehát nem ártom bele magam.



*inkább mégsem írtam hozzá, amit majdnem hozzáírtam

Még egy apróság.Az előbb léptem be a kicsi karimmal.Neveztem bajnokira,és megnéztem az új templomot nála is.Persze az is esélytelen2+ősköves,de ott vigyorog a nevezz a bajnokira feladat,teljesítetlenül.Ezt azért már lett volna idő javítani...szerintem.
Esetleg át kellene írni a programot , hogy belépéskor rögtön a templomba dobjon,nehogy elfelejtsek ott kezdeni..
Dátum: 2012.05.15. 10:08:15
Megkaptam a második templomomat.Már nagyon vártam, mert az elsőt nem volt esélyem megcsinálni az őskövek miatt.

Végignéztem, és elgondolkodtam; vajon ennyire béna ,és elmaradott lennék?Tényleg mindenki ott tart,hogy marékszám pörgeti az ismételhető küldiket,csak én nemtudtam még eljutni 100-ig,hogy simán lenyomjak 30 küldit,huszonegynéhány nap alatt?Mindenkinél tízezres halmokban áll a lélekgyémánt,csak nekem gond elkölteni 3344-et, amikor átlag 100-at kapok egy kalandért?

Ezt a templomot sem fogom tudni végigcsinálni.Az egyes sorok és oszlopok jutalma pedig egyszerűen nevetséges,tehát bele sem kezdek.
Az én játékélményemhez a templom nem hozzátett,hanem elvett.Frusztrál.Persze ez az én bajom, így jártam.
Dátum: 2012.05.14. 09:53:04
A közeledő bajnoki kapcsán eszembe jutott valami.

Mi lenne ha egyszer,csak egyszer lenne olyan bajnoki,ohová NEM nevezhetne az, aki az előző bajnoki óta 15 napnál többet volt katában?

Unom már, hogy folyton pincebogaraktól kapok ki v3-on. Tudom,ez is egyfajta játék(?)stílus,de legalább egyszer....
Dátum: 2012.05.14. 08:05:10
Szerintem nem kell.
Az olyan esetekben, amikor van 1 biztosan ,és egyértelműen jó válasz, akkor miért kellene foglalkozni azzal,ami ellenfényben,féllábon állva,kedvező csillagállás esetén ,talán szintén helyes válasz lehetne?
Dátum: 2012.05.14. 07:58:55
Egy ki-be lépés után nekem eltűnt
Dátum: 2012.05.13. 17:16:24
Köszi
Én sem vagyok programista, valami ilyesmire gondoltam, hogy " a frissítés óta nem futott a hónaljszőrszámláló script.."
Dátum: 2012.05.13. 14:18:48
Pontosan mi a gáz vele?

Nálam semmi hiba nem jelenkezett , bár ez lehet azért is mert, nem win, hanem puppylinux alatt használom,ffox7.0.1-el.
Azért akadnak errefelé szomszédos baráti országok, nyitott határszakaszok...
Csak az érthetőség kedvéért sarkítottam.
Ne hagyd , hogy visszahúzzanak.

Én egy kicsi faluban lakom , mikor ideköltöztem,és első nap oviba mentem a gyerekért,kicsit kiakadtam, mert az öltöző felé menet legalább 3-4 felnőtt hangot halottam : "igyekezzé mán őtözni rohaggyá meg ..." és hasonlók.Később már az iskolában a kis taknyos kölkök, ugyanezt a stílust nyomják.De az én gyerekeim akkor is tisztességesen ,beszélnek, nem csak a nagybetűket ismerik, nem isznak energidrinket, nem bagóznak,nem kódorognak este 10-kor az utcán, nem köpkődnek szotyihéjat a buszon , és nem szégyellik ,hogy tudnak írni-olvasni.
Érted? Nem hagyom ,hogy a körülöttem lévők döntsék el, Én hogyan élek.Nem tudom megváltani a világot,de a saját életem az enyém. A többieket,akiknek ez nemtetszik, le se sz*om.Ennyi.
Ahogy így végigolvastam a hsz.-eket,én úgy látom, mindenki a maga saját privát Magyarországában él,és ezek az országok,csak nagyon halványan hasonlítanak egymásra.

Az én Magyarországom is ott van valahol közöttük.Talán nem ennyire sötét, nem háború vár 20 év múlva , és talán nem is rabszolgasor, vagy kihalás.Az én Magyarországomat, én alakítom, ahogyan Én akarom, bármennyire is igyekszik a világ akadályozni ebben.Az én Magyarországom kicsi,hogy kezelni tudjam a gondjait, csak az asszony a gyerekeim ,és én lakom benne.Kicsiben könyebb.Nektek is.Mindenki próbálja a saját kicsi Magyarországát életben tartani, és akkor a nagy is meglesz még 20 év múlva is.

