Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2012.07.11. 09:04:04
Micsoda öröm...alig vártam az új templomot,Megkaptam.A számomra legundorítóbb küldit ebben is : sajtold ki 10 állatodat 1! napon.Ezt azért túlzásnak érzem.5 bőven elég lenne, főleg hogy az előzőben is ez volt.Oké ,hogy kihívás legyen, de azért....
Dátum: 2012.07.11. 08:42:07
Egyébként, csak egy példa.

A két szülőből az egyik munkanélküli lett időközben, fizetik a frankhitelt.,a neten még 1 év hűség,nem mondhatják le,mert horribilis összeget kellene fizetniük.....szóval valóban nem drága a prém,meg a havi 200 kavics, de ugye minden viszonylagos....
Nem akarok vitát nyitni erről,csak próbálom a másik oldalról is megvilágítani.
Dátum: 2012.07.11. 08:27:41
Az én kiskorúm 2 karival is tolja

Ellenben névnapra,szülinapra nem őskövet kért.....
Dátum: 2012.07.10. 19:06:56
Megpróbálhatod rábeszélni , hogy adja át önként...nekem eddig még nem sikerült , és lopás szaki ide,vagy oda, kizsebelni sem tudtam , muszáj volt megölni
Dátum: 2012.07.10. 18:02:21
Köszönöm
Dátum: 2012.07.10. 16:39:21
Abu: ha megkérdezik tőled a neved, te visszakérdezel,hogy a mostani,tegnapi,holnapi,vagy a leánykori?


"...Hány óra van? -Úgyérted most?"
Dátum: 2012.07.10. 14:12:53
A tanulás szakit el lehet felejteni?
Dátum: 2012.07.10. 14:12:10
Magyarul : nem kell hogy az ellenfél nyerjen akár egyet,is,de amíg nincs 50 csata legalább,addig a többi feltételt nem vizsgálja.
Ha az ellenfél egyet sem nyer,akkor 50: 0 a minimum,hogy nyerjetek.Ezt a Háború csarnoka csökkentheti minimális mértékben.
Dátum: 2012.07.10. 08:05:12
Kaptam a trabantom helyett egy '71-s camaro ss.-t ,full felújítva,de fel vagyok háborodva,és verem az asztalt mert nem cabrio!


Kocos : Sosem fogsz tudni meggyőzni , de ha ragaszkodsz hozzá, folytassuk privátban.
Dátum: 2012.07.09. 09:57:36
Bajnokin frissültek az eredmények.
Dátum: 2012.07.07. 18:38:00
Csak kérdezem, mert néha figyelmetlen az emberfia, a feladat vége is oké?

"...és még aznap lépj be a Végzet templomába"
Dátum: 2012.07.06. 17:36:46
Támogatom.

De legyen inkább AF. , hogy én is hozzáférjek

MÓD:

Ja látom 200cs.-ért is lehetne. ok.
Dátum: 2012.07.06. 17:13:54
Valóban logikus gondolatmenet, csak épp nem igaz.

Nem lenne arcom ehhez az egész itteni szájkaratéhoz, ha közben a scriptekkel "kényelmeskednék".Ennél azért jobb nevelést kaptam...
Dátum: 2012.07.06. 16:53:10
Dátum: 2012.07.06. 16:27:29
Megkérnék mindenkit aki szeretne lepontozni,hogy NE a 137.hsz-nél tegye...olyan jól mutat ott az a három hatos

Köszi
Dátum: 2012.07.06. 16:13:32
Ha nem félsz,hogy elvisz az ördög, használj nemannyiralegális segítséget
Dátum: 2012.07.06. 16:10:23
Mármint melyik katalizátor?

Egyébként itt rengeteg hasznos infót találsz.

MÓD:
Hülyeséget kérdeztem...Katalizátor ,miként Anya is ,csak egy van.
Dátum: 2012.07.06. 16:04:37
Tudod,ezt a játékot úgy hirdetik Miklósék,hogy ingyenes,nem pedig más gáláns és nagyvonalú játékosok által fenntartott.
Ezért én egy ingyenes játékra regeltem.Nem vitatom hogy a fizetősökböl él meg, ez tény.De ettől még ingyenes marad,és az hogy valaki önszántából elkölt rá havi x ezer forintot,egyéni döntése,ettől még nem vette meg a játékot,sem azt a jogot hogy megmondja a végső vitathatatlan frankót azoknak,akik nem fizetnek.


Megnéztem újra a kényelmiket,valóban létezik a mennyiség a vásárlásnál.Létezik viszont az 1 gombos öltözetváltás is.Már az egy katt is fárasztó?
Dátum: 2012.07.06. 13:04:47
Nem fáj , hogy a fizetőknek kényelmesebb, mert a saját döntésem, hogy nem tartozom közéjük,és ha szükségét érezném,tartozhatnék közéjük,
ezért értelmetlen az ötlet, hogy irigykedem.

A valós döntési pontokat nem kiiktatni.Erre nem tudom mit válaszolhatnék, természetesen egyetértek.
Továbbra sem vitatom az érveiteket,valóban kényelmesebb lenne úgy a játék.Arról nem vagyok (és nem is leszek)meggyőzve, hogy kell-e ENNYIRE kényelmesnek lennie.Tényleg annyira lényeges fejlesztés lenne ez?Sokkal zavaróbbnak érzem például azt kattingatást,ami ahhoz kell,hogy a lélekkufárnál megvegyek,és megigyak 3 italt.Ez pl. valóban ostoba,és felesleges.
De, az, hogy annyi időt és figyelmet szenteljek a saját tápolásomnak,hogy rákattintok egy láncra, gyűrűre szakizás,stb..előtt,utána meg mégegyet arra ami eddig rajtam volt....(Akár döntési helyzet,akár nem..bár döntés az is ha nem kattintok mert fárasztó.)


Én értem a véleményed,és elfogadom,hogy te így gondolod,így érzel.De ha én másképp,akkor engedtessék meg nekem a különvélemény.

Ha úgytetszik,had legyek hülye,nemnormális stb...

"...ha mások szponzorálják a te játékodat...." Ezt akkor hogyan is kell értelmeznem? Egyébként jelentkezzen már az, aki azért vesz kavicsot ,hogy ÉN játszhassak ingyen, és nem azért,hogy Ő tápoljon,(bocsi kényelmesebben játszhasson)?


MÓD: Csak a rend kedvéért a pontos szöveg :

Persze értem a szempontodat, nem akarsz fizetni, ezért neked nem lesznek elérhetőek az adott funkciók. Ez bánt valójában. Nos erről meg az a véleményem, hogyha mások szponzorálják a játékodat - mint ahogy most ez történik ugye - akkor ezért cserébe neked bizonyos elvárásaidat fel kell adnod.
Dátum: 2012.07.06. 12:09:18
Fuzionálás céljából kicsi gyémánt szöviket keresünk,V3-on.

Nevető Holttestek szövetség.