Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2014.01.16. 10:55:36
Baraty

Mikor lesz már végre egy normális bajnoki v5-ön?

Az egyik verzió szerint a negyedik körben vertek ki,a másik szerint az elsőben...
Dátum: 2014.01.15. 08:36:32
"Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést."
Ez a kivégzés. Ha az épéd a csata végén kevesebb mint X (az ellenfeled kivégzés szakijának szintjétől függő érték) ,akkor az okozott sebzésektől függetlenül vesztettél.
Miért fizessen?

Mindössze korrekt pontos tájékoztatást szeretne, ezt ingyen is megkaphatnánk nem?
Dátum: 2014.01.13. 18:48:34
Megint 4-5 másodperceket szerverre várakozás......
Dátum: 2014.01.09. 11:38:18


"..és így bizonyították be uram,hogy a Föld banán alakú..."
Dátum: 2014.01.08. 22:19:32
Erről nem kell meggyőzni.Pontosan az itt megjelent, JÁTÉKOSOK által kifogásolt kérdések miatt kezdtem el kötekedni a kötekedőkkel.

Néha persze valamelyik admin is "kihúzza a gyufát" nálam,bár megértem az általad írt okot,de mégis úgy érzem,ha már a játékosoknak nincs néha jobb dolga,mint hogy a kákán is csomót keressen( szerintem nagyrészt azért,mert nem tudta a jó választ,figyelmetlenül guglizott,vagy épp nemrég dobták vissza az ő kérdését) , legalább az adminoknak legyen.És ha ő a saját szájíze szerint beengedne egy kérdést,akkor nagy ívben *ja le az esetleges kötekedő játékosok idevésett véleményét...amennyiben valóban nem hibás,csak bele lehet magyarázni ( esetleg egy ütvefúrót ugye ).

Legfőképp pedig továbbra is meg kellene oldani az egységes színvonalelvárást(de szép kifejezést alkottam),és kitakarítani a kvízes küldit a játékból,mert ez a két dolog az ami leginkább frusztrálja a népet,és hízlalja ezt a topicot
Dátum: 2014.01.08. 21:42:15
Látom..bár a konkrét kérdés kapcsán nem értek egyet.Vannak rossz kérdések,és vannak olyanok amik csípik néhány széplelkű nyelvtanimádó,vagy hobbikötekedő szemét...A kérdések milyensége erősen szubjektív,mindíg lesz más vélemény,és mindíg lesz "fontosabb vélemény"...
Dátum: 2014.01.08. 21:35:29
Naaa..ne húzd fel magad..nem kell személyeskedni...ez játék.Szórakozásra való.

.A kvízadminét meg megkaptad,az elutasítással,egyébre hiába vársz.
Dátum: 2014.01.08. 21:02:37
Valóban nem kell hogy tetsszen,de véleményem lehet,és az sem kell hogy tetsszen mindenkinek.
Szerintem ha nem is az évszázad kérdése,de egynek jó.
Dátum: 2014.01.08. 20:59:18
Bámulatos,hol tart már a tudomány
Dátum: 2014.01.08. 19:02:21
Szerintem ez megint a hajánál fogva előrángatott,csakazértisbelekötökvalahogy...
Dátum: 2014.01.08. 19:00:31
Komolyan? Tudsz egy olyan robogót mondani amin a felsorolt oprendszerek valamelyike van? Esetleg egy ütvefúrót?
Dátum: 2014.01.05. 21:23:17
Nem tudom mikor kezdődött,de amikor ide írtam (18:22) akkor épp folyamatos volt...letoltam kb.5 portyát,és tizenegynéhány térkaput,
utána írtam ide. Most,(21:23) teljesen rendben van a sebesség.

Köszi a gyors reagálást
Dátum: 2014.01.05. 18:22:07
Hihetetlen,embertelen lassú a v5, 4-5 másodpercet!!!!! kell várnom egy kattintás után,ez egyszerűen elfogadhatatlan...még eventek első órájában is ritka az ekkora tempó.
Nem.

A villamosszék sokkal hoszabb szó mint a többi,szóval "jelölt válasz"

Nem egyértelmű hogy mit is értesz "nyakas" alatt.

Így hirtelen ennyi,de én "..nem vagyok elég képzett ideológialilag...", biztosan lehet még több dologban is kötekedni

Ui. :

Szerintem jó,én simán beengedném
Hibás kérdés,nem egyértelmű válaszok.


Ugyan....
Nyugodj bele hogy ez a rendszer,és ne akarj kérdést írni.Mások szűk agya miatt nem kell abbahagyni egy jó játékot.
Elég lenne a kérdésírós küldit kivenni.
Dátum: 2014.01.01. 17:52:58
Nagyon jó lenne kêt új gombocska :

-kijelölt állatokat harcolni hívom/pihenni küldöm.

Ha lehet nem csak fizetõseknek...
Dátum: 2013.12.28. 16:33:55
A válasz röviden: sehogy.

A kérdések értékelése bekerülés előtt a kvízadminok előjoga és kötelessége.Hogy ők kik,és mi módon lehet(ha lehet)közéjük kerülni,számomra nem ismert.

Illetve,volt(talán még van is?)olyan,hogy lehetett néha játékosként értékelni,bekerülésre váró kérdést,nem tudom milyen alapon kapott/kap( ? )valaki erre lehetőséget,velem már legalább két éve nem fordult elő.
Dátum: 2013.12.28. 12:45:31
Nekem,most v5-ről simán elment...winxp,chrome 31.0.1650.63 m .