Tudom nyálas dumának tűnik, de én ebben látom az egyetlen megoldást.
Dátum: 2012.05.04. 23:37:44
Tapasztalatból mondom, biztos.
Dátum: 2012.05.04. 22:18:41
Kik NEM DÉLamerikaiak?

Kérdezni tudni kell
Dátum: 2012.05.04. 19:37:30
Na figyelj.Ha az ÉP.-d a maximális lehetséges mennyiség 15%a alatt van, akkor nem támadhatnak.Amikor nincs nálad lélekenergia,és kevés az épéd, de még tudsz támadni,menj neki a legerősebb karakternek, akit még megtudsz támadni...mondjuk nézd meg a toplistában,ki van a 7. szint legtetején( bocsi attól aki ottvan ),és őt támadd meg, hogy lehetőleg 1 épére leverjen.
Így legalább 1 óráig biztosan nem támadhatnak.Ekkor elmész vadászni, de úgy!!!! hogy az összes vadászat ztán még maradj legalább 5 percig alacsony épén.(kiírja hogy meddig nem vagy támadható),így a vadászatok után marad időd megvenni a varázslatot ,mielőtt leverik rólad.
Ha ennyi idő alatt nemtudsz elég LÉ.-t vadászni, akkor nincs mit tenni,maximum írhatsz egy kultúrált! üzenetet ennek a karakternek, amiben megkéred,hogy most kivételesen valaki mást verjen, hogy megvehesd azt a varázslatot.


Phűűűű
Dátum: 2012.05.04. 09:42:08
Szeretném megcáfolni azt az állítást, hogy csak a kövesek problémáival foglalkozik a játékvezetés.Már a harmadik gondomat oldották meg, relatíve gyorsan,és felesleges levelezgetés nélkül, pedig még egyszer sem vettem kavicsot.

Fizetett hirdetést olvashattak

De komolyan, szóval tényleg így van, és köszönöm.
Dátum: 2012.05.04. 09:34:11
Hm..v2.Megforgattam a kereket,kb. 1 perce,Még mindíg forog

Kiléptem,be v5-re, vissza v2,újra ott a lehetőség,megint megforgattam, most sem óhajt megállni

Totál kilépés, net kapcsolat reset,újra beléptem, megint forgat, most jó.80Lé
Dátum: 2012.05.02. 08:56:10
V5

Ma, 03:14 A bajnoki viadal 28. kategóriájának győztese: Azimuth
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 27. kategóriájának győztese: Deaxus
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 26. kategóriájának győztese: Kiaphet
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 25. kategóriájának győztese: Arel
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 24. kategóriájának győztese: Rivers
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 23. kategóriájának győztese: Pathfinder
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 22. kategóriájának győztese: Nemesis
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 21. kategóriájának győztese: Makarion
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 20. kategóriájának győztese: Abu Habel Khabeb
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 19. kategóriájának győztese: Raider
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 18. kategóriájának győztese: Tray
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 17. kategóriájának győztese: Gwydion
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 16. kategóriájának győztese: Smaragd Holló
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 15. kategóriájának győztese: Barragh
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 14. kategóriájának győztese: Afrika
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 13. kategóriájának győztese: Macskusz
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 12. kategóriájának győztese: Optimusprime
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 11. kategóriájának győztese: Merlin666
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 10. kategóriájának győztese: Georgia
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 9. kategóriájának győztese: KisMester
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 8. kategóriájának győztese: Bloody Mary
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 7. kategóriájának győztese: Ardousius
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 6. kategóriájának győztese: Mysterion
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 5. kategóriájának győztese: Mimóza Multiplex
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 4. kategóriájának győztese: Stefano
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 3. kategóriájának győztese: Tejesember
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 2. kategóriájának győztese: Deep Shadow
Ma, 03:14 A bajnoki viadal 1. kategóriájának győztese: Chdavid
Dátum: 2012.05.01. 19:35:54
Nincs mit.Javaslom ,ha ráérsz olvass vissza pár képernyőnyit ebből a fórumból,és meglátod micsoda népes társaság vagyunk
Dátum: 2012.05.01. 19:21:14
Üdv a klubban

Ez egy ilyen játék...ami valakinek "egypálcás" kérdés,az valaki másnak az élet egyik rejtélye.Az pedig,hogy melyik időpillanatban, melyik kérdést ,miért dobják vissza...nos ez mindenki számára rejtély
Ne húzd fel magad,nem érdemes.Amíg bírod cérnával,írj újabbat,és ha már végképp eleged van, majd te is szépen felhagysz az ilyesmivel, szépen átveszed helyette a lét,és nyugodt maradsz,akárcsak én, és még sokan mások.
Dátum: 2012.04.28. 17:53:37
Szerintem akinek kellenek a cuccok,annak a minél több ütés,mivel minden csata egy lehetőség a pottyanásra..