Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2013.12.28. 11:30:59
A "behós kontárról"( ) nem tudtam,de nem vagyok biztos benne ,hogy az összes "agyrém" kérdés az ő munkája.

Tőlem,mint esetleges kérdésírótól,elvárják a magas szinvonalat, a szájbarágós,hamegfeszülöksetudomegynéltöbbféleképpenértelmezni megfogalmazást,de emellett legyen érdekes,ne száraz lexikális ,kortól,nemtől,érdeklődési körtől függetlenül bárki tudja a választ, legyen szépen irodalmiasan megfogalmazva,stb...Mindezek után,az arcomba kapom a "Tele van a tököm..",meg a " Mit evett Brad Pitt tegnap" jellegű kérdéseket.

Velem szemben az elvárások az egekben,a saját munkájukkal szemben viszont finoman szólva is engedékenyek,valahogy nagyon nincs egyensúlyban a kettő.

Ui.

Mélységes tiszteletem mindazoknak az adminoknak,akikre a fentiek nem vonatkoznak,ők ne vegyék magukra az inget.
Szerintem ez pont arra példa,hogy mit nem kellene beengedni.Maga az ötlet jó,de túl sok a gyenge pont.Nem csak a paprika miatt,a krumpli a gulyásban is van,a rakott karfiolban zsemlemorzsa,esetleg rizs....szóval itt jogosan kötnek bele a játékosok.
Dátum: 2013.12.27. 17:56:49
Szeva

Megnéztem..a szövitek Akadémiája 10. szintű.
Minden szintje kettővel növeli a a tanulás 30.szintű limitjét,tehát jelenleg: 10x2=20 ,30+20=50. lehet a macx. tanulás szakid.
Dátum: 2013.12.27. 14:14:38
Melyik márkájú mobiltelefon nem létezik?

Sonny
Nokia
Puma
Samsung


Erről beszélek.A hűdenagyon szigorú kvízadmin,aki addig csavargatja,tekergeti a kérdést,amíg sikerül valami erőltetett,kifacsart logikával hibásnak bélyegezni,valahogy nem veszi észre az ordítóan nyilvánvalóan hibás kérdést. Amikor vessző,és szóközhibák miatt megy a ***rágás,akkor az ilyen kérdések hogyan kerülhetnek be????
Dátum: 2013.12.23. 16:35:51
"Tele van a tököm!" - de vajon honnan ered ez a mondás? Mivel lett tele eredetileg a tök?

A herék (népi szlengben tök) egy idő után telítődnek spermiummal, ami kínzó, feszítő érzéssel jár.
Régen a koldusok kivájt tökben gyűjtötték az alamizsnát.
Az ember (tök)feje idővel megtelik a sok fárasztó dologgal és majd szétreped tőle.
Mindenszentek estéjén a faragott töklámpásokban gyűjtötték a gyerekek az édességet.


Igazán szép kérdés , szeretnék gratulálni hozzá.
Dátum: 2013.12.22. 22:22:27
Bakker,ez komolyan ekkora probléma??
Ha nem képesek megfelelni annak a kihívásnak,hogy a tényleg rossz,hibás,ultragagyi kérdéseket visszadobják,és a jó,megfelelő,még elmegy kategóriát beengedjék,akkor talán nem a megfelelő feladatot bízták rájuk...

Tudom,tapasztalom,hogy azok vannak köztük többségben( szerencsére),akiknek ez nem okoz gondot,jó lenne ha kiszűrnék maguk közül az alkalmatlanokat.Továbbra is abban látom a problémát,hogy sok rettentően rossz kérdés bekerül,ugyanakkor legalább ugyanannyi elfogadható kérdést dobnak vissza( ezt az itteni postok alapján mondom,ami lehet hogy nem reprezentatív) .A gagyi,hibás kérdések amik bekerültek,bosszantóak,viszont a kis jóindulattal elfogadható visszadobott kérdések akár jelentősen hátráltathatják is a karakter fejlődését.(kvízkérdéses küldi)
Dátum: 2013.12.20. 14:08:21
Eszem ágában sincs bárkit is minősíteni. Az érvelést minősítettem,nem az érvelő személyt Mindenkinek lehet saját véleménye,ami természetesen eltérhet bárki más véleményétől.Lehet véleményed a kérdésről,ahogyan nekem is a véleményedről,mindez nem jelenti azt,hogy egymásról lenne véleményünk

