Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2014.03.03. 12:55:45
Nem kötözködésképpen írom, pusztán kiváncsiságból : kifejtenéd részletesen ezt a Duna vize dolgot?
Dátum: 2014.03.02. 10:28:41
Igenis köthető.

Nem az a kérdés,kizárólagosan köthető-e?

100 emberből 98-nak, az "elvtárs" szó hallatán igenis a kommunizmus jut eszébe,tehát ezzel a kérdéssel semmi gond.
Dátum: 2014.02.25. 12:01:02
Ne legyetek már ennyire fetisiszták
Dátum: 2014.02.22. 14:50:57
Akkor,mielőtt nem megfelelő következtetéseket vonnátok le:

A nácizmus minden formáját(beleértve a nyelvtanit is) elutasítom,és mint anarchista,teljes mellszélességgel kiállok az egyén teljes szabadsága( alkotói is) mellett,bármiféle korlátozás,szabályrendszer( legyen akár a magyar helyesírás szabályrendszere is ) ellenében,mindaddig,amíg ezzel nem korlátozza,vagy sérti mások ugyanezen jogait.

Mindemellet azonban sznob is vagyok,ezért a jólfejlett stílusérzék elnézővé tesz bizonyos mértékig. Így előfordulhat,hogy időnként egy táborba kerülök bizonyos látens nyelvtannácikkal.
Dátum: 2014.02.21. 13:11:30
Bátor vagy...én nem bízom ennyire a józan ész hatalmában
Dátum: 2014.02.21. 12:55:26
Nem tudom kinek a munkája a "gyorsgombok",de most,az event alatti kattintgatások közepette, felér egy isteni áldással.

Szóval ezer hála és köszönet.
Dátum: 2014.02.21. 12:48:13
Hopp...erre nem is gondoltam.Ha a következő xenón már nem lesz fétis,(csak hogy ne árasszuk el vele a játékot),akkor bukta az egész érvelésem,és nincs lehetőség a választásra( illtve van, csak jóval fájdalmasabb).Ebben az esetben már nincs annyira rendben a dolog.

Ezt viszont az életben nem logikázzuk ki,szóval itt most jól jönne egy hivatalos válasz a főnökségtől.
Dátum: 2014.02.21. 12:33:06
Nem értem ezt a problémázást. Választani kell. Dönteni.Tudom ez nehéz dolog mindíg, jobb ha csak zsebre kell tenni a nagy " hűdevalamit".

Nekem is döntenem kell,a köztes megoldást választom azthiszem, 50 kitin+1 jutalom(-5% fertőzés),mert egyelőre úgysincs komolyan vehető alanyom a fétishez.A következő Xenóra majd lesz,és akkor már megint csak egy tápról kell majd lemondanom.

Mivel nem kell sem pénzt,sem extrém teljesítményt beleölni,és nem lehet őskőszórással megkönnyíteni a megszerzését,szerintem teljesen rendben van ez így.
Dátum: 2014.02.21. 12:22:05
Ezt,a kezdő játékos is tudhatja dolgot,szerintem a forgalomban lévő kérdések min. 30%-a nem teljesíti.

" Úgy látom, a kollegina jól behálózott remek stílusú soraival "

Valóban, kezdek túl engedékeny lenni,elpuhulni...majd összekapom magam
Dátum: 2014.02.21. 11:37:42
Ajjajj..mi lesz ebből...már másodszor? ( az első esetben is " messzemenően" ,vagy csak simán? mert ha utóbbi,akkor még nem nagy a baj )

Nem fogalmaztam egyértelműen...a Boeingekkel együtt valóban két kérdés.Az idézett sorod csak azért került oda,mert tetszett a stílus

Ami az elsőt illeti, nos...határeset.Elég egyértelmű mire gondol,figyelembe véve melyik játékban kerül elő a kérdés,a " jelölt válasz" probléma olyasmi,hogy ha akarom az,ha nem akarom nem az. Másrészt viszont valóban erősen pongyola a fogalmazás.
Dátum: 2014.02.21. 10:23:55
"A magyar művészet fejedelmeinek nevét látva már tudtam, hogy valószínűleg egy igazi klasszikus hiányzik a műveltségemből.
A hozzászólást DiscoPocahontas módosította Ma, 08:33:01-kor"


Eljött ez a pillanat is.Kivételesen messzemenően egyetértek veled egy kérdés kapcsán.
Dátum: 2014.02.20. 22:04:32


Gratulálok.

Nem tudom Kócosnak mi volt szándéka,de ha már ilyen szépen kiszámoltad az elméleti idő, kezdjünk vele valamit.Rendezhetnénk egy versenyt,melyik szövi tudja a legjobban megközelíteni ezt az elméleti időt

Egyrészt jó buli lenne,másrészt utólag, értelmet adnánk a fáradságodnak
Dátum: 2014.02.20. 20:10:39
A cirkusz most is ingyen van...hála néhány játékosnak itt, és néhány öltönyösnek a Parlamentben,a valódi világban
Dátum: 2014.02.20. 19:42:02
Mivel alapesetben mindet választhatod ennek VAGY annak, ezt újra leírni nem lenne értelme. Tehát a helyes értelmezés: ezt mindkettőnek kiválaszthatod. Vagyis ez egy kivétel, ezért íródott külön mellé.
Dátum: 2014.02.20. 19:16:41
Hoppááá...milyet bugoltam :

A szerzett lélekenergiából 163 a helyes válaszért kapott LE.
A csata végén a következő tárgyat találtad: Kisebb portyázás itala.
A csata végén a következő tárgyat találtad: Xenó kitindarab.

Ez mind egy csata végén
Dátum: 2014.02.20. 17:52:04
A karijaink képe lecserélõdne xenosra,és immáron xenoanyakirálynõkként,tovább mészárolnánk egymást, mint eddig...semmi sem váltona
Dátum: 2014.02.20. 17:10:45
Sajnos ez van...én is belefutottam. Marad a "hagyományos" portya.
Dátum: 2014.02.20. 17:08:37
Igen. (tapasztalat)
Dátum: 2014.02.20. 15:55:26
54. szintű karakter,v1

Legyen fétisem(máshonnan nem lesz), vagy gyógyuljak ki a fertőzésből 55.-szinten???

A közönség segítségét kérem
Dátum: 2014.02.20. 15:10:44
Olvasd el figyelmesen,mit írt Miklós.

Ő mint játékos nem próbálkozna.Ha nem akarom konkrétan leírni(mondjuk játékos kedvemből adódóan),de azért nem is akarnám,hogy valaki szívjon emiatt,én is pont így fogalmaztam volna. Ha lehetne még találni,akkor nyugodtan hallgathatnék, de Ő ugye megszólalt.
Ráadásul vannak akik bőven túl vannak már a 2x400 csatán is,mégsem írta senki ,hogy neki 20-nál több lenne....