Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2013.11.06. 14:33:03
Zseni vagy.Pofonegyszerű,és kézenfekvő...ráadásul nem kellene titkolózni a szövitársak előtt

MOD Illetve,nem tudom mit szól ehhez az,akinek mondjuk a szöviszinű hordája első lesz, a sajátszinű hordája meg utolsó... (nekem megegyezik )
Dátum: 2013.11.05. 14:14:30
De sajnos nem végleges.
Dátum: 2013.11.05. 14:09:38
Nálam v1-en stimmel a zárójeles érték,és a medál is.
Dátum: 2013.11.04. 18:24:46
A jutalmak???jók????

Akkor a xenós,Landis jutalmak mik? Isteni eredetű übergigatápok?
Dátum: 2013.11.04. 17:50:21
Az örjöngés itala szerintem egyszerűen nem működik...pár portyában próbáltam,gyk. nulla hatását érzékeltem.A támadás itala hatékonyabb,pedig fordítva kellene lennie,szóval sajna jó eséllyel tényleg csak szinesítő szöveg.
Dátum: 2013.11.04. 15:03:40
Vajon miféle sötét összeesküvés nyoma lehet,a hordatrófeákban található ZAFÍR fülbevaló?
Dátum: 2013.11.03. 20:32:53
Kérdeznék valamit : Tudtad már az első eventes csatád előtt,mik lesznek a feltételek,jutalmak stb. ? Tudhattad, nem volt titok. Ha nem tudtad, nem a beho hibája,nyilvános volt időben.Ha tudtad,és ezek tudatában belevágtál, ahogy írod,abban bízva,hogy menetközben majd "alakul",ez a te saját döntésed,nem róhatod fel senkinek,hogy menetközben mégsem változott.(Ami egyébként erősen unfair lett volna a kimaradókkal szemben).

Az utólagos kompenzáció nem jó ötlet, szűrd ki azokat akik NEM lustaságból, nemtörődömségből nem eventeztek,hanem valóban a fenti okok miatt,és csak őket "kompenzáld"...ezt a gyakorlatban hogyan oldanád meg?

Senki nem tartott stukkert senki fejéhez,azért hogy részt vegyen az eventen,akarata ellenére. Ez, akárhogy csűrjük-csavarjuk, tény marad.
Bevállaltad,mert hittél valamit,kockáztattál,nem jött be.




MOD.

Én, kiskarival v1-en ugyanúgy simán ölöm a klónokat..kiváncsiságból, 11-ből 11.
Dátum: 2013.11.03. 18:43:46
Az Anomáliák elsődleges szerepe a káromkodó szókincs fejlesztése,emellett pedig a játékosok kinézetének egységesítése az ősz haj segítségével.
Dátum: 2013.11.03. 14:19:19
Röhejes lenne az 1400...korrekt úgy lett volna,ha az 1100-ért,mindenki,hordaeredménytől függetlenül maxos medált kap.Más kérdés,hogy az is röhejes.Viszont a vöröskereszt a mai térképen eszméletlen jó....pláne ha direkt így volt a haditerv a vörösöknél
Akkor te nem leszel klubtag Maradsz kivétel, aki, amellett hogy a szabályt erősíti, reményt ad a tömegeknek.
Bocs,de tévdsz.Én is így gondoltam,de az asszony,és a kisebb fiam felvilágosított ( mindketten igazolt sakkozók),hogy bizony a futár a hivatalos elnevezés,és a futó,csak afféle szleng.
Üdv a klubban
Dátum: 2013.11.01. 16:05:46
Jobb helyet nem találtam,hát ideírom gondom,nem én vagyok az egyetlen,aki telóról,tabról játszva küzd többek között az egér hiányával.
Tegnap találtam egy androidos böngészõt, ami virtuális trackpadet kinál,mûködõ egérkurzorral. A neve Puffin browser. Nekem eddig bevált.
Dátum: 2013.10.31. 23:22:20
Az a gond,hogy a kékbálna nem szárazföldi emlős.

Én is kaptam vissza kérdést,ami a lovagrendekkel volt kapcsolatos,és a válaszlehetőségek között szerepelt egy nem létező( általam kitalált) rend is.
Konkrétan az volt az indok,hogy olyan lovagrend nincs is.

(Szerintem. Persze lehet akár igénytelen is.)

Esetleg,bár ez szinte elképzelhetetlen ugye, beugratásnak van ott a bálna , és ismét csak egy egy felesleges kötekedés az egész...
Dátum: 2013.10.31. 22:06:04
Wooww
Dátum: 2013.10.29. 22:05:06
Oké.
Ettől függetlenül azért vigyük a pompomlányokat szurkolni Rex-nek, legalább szórakozzunk kicsit,ha már ő talált benne valamit
Dátum: 2013.10.29. 21:41:35
Én azt szűrtem le az eddigiekből,hogy jó kis event lenne ez,csak a jószándékból elkövetett kapkodás lett a veszte.
Mert az ötlet jó,a megvalósítás iránya is jó,de túl sok átgondolatlan rész van benne,(már felsorultuk itt szinte mindet),ami annak köszönhető,hogy nekünk,játékosoknak szerettek volna adni valamit.Igen,hiba volt nem a tesztvilágon elindítani először,hiba volt azt gondolni,hogy nem vártunk volna szivesen a következő térkép eventig az újdonságra, de mindenki hibázhat,és hibázik is mindenki.
Ez nem fizetett hirdetés( egyelőre ),és nincs kék hordás karakterem se, csak már annyit ócsároltuk (én is) , szerettem volna ebből a szemszögből is megmutatni a dolgokat.

Azért,ami most jön,nem leszek túl népszerű, de nem muszáj résztvenni rajta , én sem teszem, mert már az elején láttam,hogy így,ebben a formában nem éri meg nekem.
Dátum: 2013.10.29. 21:25:01
Hihetetlen vagy.....

Alapítani fogok egy Arany Fogsor díjat, amit minden hónapban odaítélek a legnagyobb .......

(a pontozott rész vérmérséklettől,és asszociációs képességtől függően,szabadon kitölthető.)
Dátum: 2013.10.29. 21:18:16
Köszönöm
Dátum: 2013.10.29. 20:10:15
Sebezz egyetlen epikus lénybe összesen legalább 3000 Ép-t!

Megoldható ez a küldi entitással is?