A legfőbb véleményem pedig továbbra is a kérdések értékelésének módjáról van,de ezt már kifejtettem néhányszor.
Nem győztél meg.
Bizonyára bennem van a hiba,hogy számomra igenis egyértelmű volt a kérdés.Továbbra is úgy gondolom,hogy elitélendő,és utálandó az a magatartás a kvízadminok részéről(tisztelet a kivételnek),hogy megpróbálnak megfeszített agymunkával hibát találni a kérdésekben,és ha nem megy,akkor valami lehetetlen,és hajánál fogva előrángatott megoldással kreálnak egyet.
Talán csak azért történik,mert annyira lelkiismeretesek,hogy megpróbálnak kiszűrni minden olyan kérdést,amibe egyes játékosok hasonló módon bele tudnának kötni...de nem hiszem hogy egészen pontosan ez lenne a feladatuk.
Bocsánat, amiért nem volt egyértelmű a célpontom...természetesen annak szól,aki visszadobta.
Másrészt feltételeztem,hogy mindketten komolyan gondoltátok az általatok említett kifogásokat, ha nem így volt,akkor sorry,és visszavonom a díjat
Ez egyszerűen marhaság.Kötekedés.Elsőre minden épelméjű ember arra gondol ,amiről a kérdés szól. Hány fős csapatok játsszák a kosárlabdát?. Nem azt kérdezte,mekkora egy csapat keretlétszáma.Nem tért ki rá,hogy esetleg miféle speciális formátumokra gondol,tehát semmifélére. Lehet belemagyarázni ,belekötni,de azért mert valamit lehet,nem biztos hogy kell is.

-Hány óra?
-Úgy érted,most? Ebben az országban? 12 vagy 24 órás formátum szerint?,tizes számrendszerben?,pontos óra szerint,vagy olyan szerint,ami késik/siet/áll?...


Mindkét előttem írt indok esélyes a decemberi Arany Fogsor díjra.
Dátum: 2013.12.15. 15:47:13
" A kombinátfogó több szerszám előnyeit egyesíti. De melyikét nem? "

Szerény véleményem szerint, KOMBINÁLT az a szegény fogó....
Dátum: 2013.12.10. 23:16:30
Nálam is előjönnek ugyanezek, a hiba nem a te készülékedben van
Dátum: 2013.12.10. 23:10:58
Van aki visszaolvas, mielőtt írna ?
Dátum: 2013.12.10. 16:19:27
Csak ne megint valami teszteletlen, fejest ugrunk a sötétbe jellegű meglepi legyen..
Dátum: 2013.12.09. 21:52:17
A Gulyásné vásznával...ha már a gulyás a birkákkal van elfoglalva
Dátum: 2013.11.29. 15:06:28
Lélekkufárnál egyéb kategóriában veheted meg
Dátum: 2013.11.29. 15:00:02
Tp.-t veszteni nincs lehetõség.A cél,általában az,hogy hogy a lehetõ legtöbb lélekenergiát szerezzük,a lehetõ legkevesebb TP. mellé.
Akadnak szakértelmek,tárgyak,taktikák,amikkel közvetve javíthatod a LÉ/tp arányt.
Triviális példa a spektrális manipuláció a vadászatnál,vagy a kreatív affinitás a lortyánál,illetve a lélekszívó tárgyak, vagy az azok,amik százalékosan növelik a gyõztes lortyáért,vagy küldetésért kapott lét...
Dátum: 2013.11.29. 14:04:52
Mi is a kérdés? Bocs de nem értem