Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2013.09.04. 15:14:09
Nekem úgy még mindíg jó...mondjuk nem indítottam újra böngészőt, de bezártam az oldalt,megint kikotortam előzményekben,és továbbra is jó...nem ír hibát...(chrome)

Mondjuk nem tökéletes,mert az eseményekben ez van:

Ma, 14:38 Teljesítetted a következő küldetést: Vedd lélekenergiáját 7 óriási méretű szörnynek!. A jutalmadat, 16050 lélekenergiát átveheted a Küldetések

Ellenben a küldetések menüben még hatnál jár csak a számláló
Dátum: 2013.09.04. 15:10:13
De van aki így sem...
Dátum: 2013.09.04. 15:07:36
Nálam még műxik...nem vissza gomb,hanem előzményekben nyomok a karlap linkjére..
Dátum: 2013.09.04. 15:01:27
Ahh...köszi


Magyarul böngészési előzményekben megkeresve mondjuk a karakterlapot,be lehet jutni...
Dátum: 2013.09.04. 14:58:46
Szó nélkül?Aligha,frissítést előre bejelentik...
Dátum: 2013.09.04. 14:39:44
V3 szintén...
Nem ír semmit csak egy fehér oldal..belépni sem lehet.

Ezt már komolyan nem hiszem, van értelme egyáltalán így játszani av1-v3-on? Minden nap azon aggódjak,hogy az aznapi tevékenységeimnek volt-e bármi értelme?
Dátum: 2013.08.30. 21:46:46
Kicsit azért had sajnáljam már,én mindkét végén előfordulok a dolognak,és tudod a kis pubi is szeretne nagyokat rabolni,hogy nagyobb pubi lehessen Meg amúgy játékélményileg is,mert jólesne... Márpedig ha üres a zsebe a pók bácsik miatt,akkor ez nem fog menni...(ha elköltöm 15% alatt)

Nem mondom hogy nem lehet megcsinálni, 1-2 "letett" karakter tapasztalataival a hátad mögött, de épp az újonnan indultak,(a szüzek) játékélményéről tárgyalunk nem?
Dátum: 2013.08.30. 21:21:11
Egyetértek a rovarok játékkedv csökkentő hatásával,de nem megoldás akárhány heti védelem, mert minden szinten van belőlük.
A játék részei ők is, egyfajta kihívás elkerülni őket....a problémát abban látom,hogy semmiféle revanslehetőség nincs az áldozatok kezében, a játék egyik legdemoralizálóbb tárgya,a Preventizébigyó gyűrű miatt.Ha lenne mondjuk,egy olyan tárgy,ami semlegesíti a hatását( persze mellé adjon kellemetlen hátrányokat is,hogy csak muszáj esetben vessék be),akkor visszavághatna az agyonrabolt kezdő,pár maréknyi tp.-vel
Dátum: 2013.08.25. 09:17:18
Visszakaptam a teljesített küldimet,példás gyorsasággal,ezt itt is megköszönném.
Mindez ingyenélõ játékosként történt velem,szóval méginkább köszönöm
A magam részérõl maximálisan elégdett vagyok a játékvezetés hozzáállásával,
és 'reakcióidejével' ,elvégre ma vasárnap van....
Dátum: 2013.08.24. 20:34:06
Mérhetetlen öröm számomra,hogs neked ilyen jól megy egz...
én sajnos kis szerencsétlen vagyok,akinek a küldin kívül semmi szüksége a lopásra,ezért cirka 3 hónapja vártam a sikerre...ma végre meglett...
cirka 3 órát örülhettem neki,ráadásul ez megoldotta a feladatokban, a teljesíts egs küldetés dolgot is...
Ezek után nem tesz boldoggá 4-5k lé,meg pár portyalötty,a meglévõ kb. 30 mellé
Dátum: 2013.08.24. 19:50:50
Köszönöm a sütit meg a többit,nem kérem...az elbukott küldetésemet szeretném visszakapni, iszonyú rég kinlódtam már vele..(éopj kiégett öskövet)
Dátum: 2013.08.24. 19:09:54
Nem lett gesztus....mondjuk v5 maradt legalább...a v1 miatt írtam kérést üfszolgra,kiváncsi leszek..
Dátum: 2013.08.24. 18:58:54
Szerintem meg egyszer lehetne gyereknap,és ha már akaratán kívül lett vkinek 41 állata,vagy 1500 anomáliát talált,az nem akkora nagy akármi,hogy ne lehetne meghagyni.(..max. nem kap majd lét ha kisajtolja.a létszámfölöttieket) ,hogy mekkora portya volt,az egyéni ízlés kérdése, plusz két szerencse simán meglenne belőle...a bevásárlás szintén portyaléből volt.
Nyilván nem fog ettől tönkremenni egyik karim sem,ellenben a játékhoz való hozzáálásomat,kedvemet nagyban befolyásolja....negatív irányba.

Mondom újra..GESZTUS lehetne a játékvezetés részéről....
Dátum: 2013.08.24. 17:59:02
v1-en konkrétan a lopj kiégett követ küldi,nagybevásárlás,v5 életem legjobb portyája...
Nem veszted el, smmi pánik, csak karbantartás....
Dátum: 2013.08.24. 17:33:50
Szépen mondtad,én egy hajnali hármas állapotra való visszaállítást inkább szivatásnak neveznék.

Az lenne a korrekt gesztus,hogy javítás,ki mit szerzett tartsa meg,ha túl bonyolult visszanyesni..
( nekem semmi szabálytalan bevételem nem volt) nem pedig az,hogy mindenkitõl minden megy a levesbe....



Azt is díjaznám ha mondjuk mindenki 1 épébe kerülne,mert mondjuk fél órával késõbb veszi észre hogy mûködik,
és addig lazán lerángatják még a gatyát is róla....esetleg,ha már indulhatna,akkor egy figyelmeztetés,hogy , hopp vigyázz,pontosan egy óra múlva indul a banzáj.
Dátum: 2013.08.13. 10:38:20
Az az eretnek gondolat képzett meg a fejemben,nem-e lehetne-e ( ) esetleg ,hogy a Kennel adott szintjétől kezdve, felvidítás, harcolni hívás esetében is "pipálgathassuk" az állatokat,mint a gyógyitásnál? Igen sok fölös kattingatástól mentene meg,ami igencsak növelné a játékélményt ,főleg ha mondjuk telefonról játszunk épp.
Dátum: 2013.08.10. 19:34:11
Köszönöm a választ...
Dátum: 2013.08.06. 19:27:39
Tiszteletem

Valaki fel tudna homályosítani, mit is jelent ha egy fkristály 2%-al hatékonyabbá teszi a szerencsém tf.-elését?

Mert pontosan ugyanannyi LÉ.-az egyel növelés kristállyal,mint nélküle..

Előre is köszi
Dátum: 2013.07.24. 20:22:54
"Nem lehet, csak kritikus ütés, 50 vadászat, 15 kaland én ezeket pörgetem. "


A kritvarist kihagytad, számolja azt is