Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2014.03.09. 19:30:47
Konkrêtan az állat kêpe mellett van a lehetõsêg, mint bármely más állatfelszerelês.Ha nincs ott, lásd az elõttem szólót.
Dátum: 2014.03.09. 18:54:38
A tárgyak között nincs. Állatok oldalon, az állatok mellett kis ablak: állatfelszerés.
Dátum: 2014.03.09. 17:55:44
V1. is
Dátum: 2014.03.09. 10:42:07
Egy adott állatnak maxos mennyiségû szakértelempontja lehet.Pontos képlet a wikin.
A topic neve: Állatok evolúciója.

Ha úgy értem, ahogy, még akár igaz is lehet
Dátum: 2014.03.07. 08:18:16
Onnan senki sincs A v5 xeno toplistákon csak nemlétezõ karakterek vannak.
Dátum: 2014.03.06. 15:14:49
Szerintem ez az, amikor azt asztalverős ingyensültcsirke követelés helyett, az ésszerű megegyezést választja az emberfia, oly módon,hogy mindkét fél enged valamelyest.Én ugyan "ingyenélő vagyok,de ha fizetnék,így már elfogadhatónak találnám a dolgot.Ha esetleg visszaolvasol,láthatod, hogy az első "kiakadások" után a reagálók többsége valami hasonlót javasolt.
Igen, én is s azt mondtam, hogy ezeket a dolgokat szerintem ingyen illett volna betenni, de elfogadom, ha nem is feltétlen tetszik, hogy úgy "nemmegy". Az eredeti ötlethez képest, komolyan engedett Miklós az árból.

Persze az én véleményem nem sokat nyom a latba, mert ugye a pénz beszél....
Dátum: 2014.03.05. 14:51:39
Nem láttam a szmájlit a továbbgondolásnál, ezért simán elhittem a komolyangondolást.Már hozzászoktam hogy bármi megtörténhet.

Ettől függetlenül jogos
Dátum: 2014.03.05. 14:42:18
Van.Én még talán használnám is,ha nem lenne a memo és a proci is szűk keresztmetszet,a 20K-s kínai telómon pl.
De sokan vannak,akik nem tudják/akarják babrálgatni a dolgaikat,nekik az kell,hogy letöltsék az appot,aztán joccakát,hasíccson az a végzetúr ezerrel,merhanemakkoruninstall,osz't visszaja engribőrdsz.

Sokáig folytathatnánk ezt,mindenre akad utólagos/pótlólagos megoldás...de jobb lenne ha nem lenne rá szükség.Miklós azt írta, ötleteket vár, én pedig igyekszem adni neki.Többnyire apró,nem komoly mennyiségű munkát igénylő dolgokat írtam, viszont szerintem sokat lendítenének a szekéren.Majd eldöntik.
Dátum: 2014.03.05. 13:28:43
Pont olyan De még mindíg jobb mint a semmilyen.Mint minden szükségmegoldás.

De a kijelzőméret,csak az egyik fele a dolognak.A másik az adatforgalom mennyisége.Gondolom ismered a jelenlegi mobilne tarifákat,és a jelenlegi(valós) átlagbéreket.
Lehet hogy tévedek,de szerintem a jövőben a mobilcuccok méghatározottab elterjedése várható,a szolgáltatóknak viszont semmiféle érdeke/kényszere nem diktálja a mobilnet árának csökkentését.Én azt gondolom, ha a vu időtálló szeretne lenni,ezeket fokozottan kell figyelembe venni a fejlesztéskor.
Dátum: 2014.03.05. 13:06:52
Pont annyit, mint desktopról

Időnként az undok,és érthetetlen család egyéb tagjai(asszony,gyerekek )ülnek a gépnél,sőt néha 12 órás munkanap is van, ráadásul ezek időpontját a legritkább esetben egyeztetik a vu eventek időpontjával.Ilyenkor marad a tablet/telefon.Valószínüleg nem én vagyok az egyetlen ebben a cipőben,nem is beszélve az iskolai szünetekről,amikor Pistike a tíz perc alatt letolhatna pár xeno csatát.

