Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2012.06.19. 15:14:41
Melyik nem Miyazaki rajzfilm ?

A vándorló palota
Malacka, a hős
Porco Rosso - a mesterpilóta
Chihiro szellemországban


Nem spec,kicsit sem.
Dátum: 2012.06.17. 10:06:22
Fölösleges kötekedés ,nem törpeharcsát, hanem harcsát írt.
Dátum: 2012.06.13. 18:08:03
De van

Jelentem , csökkent a frusztrációm. A kicsi karim is megkapta a harmadik templomot, és pontosan nulla ősköves feladat van benne.

Mégis érdemes volt sírni ,sünsz..ás helyett
Dátum: 2012.06.13. 00:30:38
Szerintem fájna ha sünt....,úgyhogy inkább csak sírok.Továbbra is frusztrál a templom.Immáron a harmadik,tele minden földi jóval, továbbra is három fix ősköves, pedig azthittem,most majd végre...lesz lgy.-m a xenóból, végre elértem az ismételhető küldiket,az se gond, de kaptam megint "nyerj ritka..."-t , fogj el sajtolj ki egymillió lényt,egy nap alatt.....ehhh...
Dátum: 2012.06.09. 11:41:03
Apa...nem a ládából választott.....minden 15. enti után választhat, ha van láda,ha nincs.

Szerintem ez egy igen csúnya hiba.
Dátum: 2012.06.09. 11:37:24
10 pontos ötlet
Dátum: 2012.06.07. 15:50:10
A világ szabályainál ottvan.Ha elkezdesz játszani egy szerveren olvasd el a szabályait,ha nem teszed , ne dühöngj,amiért nem úgy van,ahogy GONDOLTAD.
Más kérdés , hogy lehetne a szaki leírásában is, de ugye mondhatnám minek,ha a szerver szabályaiban már ottvan.Fölösleges ez a hiszti.
Dátum: 2012.06.07. 14:35:57
Szintén zenész
Dátum: 2012.06.06. 10:45:50
Al Bundy a Király

Ennek ellenére egyetértek Abuval,(már másodszor fordul elő ) elég lett volna annyi hogy cipőbolt.
Dátum: 2012.06.02. 08:30:52
A moszkvai őrkutya családfája nem spec. kérdés.Ezt örömmel tapasztalom, mert akkor jöhet néhány eddig jól visszadobott kérdésem újra

De komolyan..., azért ez kicsit túllőtt az általános műveletlenség körén.
Dátum: 2012.05.31. 10:37:28
Jó eséllyel nem hiba, csak behorandom, de dühöngő topic nincs.

40 vadászatból, maxos csapdaállítással, szint*2 fölötti szerencsével, nulla elfogás!!
Nincs beállítva konkrét lény.
Dátum: 2012.05.29. 09:31:46
Ez nem reklám véletlenül?

Mit gyárt a Cappy?

üdítőitalokat
elektronikai cikkek
autókat
ruházati cikkek
Dátum: 2012.05.21. 22:09:24
Nem tudom, ki hogy van vele, de azért értékeltem volna, ha a Templom figyelembe vette volna a tulajdonságnövekedést,amit a Landragór végén kaptam.Elvégre az nem bónusz valami cuccból,és az én LÉ-met költötte rá a program, nem a legyek hordták össze.

***

Most hogy több oldalt visszaolvastam , látom nem én találtam fel a spanyolviaszt.Azért itthagyom, mert szerintem nem korrekt, és az eddig olvasott indoklásféléket erősen erőltetettnek érzem, olyan "merazérmercsak" jellegűnek.Talán olvassa Illetékes Elvtárs is, és esetleg átgondolja , a következő Landragórig
Dátum: 2012.05.20. 20:52:57
De van egy ,ami egyikbe sem kellett,az általad felsoroltak közül, a répa.Szóval bármilyen pörkölt is, a répa tuti válasz


Egyébként pedig,ha csak " pörkölt "néven említjük,akkor 100 emberből 110 valamilyen hús alapú pörköltre gondol, kivéve azt az egyet,aki megszállottan igyekszik belekötni minél több kérdésbe.
Dátum: 2012.05.19. 18:37:24
A megoldások :

Portyázás/portyapontok beállítása

Kereskedelem nevű szakértelem
Nem is lehet szűrni, amíg a 20 egymás utáni fals támadásra elfogadható magyarázatnak tartjuk ezt a falmelléki dumát.
Az a bizonyos captcha( vagy hogy írják) jól működne ellene, van is felháborodás az ötlet ellen rendesen.
Egyébként felőlem scripteljen, robotoljon aki akar, de akkor legalább ne verje a nyálát, és ne alázza nagyképű kioktatással azt a szerencsétlent,akit rendszeresen szivat vele..
Rendben.
Így már sokkal életszerübb, valószínübb.Módosítom a véleményem.

10 csodapókból 1,5.
Olvasgatva itt a dolgokat , kialakult bennem egy elég valószínűtlennek tűnő kép.

Valaki ül a gép előtt , és verítékes arccal, kattintgat a támadás gombra,közel negyed órája már, mert hihetetlen matematikai,és logikai képességeivel kisakkozta, hogy én mostanában fogok felbukkanni 15 százalék alól, egy nagy kalap LÉ.-vel.Nem lehetett könnyű, mert hol délelőtt, hol reggel, hol meg este vagyok aktív, és az is megtörténhet, hogy nem vadászom csak pihengetek , és persze az is előfordulhat, hogy elköltöm mire kijövök. De Ő optimista , nem sajnálja se az ujját ,se az egerét, se az idejét.Nem unja meg, és a hetvenedik kattintásra sikerül a támadás.Az eredmény 0 LÉ., mert csak pihentem két portya között. Sacc. 20 percet hiába fárasztotta az ujját.Persze semmi gond , jön a következő célpont, mert ugye nem egy van. Naponta minimum 1 órát csak azzal tölt, hogy katt a támadásra,nemmegy,újra karlap,újra támadás,nemmegy,újra karlap...
Mindezt annak tudatában, hogy létezik egy ügyes kis script,ami megteszi ugyanezt helyette, amíg ő tévét néz,sörözik, akármi.

És ezt komolyan el kellene hinnem. Valahogy nem sikerül. Szerintem 10 csodapókból legfeljebb 1.

Persze ez csak vélemény , nem kinyilatkoztatott igazság.Mint ahogyan az is vélemény, hogy ha így is van, ez nem játéktudás.

Fogok egy puskát, meg két szatyor lőszert,kisétálok az erdőbe, és elkezdek vaktában lövöldözni,abba az irányba ,amerről jön néha egy medve.Ha véletlenül eltalálom, én leszek a "Nagy Vadász"?


Nem akartam senki becsületébe gázolni, csak kicsit sok a melldöngetés.Akinek nem inge , ne vegye magára, vagy ha mégis ,mossa ki előtte.
Dátum: 2012.05.17. 09:26:41
Jogos

Ideje megtanulnom olvasni...
Dátum: 2012.05.17. 09:17:32
Nekem is volt ilyen.De rájöttem, hogy a segítő kéznél előbb a bónuszokból vonja,és csak akkor nyúl az alaphoz,ha a bónusz nem elég

Nem lehet hogy nálad is erről van szó?