Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Azazel

Dátum: 2014.06.23. 21:06:18
Nem.Az attól függ, mikor olvasod a kérdést, ezért kell kivenni

Ezt a "jelölt válasz "hisztériát sosem értettem, csak mert más az egyik válasz mondatszerkezete(vagy mifenéje, majd a hozzáértõk kijavítanak ), és az történetesen pont a helyesnek szánt válasz, akkor az már jelölve van?
Ott nem stimmel ez a dolog, hogy, miért? Miért jelölné meg a kérdés írója a helyes választ?? Mert arra gyúr, hogy visszadobják emiatt?? Nem látok értelmes indítékot....

A kérdés persze ettõl függetlenül nullapontos, ez tény.
Dátum: 2014.06.21. 10:59:29
Micsoda egy világ ez...már grammatika papnõi is költészetre adják a fejüket....
Szerintem jó, de majd úgyis belekötnek valahol
Dátum: 2014.06.19. 17:53:30
Bakker tényleg...

A hülyeség szerencsére nem fáj....
Dátum: 2014.06.19. 16:53:24
Bakker, tényleg....


Törlés Ma, 11:39 Prostatikus vogon Jeltz smaragd drakón Te nyerted a csatát.
A jutalmad 3296 lélekenergia és 42 TP.
Törlés Ma, 10:28 Prostatikus vogon Jeltz rubin drakón Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1598 lélekenergia és 42 TP.
Törlés Ma, 10:27 Prostatikus vogon Jeltz nekromanta vezér Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1864 (+434) lélekenergia és 20 TP.
tönkrement relikvia
(ha kevesebb mint 20 térkapus szörnyből eső fókuszkristály lett volna nálad, gyűrűbe ill. nyakláncba illeszthető fókuszkristályt találtál volna!)
Törlés Ma, 10:26 Prostatikus vogon Jeltz nekromanta vezér Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1812 (+492) lélekenergia és 20 TP.
rothadó gyémánt
Törlés Ma, 10:26 Prostatikus vogon Jeltz númak királynő Te nyerted a csatát.
A jutalmad 2517 (+470) lélekenergia és 20 TP.
Törlés Ma, 10:26 Prostatikus vogon Jeltz nekromanta vezér Te nyerted a csatát.
A jutalmad 2018 (+388) lélekenergia és 20 TP.
Törlés Ma, 10:26 Prostatikus vogon Jeltz nekromanta vezér Te nyerted a csatát.
A jutalmad 2155 (+540) lélekenergia és 20 TP.
Törlés Ma, 10:26 Prostatikus vogon Jeltz númak királynő Te nyerted a csatát.
A jutalmad 2512 (+595) lélekenergia és 20 TP.
Dátum: 2014.06.19. 14:56:49
"Azt, hogy ki mennyire nehezen kapott hitelt egy gazdasági döntés. A bankok okozta versenyhelyzet, és a kapitalista pénzéhség eredményezte, hogy olyanoknak is adtak kölcsönt, akiknek nem lett volna szabad!"

Elég demagóg szöveg. Nem szeretném kiteregetni a családi szennyest, de szerintem nem én voltam az egyetlen akivel nem álltak szóba a bankok, azzal együtt, hogy abszolút hitelképes voltam.
Valóban osztogatták, olyanoknak is, akiknek ép ésszel nem kellett volna, de nem hiszem hogy ez a többség. Rengeteg embert "bepaliztak", százalékért dolgozó hitelügyintézők, akik bármit "megoldottak"....
Nem vitatom, hogy végső soron mindenki maga felel a saját hülyeségéért, de tudod mit? Inkább költsék erre a tőlem " lenyúlt sáp" egy részét, mint a vezetőink úszómedencéjére, vagy szállodaszámláira. Mert úgyis elveszik tőlem, ha nem erre, akkor arra.
Dátum: 2014.06.19. 14:03:41
Ez megint nem itteni téma. Van igazság abban amit mondasz, és abban is, hogy qrva sokan egyszerűen nem kaptak más hitelt, ezt is csak nehezen...Az enyémet nem fizeti más, mert gondolkodtunk annó, és akkora törlesztőt vállaltam, ami akkor sem okozott volna brutális problémát, ha munkanélküli leszek, így a mostani másfélszer akkora is kibírható.Az én seggem nem nyalja senki, dühöngjek én is ?

A mentőcsomagok meg.....kalap sz.... Csak elodázzák a csődöt.


Ingyen játszom, mert nem veszek őskövet, a szabadidőmben, amiért senki nem fizet, a rezsi pedig vu. nélkül is rezsi, és nem azért van netem, gépem, mert kell a végzetúrhoz.
Dátum: 2014.06.19. 09:10:04
Azt írod nem értesz egyet velem, de mintha mégis egyetértenél....Rágóm perpill nincs, de készülök boltba, szóval nemsokára lesz
Zsiguli, házimozi....van is, meg nincs is...Opel Astra van, meg egy 5.1-s dvdpléyer, ami kicsit döglött, csak erősítőként funkcionál , és mindezek nem az enyémek, már...Befektetésem nincs, helyette CHF jelzáloghitel.

A politikai, gazdasági részre nem akarok reagálni, egyetértek veled, de ez nem ide tartozik.Mindenki annyit költ erre a játékra, amennyi " belefér" neki.Nekem pontosan nulla fért bele, és ezután is annyi fog beleférni.Van akinek simán belefér a 20K, akár havonta is, semmi gond, kapjon érte valamit.Bevállaltam, hogy ingyen játszom, és ezért sosem leszek olyan szinten, mint aki költ rá, bár amikor elkezdtem, közel sem volt ekkora különbség a kettő között, de ez lényegtelen, mert már akkor is egyértelmű volt, hogy nem tudok versenyezni velük, csak a mérték változott...igazából mindegy, hogy 200 méterrel, vagy két kilométerrel vagyok lemaradva az élbolytól nem?

