Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2012.07.05. 16:03:58
Jövőhétre igérték...
Dátum: 2012.07.05. 14:08:58
ez hogy tetszik?


Én is köszi a leírást,hasznos volt, a zene pedig határozottan bejön.
Dátum: 2012.07.04. 15:46:08
"És tényleg el kellene gondolkozni azon hogyan lehetne a fejlesztésbe beépíteni azt hogy ne kelljen minden cselekdet után oda vissza öltözni. Az idegölő kattingatások és töltögetések nagyobb részéért ugyanis ez felel, nem a turbó.
A hozzászólást Aurri módosította 2012.07.02. 15:43:38-kor"


Az úriember a fenti hozzászólásra reagált , nem lázadt senki és semmi boldogsága ellen.


"Akkor utoljára.
Én sem élvezem jobban mint ti. Ami zavar,az a hozzáállás."Oké,naon király hogy berepül a számba a sültgalamb,deee..nem lehetne hogy a számat is kinyissa magának?Nekem az olyan fárasztó már..."
Dátum: 2012.07.03. 13:41:17
Ugyan nem akartam tovább nyúzni, de kicsit elszaladtál a következtetésekkel.Valóban nem fizetek, de hogy irigy lennék az eddigi,vagy ezutáni fizetős funkciókért, és ezért mondom itt a magamét,az kicsit erős.

Az pedig,hogy ha nem fizetek kussoljak( igaz finomabban de ez volt a lényeg),hát nem.Lehet véleményem, és el is mondhatom,és persze nemkell hogy mindenkinek tettszen,és ezt meg is mondhatja nekem,de azért figyeljünk picit a határokra....

Köszi
Dátum: 2012.07.03. 07:38:11
Akkor utoljára.
Én sem élvezem jobban mint ti. Ami zavar,az a hozzáállás."Oké,naon király hogy berepül a számba a sültgalamb,deee..nem lehetne hogy a számat is kinyissa magának?Nekem az olyan fárasztó már..."

Ennél érthetőbben nem tudom elmondani, szerintem zárjuk le a témát,mielőtt teleregény lesz belőle.
Dátum: 2012.07.02. 20:15:10
Nincs harag...ettől még tényleg lehetek jó ember.

De a véleményem komolyan gondolom, még ha mindenki más szerint hülyeség is.
Dátum: 2012.07.02. 19:14:25
Továbbra is az a véleményem, hogy akkor miért nem kerestek olyan játékot,ahova betoltok x forintot az egyik végén, a másik végén meg kijön a 12 bajnokis fulloptimalizált kari,egyetlen kattintással.
Röhej....
Dátum: 2012.07.02. 16:25:35
Szerintem pedig,igenis szóljon arról is,képes vagy-e odafigyelni arra,hogy felvedd a megfelelő cuccot az optimális eredmény érdekében,hogy tudsz-e odafigyelni a harmadik átöltözésnél is...stb.

Nem a felesleges kattintásokért kampányolok.Legyenek előre összeállítható öltözetek,amiket 1 kattal cserélhet az ember,de az az egy katt kelljen már.Ha minden ilyen rizikófaktort kiiktatunk, arról fog szólni az egész,ki bírja tovább forinttal,megvenni az újabbnál újabb " kényelmi funkciókat".Aki lemarad,annak ott a lehetőség hogy hibázzon,elfeledkezzen egy láncról,gyűrűről,turbóról...

Én úgy gondolom,az ilyesmi hozzátartozik egy játékhoz. Mondjuk ez nem a nagy IGAZSÁG,csak vélemény.
A felesleges kattolás a lélekkufárnál van pl.,meg az idomításnál, állat gyógyításnál.....
Dátum: 2012.07.02. 16:08:15
Majd most kapok az arcomba,de azértis leírom.
Az jutott eszembe,lassan ott tartunk,hogy ne is kelljen az egeret piszkálni, bekapcs a gép,(már ha van aki még kikapcsolja..),egyből nyílik böngésző a vegzetur.hu-ra , valami i-macro féle belép, és innentől meg oldja meg a beho mindenféle fejlesztéssel, hogy nekem csak nézni kelljen a monitort,miközben a karim öltözik-vetkőzik,portyázik,sajtol,küldizik,eventet tol,templomozik.....
Dátum: 2012.07.01. 16:06:04
Nem egészen.Ha utánézel a helyes válasznak ,rájössz miért....
Dátum: 2012.06.30. 11:11:48
Szia

Lépj be a xeno event menübe,lépj ki,és meglesz
Dátum: 2012.06.30. 11:09:31
Nem tudom...elvileg nincs köze a kúthoz, és az akadémia is 30 fölöttihez kell....
Dátum: 2012.06.29. 17:44:20
10 pont. Az "IJ" tábláért
Dátum: 2012.06.29. 16:24:02
Amikor azt olvastam,hogy talán sikerül az event végére megoldani,örültem neki.Vége lett az eventnek, nem volt ott a választható dolgok között,nem örültem, de találtam helyette mást.Jobb lett volna ,ha sikerül megoldani,de nem sikerült,elfogadom, mert velem is előfordult már, nem egyszer,hogy minden igyekezetem ellenére sem végeztem egy munkával akkorra,amikorra terveztem.Ők is csak emberek,velük is megeshet.Nem kellene ezért a torkuknak ugrani, főleg mert utólag is megpróbálják megoldani.

Azzal viszont egyetértek, hogy van néhány dolog,köztük ez is,aminek a hírek között lenne a helye, nem csak az újabb kavicsvásárlásra ösztönző fejlesztéseknek.
Dátum: 2012.06.27. 06:46:17
Én nem vagyok igazi vén róka , sem optimális játékos, de szerintem az af irdatlan táp, amennyiben rendszeresen portyázol, mondjuk az ismételhető küldik miatt.

Kezdetnek mondjuk 50 helyett 60 lehet az EH maximuma.(hasznos energiák) A plusz portya lét adó tárgyak az EH-ból kapott LÉ-t is növelik(energiamester) .Ha veled azonos vagy magasabb szintűt támadsz kevesebb TP:_t kapsz( szerénység)Mondjuk én v5-ön nyomom ahol nincs VF.
Ha templomozol,ott a Templomkristály nevű képesség .

Többször pihenhetsz naponta(gyakori pihenés)


Egyelőre ezeket használom,mert relatíve kicsi vagyok,de később jön majd a sisaksziláncos cucc, mágikus pajzs.....

A küldi plusz LÉ-t növelheted entis/epikus cuccokkal is , de ezeket más módon nem kapod meg.
Dátum: 2012.06.26. 12:28:09
Van néhány kérdésem , de azokra te és Abu még nem találtatok rá A kinineshez nincs közöm,azért védem csak mert nagyon nem bírom a szőrözőket
Dátum: 2012.06.26. 12:08:51
Pedig szőrözőnek tűnsz
Dátum: 2012.06.26. 11:37:08
Ki vezette az 1648-ban kirobbant Zaporizzsjai felkelést, melynek történéseit a világhírű Sienkiewicz "Tűzzel-vassal" című művéből is jól ismerhetünk?


Nem tudom.Alapműveletlen vagyok?
Dátum: 2012.06.26. 11:36:25
Nem!

Az ellenszer nem egyenlő a gyógyszerrel. Az pedig igenis köztudott,hogy a kinin a malária ellenszere.
Dátum: 2012.06.25. 16:18:02
Az első hsz.-em azzal kezdődött,hogy félreértettem.Szóval mégiscsak félreérthető

De részemről tényleg vége,mert már én is unom, hátmég a többiek