Afféle pluszvonzerő lehetne a vu javára.
Dátum: 2014.03.05. 12:45:16


Arról értekezem,hogy a modern kor igényei közé tartozik, a mobileszközökről való játszhatóság drasztikus javítása.Androidon, 4"-on az ilyesféle megoldások nem igazán működnek.
Pc.-ről természetesen így használom
Dátum: 2014.03.05. 12:24:27
A szövetségi oldalról előrébb költözhetne az Epikus,és az Entitás gombja,mondjuk az ép/vp italok ikonjának sávjába,igen hasznos tud lenni,ha minél gyorsabban eléri az emberfia. Tízből nyolcszor csak azért kattintok be a szövimenübe,hogy leveressem magam, fölösleges kattintás,fölösleges töltögetés,márpedig a leveretés az olyan,hogy jobb a lehető leghamarabb túlesni rajta
Dátum: 2014.03.05. 12:06:41
Hát na, felemelõ élmény volt annó tf.-en a szopókõ,meg a mösze, tényleg nagyon hiányzik ide is...
Én is a gyengébb karik tulajdonosai közé tartozom,de nem szeretném,hogy a játék ilyen durva,közvetlen módon segítsen.Az,hogy folyton a földbe döngöltek,arra ösztönzött,hogy kiderítsem,miért vagyok ennyire punyi.Kideríttem,tettem,teszek ellene,és egy ideje már nem a futottak még kategóriában vagyok...
Ez sikerélmény számomra,mert én értem el,jobb játékkal, nem sírással,és az erõsebbeket szivató módosítgatásokkal.
Dátum: 2014.03.04. 21:31:20
Három napon belül a játékban lévő összes átokszilánk a leggyengébb karikon landolna.

A másik kettő érdekesnek tűnik főleg ez a labirintus.
Dátum: 2014.03.04. 18:18:52
Leesett a nagy kő Köszönöm a lehetőséget.Ha valaki esetleg bevállalja az összeírást,írok pár ötletet,elsősorban 4-7"-os képernyőméret okából

A baloldali menüsor :
-------------------------
A kategóriák tartalma legyen inkább legördülő,alapból csak a nevük látszódjon,kivéve az Ajánlás, Fórum, Toplista, Üzenetek, Szakértelmek, gombokat,és a teljes Tevékenységek menüt. A Karakterlap,Napi rutinok gombok pedig teljesen feleslegesek.
Az így felszabadult hely lehetővé teszi,hogy a gombok magassága minimum a 2-3 szorosára növekedhessen.


Portyalista:
---------------
Itt is hasznos lenne a gombok magasságának növelése,de nincs ötletem(olyan ami nem rövidítené a listát,mert az sem lenne jó).A működés kapcsán viszont igen.Miután innen megtámadtam valakit, hagyjuk ki a "vissza" gombot.Csata után kerüljek vissza a portyalistához,a csata leírásából elég ha az összegzés megjelenik,ott ahol a sajtolás eredménye is kiíródik.Ha érdekelnek a részletek,majd megnézem az eddigi csatáim menüben.

Toplista:
----------

Ha innen indítok portyát,a karlapra lépve,akkor a csata után ugyanide szeretnék visszakerülni,ugyanúgy ahogy fentebb írtam.

Egyebek:
------------

- a gyógy/varázsital ikonra kattintva, a "használ" alatt lehetne egy "vásárol" gomb is, az adott szinten elérhető legjobb italhoz.

Így hirtelen ennyi,de majd tolom még mobilról,hogy jöjjön az ihlet
Dátum: 2014.03.04. 10:01:42
Te valamit félrértettél.Nem a fejlesztés,hanem az értelmetlen fejlesztés ellen szóltunk.Csillivili,szinesszagos,mozgolódós játékokkal tele a net.Abba a szegmensbe betámadni olyan lenne,mint hhomokot árulni a Namìb-sivatagban.Ez egy szöveges kalandjáték,aminek a célközönsége éppen azokból áll,akik NEM szineszagosokkal akarnak játszani.Ha a fejlesztés elmegy abba az irányba,elveszti ezt a célközönséget,és egy ugyan nagyobb,de jóval felosztottab piacból kellene részt szereznie,ráadásul komoly lemaradással indulva.
Tíz,vagy húsz év múlva is létezni fog egy 20-40 év közötti "entellektüell" játékoskedvû réteg,aki pont ezt a tiípusú játékot fogja keresni,akinek,a logika,és a stratégia kihívása fontosabb lesz,mint a huszonnyoldés gigahádé grafika.
Dátum: 2014.03.04. 08:24:15
Szerintem teljesen felesleges.A mai kor igényeihez igazitást én jelenlegi felület optimalizálásában látom.Tovább gyomlálni a felesleges kattintásokat, csökkenteni az oldalak zsúfoltságát,ritkábban használt gombokat számûzni a fõoldalról, játszhatová tenni mobil eszközökrõl.( nagyobb gombok,minimális mennyiségû kép,minél kevesebb oldal újratöltés....) akár egy direkt külön mobilos felületen.Ezeknek több értelmét látom,mint egy 4-5 féle variációban létezô,adatforgalmat zabáló,belassító harc animációnak.Esetleg készülhetne egy droidos kliens app. is,ha már a mai kornál tartunk.
Dátum: 2014.03.03. 13:46:15
Köszönöm
Dátum: 2014.03.03. 13:44:21
Rendkívül rossz hatással van rám ez a fórum.Képes voltam közel negyed órát guglizni, nyelvtankocka(!!) fórumokon, a mitikus-mítikus ügy kapcsán, merthogy , én is í-vel írtam volna.
Az Akadémia álláspontja a rövid, de a fórumozók véleménye megosztott a kérdésben.
Leginkább határesetnek mondható, hibának nem igazán.
Persze a szekszitakszis részre ez sem mentség...