Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2014.03.28. 12:29:59
Miklós

Mégegyszer,sokadszor.Ugyanoda kérjük, ugyanúgy pirossal, ahová a bainokik emlékeztetõje kerül!!

Ha lehet, ne csak VIP tagoknak, heti plusz kavicsért...
Dátum: 2014.03.28. 09:11:51
Javaslom, hogy holnap minden karakter képére kerüljön egy fekete gyásszalag, íly módon állítsunk emléket, aranyozott epébe mártott pennád utolsó vonásainak, eme sivár, pénzhajhász, hibáktól hemzsegõ játékban.
Megértem e döntésedet,hiszen én magam ugyan évek óta játszom ingyen,remekül szórakozva, de ennek ellenére, én sem akarnék tovább maradni egy olyan helyen, ahol kemény munkával sikerült kihoznom játékostársaimból a legroszabbat.Javaslom próbálkozz a legóval, ott nem változik semmi, és egyedül is jó.
Dátum: 2014.03.28. 07:43:07
A karbantartásról valóban volt értesítés, szokásos, közel sem feltûnõ helyen.
A nagyobb baj az, hogy a tegnapihoz képest semmi javulást nem hozott.

Legyen inkább egy három napos leállás, de akkor tessék csavarokra szedni, bitenként átnyálazni, indítani egy 24 órás tesztüzemet, élesben, teljes terheléssel, újra átnézni utána, és csak akkor menjünk tovább.
Dátum: 2014.03.27. 23:04:54
A megoldás.
Köszi


Azt hiszem, miután ilyen szépen elrágcsáltunk néhány fürt savanyú
szõlõt, ideje gratulálni a sporttársnak a szerencséjéhez.
Szóval gratula Jáni87, szép fogás volt
Dátum: 2014.03.27. 22:50:18
Az meg. Rendesen. Jáni meg egy lúzer
Dátum: 2014.03.27. 22:31:29
Jó, legyen döntetlen, mert ez egy igen értelmetlen vita

Azért ha megnézed, elég sok a "ha" a hozzászólásodban, már eleve a körülmények között is, és nem csak az optimális felhasználásról szól a dolog, hanem hogy elég jó eredménnyel "be is jött " neki.
Dátum: 2014.03.27. 22:00:20
Az egyenlőséget poénnak szántam, nem esküszöm össze senkivel. Nyilván megtörténhet, hogy valakinek a fejére esik egy műhold, de túléli mert épp motorozik, és bukósisak van van rajta, ráadásul épp mikor a fejéhez ér, egy villám csap a műholdba,ártalmatlan szilánkokká zúzva, de azért ez nem túl gyakori eset.

Egyébként én valami tesztkarakterfélére gyanakodnék, mondjuk a kerék esetleges manipulálhatóságának tesztelésére, vagy valami ilyesmi.
Dátum: 2014.03.27. 21:15:18
Tudod:

" MINDEN ÁLLAT EGYENLŐ, DE EGYES ÁLLATOK EGYENLŐBBEK A TÖBBINÉL! " (tudom, hogy mindenki tudja, de illik megjelölni a forrást)

George Orwell : Állatfarm



(a helyesírás ellenőrző aláhúzta pirossal a nevet...műveletlen. )
Dátum: 2014.03.27. 20:23:23
Az lenne a tiszteletteljes kérésem az illetékesek felé, hogy az olyan, apró, és keveseket érintő bejelentések, mint pl. a ma éjjeli tervezett leállás, ne ott jelenjenek, meg, ahol most is.Amikor belépni készülök a játékba, az a rész pont lelóg a képernyőről, és csak a véletlenen múlik, hogy észreveszem-e?

Kerüljön inkább oda, pirossal, ahová a többi, nagy horderejű bejelentés is, a bajnoki viadalok, kvízolimpiák, stb.
Dátum: 2014.03.27. 19:49:47
Ráadásul, az összes felsorolt dolog megtörténhet, akár ugyanabban az egyetlen, jól sikerült menetben
Dátum: 2014.03.27. 18:03:59
Minden relatív...én például kétszer olywn magasra mászom a falra, ha pp ital esik, mint ha lgycsomag pottyanna.
Ízlés dolga.De van bennem kompromisszumkészség, egyezzünk ki templomkristályban
Dátum: 2014.03.27. 10:45:34


A brit tudósok szerint, script nélkül is előjön néha ez a hiba
Dátum: 2014.03.26. 23:50:48
Valamikor én is ráakadtam erre a gyöngyszemre.Sajnos már nem emlékszem hol, de már akkor sem értettem, miért kellett.
Kipróbáltam én is jó pár játékot, nem egy akadt, ami nem jött be, volt amin dühöngtem is, de soha nem jutott eszembe, hogy ilyen szinten fi*zzam, KÍVÜLRŐL. Néha elgurul a gyógyszerem itt is, mert ez a játék sem hibátlan, ahogyan egyik sem az.De még olyankor is legfeljebb itt
dühöngtem egy jót, nem írtam negatív reklámot máshol.Jobb helyeken ez az iromány hitelrontásnak számítana, annak minden jogi következményével, és jogosan.Mert hiába a végén az álszent "Érted haragszom...", ez kőkeményen ellene van.Potenciális játékosokat riaszthat el, potenciális bevételkiesés a cégnek.És ez csak a jogi,üzleti része a dolognak, a tisztességről, a gerincről még szó sem volt.

Ha már megtaláltad, végigolvastad, és betetted ide, komment nélkül, azzal azt jelzed, egyetértesz vele.Ha így van, miért vagy még itt?
Ha ennyire gáz ez a játék, miért játszod?Ha nem játszol már, miért teríted be a fórumot ostobasággal, rosszindulattal?

Nem tudom kire gondoltál, mikor a neved választottad, nekem az Utolsó lovag, Jacques de Molay, a Templomos rend utolsó nagymestere, aki inkább vállalta Fülöp máglyáját, de nem ismerte be a társai ellen koholt vádakat. Nem csak életében, de halálában is Lovag volt.

Azt ajánlom, változtass nevet, legyen csak simán Az Utolsó. Rövidebb,praktikusabb, jobban illik ahhoz, akit én az írásaid mögött " látok", és semmi közöd a " Lovag"-hoz.
Dátum: 2014.03.26. 18:04:14
Kaphatnánk esetleg Szerverhiba-Fétist ??
Dátum: 2014.03.26. 17:58:27
Eddig. v5-ön legalábbis.


MOD.

A sebesség viszont újra a betárcsázós modemek korában van.
Dátum: 2014.03.26. 16:44:59
Legyen benne sajtos tallér is, az finom, meg őskőtermő zsák, és szeretnék egy 68's Camaro SS.-t is
Dátum: 2014.03.26. 15:05:04
Működik már a v5, de az összes világ+a fórum, olyan lassú mintha kurblival tekernék,fáradt közmunkások...
Dátum: 2014.03.26. 09:49:25
Meghótt a v5.
Dátum: 2014.03.22. 14:39:54
Ami engem illet, én megbíztam az illetékesben, mert nem nekem küldi...õ pedig valószínüleg "múltkorisjóvót" alapon választotta.Igazából eszembe sem jutna, hogy mindenki zárolva van a legutóbbi óta
Én is úgy gondolom, hogy a saját bal*ságunk, nem háborgatom vele az üfszolgot...inkább csak elsírtam a bánatom.
Dátum: 2014.03.22. 08:56:03
Hm...

Indítottunk egy háborút, alapvetően a templom miatt. Kiderült, hogy mind a 4 tag, aki nincs katában a célpont szöviből, átmenetileg zárolva van.

Akkor ez most ÍJ.???