Játék.Van aki annak veszi, van aki kihívásnak, van aki pénzt keresne vele, van aki "megvenné kilóra" a toplistás dicsőséget...nincs értelme ezen vitázni. Mindenki döntse el, mit vár ettől a játéktól, annak mi az ára, tudja, akarja-e megadni ezt az árat, és utána ne panaszkodjon.Senki homlokához nem nyomott még sörétes puskát beho alkalmazott,hogy elvegye a pénzét....
Dátum: 2014.06.18. 10:34:14
Valószínűleg az én álláspontom a kisebbség.Nyilván nekem kevésbbé fájdalmas, mert én inkább csokit vettem...De szabadon dönthettem.
Dátum: 2014.06.18. 10:25:09
Így van. Nekem sem tetszik ez a tendencia, ami a mégtöbb pízt ide, ha haladni akarsz irányba tart, sőt eleve maga a pay to win rendszer sem, és nem vitatom azt sem, hogy nem éri meg...csak szerettem volna egy másik nézőpontból megmutatni a dolgokat.


Mód. : Utolsó a ráadás..a bónusz track
Dátum: 2014.06.18. 10:16:38
" Az ember többnek érzi a beleölt idő, pénz után. "

Valójában több is, mert kapsz még a játék mellé, egy egészen jó közösséget is, ahonnan haverok, barátok kerülhetnek ki....és ez nem egy kvázi közösség, amit elméletben összetart a közös játék, gyakorlatilag viszont a föld túloldalán él a 2/3-a. Valódi közösség, ebből az országból, a saját városodból akár, találkozhatsz, sörözhetsz velük, nem csak nickek egy cseten...
Dátum: 2014.06.17. 21:59:24
Most népszerűtlenkedek kicsit.

A játék ingyen van. Szórakoztató, élvezhető, sikerélményt adó játékról van szó, jónéhány év nemfizetős tapasztalatával a hátam mögött mondom.

A top karakter nevelés már más téma, az pénzbe kerül, sokba, vagy iszonyú sok időbe, és fanatizmusba.Mikor elkezdesz fizetni, tisztában vagy vele, hogy nem részvényeket veszel, nem befektetsz, csak játékbeli játékelőnyökre költöd a valódi pénzt, csoki, rágó, házimozi, zsiguli helyett.
Miért várod el, ennek ellenére, hogy mire megunod majd, addigra csoda történik, és valamiképp mégis befektetéssé válik a dolog? Amiért odaadtad a pénzed, azt megkaptad, lehettél te a Leg.... Senki nem mondta, hogy csak kölcsönbe kell a pénzt adni, és ha abbahagyod, akkor visszakapod.

Azzal egyetértek, hogy a WoW-os párhuzam nem korrekt, nagyon nem egy súlycsoport a kettő...
Dátum: 2014.06.02. 13:55:34
Ez már csak technikai részletkérdés. Ha egy olyan hiba, hogy nem lehet bejelentkezni egy szerverre x ideig, elsikkad a logok között, és nem villog félméteres piros betűkkel, akkor azért leülnék a rendszergizdával egy tea mellé, megbeszélni a végkielégítését.....
Dátum: 2014.06.02. 12:12:56
Majdnem...ha üzemeltetek egy játékot, amiért egyesek még fizetnek is, kutya kötelességem tudni róla, hogy ha vmi gebasz van vele..

Ne mondd nekem, hogy nincsenek logok, és hétfőn nem az az első, hogy belenézek a hétvégiekbe....legalábbis ez lenne a minimum.
Dátum: 2014.06.02. 11:26:02
Nem kell kompenzálni....csak a jó szó.....
Dátum: 2014.06.02. 10:52:08
Hm...nem vártam térdenállós bocsánatkérést, de legalább annyi hogy jáájjj nyaljátok meg a hángomat,hát vót egy ápró bibi, neharaguggyatok mán he....

Semmi.Ugyan hűségbónusz helyett majd holnaptól jár van, mert tegnap nem tudtam belépni....
Dátum: 2014.05.21. 08:28:04
A Slipknot alapvetõ, mûfajteremtõ klasszikus. A mai kor embere nem engedheti meg magának, hogy ne ismerje eme ikonikus zenekar munkásságát, tagjainak legálább vázlatos életútját...alapvetõ mûveltségünk létét feszegeti ez a kérdés. Sajnálatos, hogy sikerült hibásan feltenni, de a témája teljes mértékben rendben van.

( )
Nem vagy egyedül...tapasztalataim szerint, ha egy kérdésben szerepel mondjuk az, hogy Lajos, és az adatbázis találatot ad a Lajosra, akkor repül a már szerepel címke

Na jó ennyire talán nem durva, de erősen közelíti szerintem....
Dátum: 2014.05.18. 21:35:57
Hinnye a rézangyalát nekijje...hát nem elsiklott a tekintem felette..? Eszembe sem jutott, hogy a magyar nyelvtan felkent fõpapnõje helyesírási hibát is véthet, ezért csak a logikai részen próbáltam fogást találni....No, de ezentúl majd jobban odafigyelek.


Azazhogy mégsem. Miután nagyhangon kiálltam a tartalom mellett, a forma, és a helyesírási szabályok ellenében, nem csinálok s*et a számból, nem kötök bele egy kimaradt betûbe, még a nácik írásaiban sem.Nem vagyok elfogult egyik irányban sem, továbbra is a fejedre pályázom, de nem az elveim ellenében.